Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Můj kluk mě pořád hlídá

12. 02. 2013 v 22:34Off-line Anonym (Anonym)
Ahoj...mám problém. Můj kluk mě pořád hlídá, pronásleduje. Pořád mi musí kontrolovat a všude mi doprovázet. Někdy na mě čeká i před školou a to je trapas...kluci od nás ze třídy (moji kamarádi) už se tomu posmívají a říkají: "dneska s náma asi nikam nepůjdeš, jsi zase pod dozorem." Nevim, ale s timhle mi už přímo se*e. To mi nevěří? Nechci se s nim hádat, ale tomuhle se každej vysmívá a je to nepříjemný...:-(((

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
12. 02. 2013 v 22:49Off-line bertholz  (19/180/55)
Viz můj případ už sem to tu popsal nepomohla anji domluva musel ode mě a to hoodně daleko :-D
12. 02. 2013 v 22:53Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Viz diskuse zde - http://www.nakluky.cz/!/poradna/tema/888-chorobne-zarlivy-pritel/
12. 02. 2013 v 22:56Off-line NeoPolydeukes  (24/185/65)
Takovouhle věc jsem teda nezažil, ale nemusí se hned ode všeho utíkat, naši prarodiče se také po prvním problému nerozvedli! Řešit to bude asi těžké, ale pokus se s ním o to mluvit a jestli ho máš opravdu rád, tak se vám to povede vyřešit! Budu vám držet palce ;)
13. 02. 2013 v 05:29Off-line somerone  (28/180/69)
Zbav se toho magora!;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 02. 2013 v 06:36On-line Richard33  (37/185/93)
Je to pitomý, když jste pak kvůli jeho přehnané žárlivosti pro smích oba co (a nejde s tím nic dělat)?

NeoPolydukes: Žárlivost nevyřešíš. Buď ti nevadí nebo ji nesnášíš. Ono až si tvůj kluk změní práci jen proto, aby viděl do oken tvé kanceláře a potom jsi měl doma výslech, koho jsi tam měl a proč a následně ti začne popisovat, jaký sexuální praktiky jsi s ním určitě dělal... :-D

Jednou by se mi podíval bez mýho vědomí na mobil.... Upozorňuju, že když řekne, tak není problém mu nejen půjčit mobil, ale klidně i řict heslo tady na seznamku a nechat ho pročíst poštu, s tím problém nemám.
13. 02. 2013 v 10:57Off-line violin.concertoII  (24/177/60)
Nejdřív si s ním promluv, zkuste se nějak domluvit. Nejdřív po krocích, prostě mu řekni, že ti vadí to a to a to a potom se nějak domluvte, co s tím. Nemůžeš počítat, že si s ním promluvíš a hned bude všechno OK, přestane tě všude provázet atd. - on to bere jako normální, bude těžké pro něj toho nechat. Pokud ti např. chodí ke škole naproti víc než jednou týdně, tak se domluvte třeba na jednom nebo dvou dnech, kdy ti smí přijít naproti. Nebo se domluvte tak, že tě smí v jednom týdnu vyzvednout jen jednou v kterýkoliv den chce. Pokud ho máš rád, za pokus to podle mě stojí.
Pokud to nepůjde, nebude se chtít domluvit, tak ti asi nezbývá nic jiného, než se rozejít.
13. 02. 2013 v 11:04Off-line dominikmartini  (19/228/-)
Treba se o tebe boji a chce byt furt s tebou chapu ze te to sere ale jeslti te miluju rekni mu ti
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2013 v 11:04Off-line Betonica  (32/-/-)
Jak uz jsem mnohokrat psal: zarlivost je nemoc. Je to nemoc, na kterou nejsou leky ani operace. Neda se ji zbavit. Jen hodne silni jedinci muzou svoji zarlivost zkrotit a ovladnout.

Je jen na tobe, jak dlouho vydrzis tohle chovani. Ujistuju te, ze se to bude stupnovat. Ted te hlida, ceka pred skolou. Pozdeji prijde kontrolovani mailu, telefonu, pradla (jestli na nem nejsou skvrny od semene), spehovani na ulici... Zarlivy clovek trpi vlastni paranoidnim stihomamem, ze ho na kazdem kroku podvadis. A neda si nic vysvetlit.

Ja na tvem miste bych priteli DURAZNE vysvetlit, ze jeho chovani je urazejici, neprijatelne a nelibi se mi. A pokud by neprojevil zadnou vuli na sobe pracovat, odesel bych od neho.

Kdyz budes vahat, rekni si, co je dulezitejsi? Ja nebo muj pritel? Duvera nebo neustale podezrivani? Odpoved urcite najdes...

Drzim pesti.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload