Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

GaTe: Tron Laser Aréna - Laser Game Brno (GaTe)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: GaTe
Adresa: Nádražní 1, Brno

Datum:

Párty

Popis akce

Na začátku června se společně vydáme do skvělé Laser Game v Brně. Navštívíme novou Tron Laser Arénu, která je stylovou, moderní hi-tech arénou, kterou najdete v Brně, pár minut od centra.

Aréna nabízí výjimečné prostředí pro hru známou jako „lasertag" nebo „Laser Game". My budeme hrát v týmu a podle toho, kolik nás bude, si zahrajeme jednu, dvě nebo i tři hry. Cílem hry Laser Game je postřílet ostatní hráče v aréně ve stanoveném čase 15 minut.

Kromě arény se spoustou překážek, taktických zákoutí a zkratek v této aréně najdete laserové brány, které řídí automatizovaná technika. Aréna sleduje pozici všech hráčů a dle jejich pohybu a pořadí různě upravuje taktické mechanismy. Aréna je ovlivňována pořadím hráčů – přizpůsobuje se těm nejlepším, kterým uvolňuje cestu a naopak jejich protivníkům cestu uzavírá.

Překážky v Laser Game aréně jsou navržené pro dokonalý požitek ze hry. Každá cesta, každá překážka má svůj účel. Překážky v aréně reagují na pohyb osob, jejich hru a postup ve hře.

K dispozici je několik promyšlených herních módů a prostředí. Díky neustálému sledování pozic a pořadí hráčů v aréně má každý hráč okamžitou zpětnou reakci na svůj styl boje. Double Kill, Ultra Kill a Monster Kill jsou zde! Speciální tlustostěnná dielektrická holografická zrcadla zobrazují různé části arény a je možno skrze ně zasáhnout protivníky. Kempování dostalo na frak, žádný roh už není bezpečný.

Tak co, říkáte si, že byste chtěli vyrazit do této herny a vyzkoušet si tuto moderní hru? Neváhejte a přidejte se!

Akce se uskuteční v úterý 11. 6. 2013 od 19:00 do 20:30. Sraz před akcí bude v 18:15 pod hodinami na hlavním nádraží, jak bývá pro akce GaTe zvykem.

Na tuto akci je potřeba se přihlásit. Bez přihlášení není možné se aktivity zúčastnit!

Pro tuto akci platí pravidla akcí GaTe. Akce se koná v rámci projektu GaTy - tj. zúčastnit se ji mohou kluci do 26 let včetně.

Více informací o aréně si zatím můžete najít na Laser Game BrnoTron Laser Aréna.

Na setkání se s vámi těší

Marek a David

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload