Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Ve věku:
od 18 do 25 let
Založen:
27. 12. 2020
Návštěv:
2 558 ×
Přihlášen:
22. 10. 2022 v 22:11
Kraj:
Královehradecký kraj
Okres:
Hradec Králové
Město:
Hradec Králové
Bydlím:
s rodiči v bytě
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
normální
Oči:
modrozelené
Základní údaje
Znamení:
býk
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Uf, co napsat.
Prvně ani nevím jestli jsem připraven vstoupit do "milostné" fáze života a popravdě je ve mně přítomna stále značná obava.
Jmenuji se Adam 22 let Hradec Králové, mimo mé dva nejbližší kamarády neví snad nikdo, doufám, že jsem orientován, to je divné, že můj zájem netkví na opačné pohlaví, ale pro muže. Myslím že můj život silně ovlivňuje má povaha introverta, avšak mé okolí vždy následně přejíme za fakt, že je dovedu neskutečně pobavit, povzbudit, podržet atd. Chtěl bych říct, že díky této skutečnosti se straním velkým kolektivům a ani nemám rád místa, kde se shlukuje mnoho lidí a trvá mi trochu déle než k někomu emočně proniknu a otevřu se, no asi divné psát takhle v úvodu, ale myslím si, že na seznamce je tento exkurz do mysli/duše potřebný. Zájmy: prakticky vrcholný zájem u mé osoby shledávám jednak v historii, jak jinak když jsem i jejím momentálním studentem a druhak v dopravě - zajímám se o městské dopravní prostředky a tak trochu i o městský urbanismus, zde ale pouze v poli zvědavce a samouka. Už tak dva, tři roky se také zajímám o sport - zde jsem se našel v plavání, jízdě na kole v hradeckých lesích, nepohrdnu ani procházkou a v neposlední řadě mě současná pandemická situace konečně donutila dokopat se k aktivnímu každodennímu cvičení. Zde se krásně dostáváme k mé postavě, tělu a vzhledu a tím pádem i k druhé oblasti zájmu Vás/tebe o mou osobu. Vždy jsem vážil více než by bylo hodno i vypadal, ale můžu to tak nazvat, nepřitažlivě, ale nyní díky progresu při cvičení i ve stravě se má situace započíná pomalu zlepšovat. Vím není to u mne vůbec ideální, co je ale ideální však, ale je zde velký potenciál ke zlepšení a já ho již na sobě pociťuji, přesto mám zde pouze fotku má obličejové vizáže, protože v záplavě zdejších "dokonalých" těl by neměla šanci na úspěch.
Za třetí jsem zatím nepřilnul k online komunikaci a upřímně mě vůbec nebaví si s někým sáhodlouze psát, ale postupně se dostávám do fáze, kdy to, sice s obtížemi a větším sebezapřením, zvládám. Toť prozatím vše, děkuji za Váš čas, neb je to koneckonců to nejdůležitější, co v životě máme.

Reflexe po roce:
V cvičení jsem se posunul dále a postavou jsem se přiblížil lepšímu průměru, dokonce i svaly započaly růst. Komunikace je již také na lepší úrovni a hlavně díky zkušenosti s jedním uživatelem jsem konečně vnitřně našel sám sebe, budu ti velkým dlužníkem Máťo. Oblast sexuálního prožívání také žádná sláva, i když také jsem se posunul, prožil první zalíbení, políbení, vnitřní vášeň, i nějaké to potěšení v rámci nočního "souležení". Takže ano jsem zde správně. Tako zkušenost mě také utvrdila jak v mé tvrdosti.. hahaha, tak i v to, že mi pocity jsou sice příjemné, ale zároveň je nějak nepotřebuji pociťovat. V oblasti přiznání se a vyjevení sebe před ostatními v pravém světle jsem se opět nikam neposunul, dávám si to za vinu, ale nenalezl jsem v sobě situaci, pro kterou by se to dalo udělat a která by převážila strach z přijetí, i když je to velmi iracionální, vím. A i vím, při sledování různých párů a obecně lidí v okolí, že v mém životě chybí nějaká ta opora, někdo spřízněný, který by chtěl vedle mě kráčet ať již v celé mé cestě životem, či některou z jeho úseků. Tak snad to příští rok zlepší. Další mé záliby - četba - detektivky, utopie, bible, všechna literatura do školy, dystopie, historický román, ze seriálů ty detektivní, komedie, sci-fi, zprávy, politické diskuze, romantika (klíďo gay), reality show, fantasy... studium politické a společenské situace dnešní doby, cokoli z minulých dob - vyjížďky za hrady, zámky, tvrze, hradiště, kostely, náměstí, věže... (avšak ne válka, ta je z hlediska vývoje důležitá, avšak pro mne nezajímavá v detailu a brutální k mé jemnější povaze), kolo, procházky, plavání, táboření, dopravní prostředky (klidně i vlaky, auta, MHD...). Děkuji a opět za rok s reflexí, či za okamžik s odpovědí....... Carpe diem
Jo a ještě jedna věc mě napadá, když si tak vybavím své prožitky v rámci seznamování měl jsem velký problém definovat svůj typ v rámci toho co bych si tak představoval. Kdyby se do mého života vneslo to štěstí, že bych někoho měl tu čest poznat, tak bych si ho představoval jako člověka s přírodní barvou vlasů, hubené postavy, vzhledově drobnější, s lehkým nádechem šarmu v lesku tvých očích, možná i s nádechem lehce nedokonalé pokožky (ano nějak mi imponuje drobné akné po obličeji), výškově jedno, rozměry všeho naprosto buřt, zadek spíše plochý, než zavalitý, či svalnatý. Asi vše. Ale když si s někým sednu osobnostně, tak by bylo až hloupé někoho odmítat kvůli tomu, jak tě genově vybavila matka, matka příroda, či tvůj stvořitel.
Onload

1 názor k profilu

29. 04. 2021 v 21:29Off-line BonMec  (56/-/-)
krásně to jsi napsal...
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload