Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Ve věku:
od 18 do 30 let
Založen:
27. 12. 2020
Návštěv:
1 660 ×
Přihlášen:
Před 9 minutami
Kraj:
Královehradecký kraj
Okres:
Hradec Králové
Město:
Hradec Králové
Bydlím:
s rodiči v bytě
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
normální
Oči:
modrozelené
Základní údaje
Znamení:
býk
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Uf, co napsat.
Prvně ani nevím jestli jsem připraven vztoupit do "milostné" fáze života a popravdě je ve mně přítomna stále značná obava.
Jmenuji se Adam 22 let Hradec Králové, mimo mé dva nejbližší kamarády neví snad nikdo, doufám, že jsem orientován, to je divné, že můj zájem netkví na opačné pohlaví, ale pro muže. Myslím že můj život silně ovlivňuje má povaha introverta, avšak mé okolí vždy následně přejíme za fakt, že je dovedu neskutečně pobavit, povzbudit, podržet atd. Chtěl bych říct, že díky této skutečnosti se straním velkým kolektivům a ani nemám rád místa, kde se zhlukuje mnoho lidí a trvá mi trochu déle než k někomu emočně proniknu a otevřu se, no asi divné psát takle v úvodu, ale myslím si, že na seznamce je tento exkurz do mysly/duše potřebný. Zájmy: prakticky vrcholný zájem u mé osoby shledávám jednak v historii, jak jinak když jsem i jejím momentálním studentem a druhak v dopravě - zajímám se o městské dopravní prostředky a tak trochu i o městský urbanismus, zde ale pouze v poli zvědavce a samouka. Už tak dva, tři roky se také zajímám o sport - zde jsem se našel v plavání, jízdě na kole v hradeckých lesích, nepohrdnu ani procházkou a v neposlední řadě mě současná pandemická situace konečně donutila dokopat se k akticnímu každodennímu cvičení. Zde se krásně dostáváme k mé postavě, tělu a vzhledu a tím pádem i k druhé oblasti zájmu Vás/tebe o mou osobu. Vždy jsem vážil více než by bylo hodno i vypadal, ale můžu to tak nazvat, nepřitažlivě, ale nyní díky progresu při cvičení i ve stravě se má situace započíná pomalu zlepšovat. Vím není to u mne vůbec ideální, co je ale ideální však, ale je zde velký potenciál ke zlepšení a já ho již na sobě pociťuji, přesto mám zde pouze fotku má obličejové vizáže, protože v záplavě zdejších "dokonalých" těl by neměla šanci na úspěch.
Za třetí jsem zatím nepřilnul k online komunikaci a upřímě mě vůbec nebaví si s někým sálodlouze psát, ale postupně se dostávám do fáze, kdy to, sice s obtížemi a větším sebezapřením, zvládám. Toť prozatím vše, děkuji za Váš čas, neb je to koneckonců to nejdůležitější, co v životě máme.
Onload

1 názor k profilu

29. 04. 2021 v 21:29Off-line BonMec  (55/-/-)
krásně to jsi napsal...
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload