Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Hledám:
vážný vztah
spolubydlení
Založen:
06. 08. 2012
Návštěv:
4 168 ×
Přihlášen:
01. 11. 2012 v 17:00
Kraj:
Moravskoslezský kraj
Okres:
Bruntál
Město:
Bruntál
Bydlím:
sám v domě
Vzdělání:
bakalář
Práce:
jiné
Základní údaje
Znamení:
vodnář
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
příležitostně
Drogy:
nikdy
O mně
Jsem mladý podnikatel se zájmem poznat mladého chlapce na společné prožití krásných chvil. Jsem zajištěn budu se o tebe starat.
Onload

2 názory k profilu

16. 09. 2012 v 08:27Off-line Oldbears  (58/170/78)
Ahoj Aleši, mám rád lidi, co mají něco společného s vodou (myslím ve znamení) a to jsi ty taky, protože jsi vodnář a já ryba, ale musím tě zklamat, protože už nejsem mladý chlapec. Mám 57 roků a už jednoho zajíčka jsem měl a měl mě moc rád, to tvrdil a já jsem mu dal 2x ultimátum, protože sliboval a po třetí jsem ho vyhodil, protože to porušil. Sex s nim byl dobrý až výtečný, ale to bylo všechno. Bylo to kvůli blbé mariánce a to nedokázal přestat. Beru to jako drogu, protože se dá na ni navyknout a nepřestaneš. Kouření cigaret a mého ptáka mu nestačilo a vždy jsem to poznal. Sliboval, plakal, ale už jsem ho začal nenávidět, za to, že porušil slib, když jsem mu dával šanci. Možná to dnes čte a může se vyjádřit k tomu. Člověk musí mít nějaké zásady, přes které nejede vlak a hlavně v partnerském vztahu. Měl jsem ho rád moc do prvního porušeného slibu, který dal a potom se mě ulevilo, když jsem ho dostal ze srdce ven. Jen občas si už vzpomenu, jaké to s ním bylo pěkný, ale víc na to, že jsem rád a klidnější, když je pryč. Někdo marihuanu bere jako měkkou drogu. To raději, ať kouří cigarety a je při tom aspoň normální. Nejsem pu***án a tak jsem to zkusil taky, aby jsem ze sebe nedělal svatého, ale to bylo před tím, než jsme byli spolu, proto jsem mu dával tu šanci, aby mě dokázal, že mě miluje, jak tvrdil. Nevydržel a já b***c jsem s ním ztratil 3 roky.
Aleši, jsi milý a možná se ti dá věřit a že to myslíš upřimně a měl jsem takový nutkání to zkusit, ale potom mě odradilo, jednak ta dálka, protože já jsem z Hanáckých Athén (KM) a potom ten tvůj věkový rozsah do 40 let, do kterého se já už nevejdu. Musím přidat víc fotek z tohoto roku, aby jsem nemystifikoval ostatní, tak jako tebe.
Měj se pěkně a jestli chceš můžeme si někdy napsat, kdyby jsi chtěl s něčím poradit, ale jinde, ne už tady
Ahoj a přeji ti štěstí a hodně lásky ve výběru partnera, aby tě rozchod nebolel. Jsi ještě mladý, tak jsi dávej pozor a nenaleť na někoho, kdo je s***ě, která tě chce jen využít a hlavně, nenech se nakazit. Musí to být strašná bolest, když hnije za živa, než umře.
Ahoj Olda.
12. 07. 2018 v 11:10Off-line Libor  (38/169/100)
Jsi fakt krásný
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload