Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

QueerEye 2015 (Jiný pohled - Queer Eye)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: Jiný pohled - Queer Eye
Adresa: Dlouhá 33, Praha

Datum:

Debata Festival

Popis akce

Letošní ročník festivalu Queer Eye proběhne 16. května tradičně na půdě experimentálního prostoru NoD na Praze 1.

Motto festivalu: „Proměny, smrt a výšivky“

Letošním festivalovým tématem je queer art. Umění má mnoho podob, stejně tak i my se pokusíme proniknout do koutů hudebních, vizuálních nebo pohybových. Sdílejte s námi dovednosti, vědomosti, zkušenosti a umění. Právě sdílení vytváří komunity a skupiny, které se následně lépe chápou a podporují. Přijďte se letos znovu nadchnout i vy.

Během celého dne budete mít možnost zúčastnit se přednášek o queer umění, umění stárnutí nebo rodičovství. Nabídneme vám ukázky literární kreativity, pozveme vás na čaj a diskuzi do naší čajovny a budete mít možnost si poslechnout o transgender proměnách v rámci Trans-panelu. Pomyslné hranice většinově uznávaných norem vám pomůžou překročit i fotografie Dity Pepe nebo videa Bibi Bičenko.

Vyjádřit se budou moci nejen umělkyně a umělci na pódiu, ale skutečně všichni: čekají na vás workshopy pohybové (lekce twerku), divadelní, hudební (živý hudební automat s Ridinou Ahmedovou), ale i vyšívací (KundyCrew).

Večer vystoupí objev slovenské scény Katarzia, experimentální francouzské electro-duoAndromakers, Djs v doprovodu improvizujících muzikantů a španělský kolektiv Quimera Rosa.

Vstupné: na celý den 150 Kč, vstupné na přednášky (14:00-19:30) 100 Kč

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload