Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pražské duhové jaro 2015 (Alcedo Praha)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: Alcedo Praha
Adresa: Praha

Datum:

Sport

Popis akce

Vážené členky, členové a přátelé klubu Alcedo Praha,

letos se uskuteční 16. ročník mezinárodního sportovního turnaje Pražské duhové jaro. Veškeré informace o turnaji v anglickém jazyce naleznete také na webových stránkách http://www.praguerainbow.eu. Zde jsou zdůrazněny infomace a pokyny, které jsou specifické pro členy Alceda oproti ostatním účastníkům z ČR a ze zahraničí. Pro aktuální informace sledujte také FB stránky turnaje.

Pro účastníky z ČR jsme připravili dotované registrační poplatky - ceník je zveřejněn na stránkách akce. Každý účastník Pražského duhového jara musí být registrován prostřednictvím registrační alplikace, kterou naleznete zde: Registrace PDJ. V rámci turnaje proběhne registrace pro účastníky sportovních disciplín v pátek 1.5. od 18 do 22 hodin v hotelu Fusion (Panská 5). Budou zde přítomni všichni organizátoři a tak to bude vhodná příležitost osobně dořešit vše potřebné. Budou zde k zakoupení vstupenky na party a oficiální trička turnaje.

Budeme velmi vděční, když se zapojíte do organizace turnaje, možností a příležitostí jak pomoct je mnoho. Napište si pro více informací: info@alcedopraha.cz
Pokud máte možnost nabídnout místo pro ubytování zahraničních účastníků napište na uvedený email. Za každou ubytovanou osobu nabízíme slevu 50% z ceny brunche (slevy se sčítají).

Sportu ZDAR

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Proběhlé akce – Alcedo Praha

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload