Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
pokec
Ve věku:
od 15 do 30 let
Založen:
10. 07. 2011
Návštěv:
55 947 ×
Přihlášen:
25. 09. 2023 v 13:31
Kraj:
Moravskoslezský kraj
Okres:
Frýdek-Místek
Město:
Frýdek místek
Bydlím:
s kamarády v bytě
Kraj 2:
Moravskoslezský kraj
Okres 2:
Frýdek-Místek
Město 2:
Frýdek-Místek
Bydlím:
sám v bytě
Vzdělání:
vyučen
Práce:
dělník
Postava:
štíhlá
Oči:
zelenohnědé
Základní údaje
Znamení:
ryby
Etnikum:
běloch
Alkohol:
abstinent
Kouření:
málo
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Úprava vlasů:
gel • lak • vosk
Tetování:
mám
Brýle:
potřebuji, ale nenosím
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Piercing:
uši
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Všichni kdo chcou lásku od 15 do 28 let štíhlé postavy mohu i ubytovat.
Láska může dát více než jen slyb.
Je pohádka kráska a zvíře,já jsem to zvíře: plně lásky, něhy ,tohy, bolesti a všeho toho zlá tohoto světa -kdo mi pomůže od 15 do 28 let to ❤️ zahrát znova plnou láskou štěstím a vším jinak to srdce zhasne a navěky zemře a já sním ???? ????????????????????????????????

Ahoj mockrát si mě pletou Darkyll23 stebou,moc krát tady píše jeden člověk který tu má více profilu jen urážky na mě nebo na tebe že si hrají že jsem to já, víš ono ten člověk je Slovák jmenuje se Petr bereš věk už přesně neznám ale má tu profil tu SLADKY_CHALNKO,Dominik445 a další profily co mu zrušily, kdysi jsem ho poznal a díky němu jsem začal pracovat ve společnosti IFP která mě dostala do dluhů a jiných problémů. Já jsem 5 let poctivě musel platit insolvenci abych se dostal z dluhu co mi ta společnost udělala. Jinak ano líbí se mi mladí kluci od 15 do 20 let ale to není pedofilie jak tu píšou! Jo byl jsem v superstar ale tam člověka jen pošpiní nic jiného ale teď nikdo neví jak zpívám atd a do Prahy se nebojím jezdit jenže díky společnosti IFP zatím na to nemám. Jinak jsem epileptik a ne schizofrenik !!! Nejsem patologický lhář jak tu píše ale ten co mnoho lidem pomohl a dostal je z ulice a zařídil práci atd. To je vše co mohu napsat o sobě a pokud budete věřit tomu kdo to píše je to jen na vás, suďte kluka až ho poznáte a ne podle toho jak kdo o něm mluví děkuji moc.
Onload

1 názor k profilu

18. 09. 2023 v 10:19Off-line Darkyll23  (22/187/60)
PUMUCLEE: tady má šest profilů a ty jsou SLADKY_CHALANKO,Dominik445,PUMUCLEE atd už Jarkovi dejte pokoj neřešte to co bylo před 14 rokami Jarek je super kluk ano máš pravdu že pracoval pro společnost ifp ale tam jsi pracoval i ty a díky tomu znám i já tebe z Prahy Jarka znám taky osobně a to co jsi ty zalhaře podrazáka podvodníka co si tady hraje pořád na jiné profily tak to Jarek není Jarek má jeden profil A tam chodí občas, proč tam chodí občas protože už se nemění bavit s takovými d***lama jako jsi ty nebo sladkýchalanko nebo Dominik 445 atd on už má to co chtěl má klid tak mlaskavě Petře bereši dej pokoj protože pokud tohle to budeš dál šířit můžeš mít dost tvrdé problémy je to varování!! A to co jsi psal že patologický lhář schizofrenik atd je lež a za křivé obviňování můžeš být taky trestně stíhán že o něm mluvíš že shání 15 leté 16leté že je pedofil atd kdyby byl pedofil tak dávno sedí tak se laskavě uklidni a strč si ty svoje bludy do spodní části lidského těla je to poslední varování zdar.
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload