Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Slavnostní večer bePROUD (PROUD)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: PROUD
Adresa: U Průhonu 799/3, Praha

Datum:

Debata Festival

Popis akce

Přijďte se s námi pobavit!

Již čtvrtý ročník předávání cen bePROUD se nezadržitelně blíží. Rádi bychom Vás na tuto událost pozvali. Jak jistě víte, ceny bePROUD jsou nejprestižnějším oceněním, které je na tuzemské LGBT scéně možné získat. Každý rok se snažíme, aby byly oceněny počiny, které pozitivním způsobem ovlivnily LGBT komunitu. A nejinak tomu bude i letos.

Loňský ročník, který jsme poprvé v jeho historii organizovali sami, nasadil vysokou laťku. Můžete si jej připomenout v krátkém videu níže.

https://www.youtube.com/watch?v=TdW3x7-8jNQ&feature=youtu.be

Ceny bePROUD 2014 budou předány v pěti kategoriích, konkrétně cena za "Počin roku", Cena za "Celoživotní přínos", dále bude vyhlášena "Mediální cena" a cena "Zaměstnavatel roku". Nezapomněli jsme ani na anticenu "Duhová cena" protiPROUD

Kdy se bePROUD koná?
Stejně jako loni, i letos se budou ceny udělovat v předvečer Mezinárodního dne boje proti homofobii a transfobii, tedy 16. května od 20.00 hodin.

Kde se bePROUD koná?
Tradičním místem pro slavnostní večer se stal CLUB MECCA, U Průhonu 799/3, Praha 7.

A na koho se můžete těšit letos?
Celý večer je pod taktovkou Lumíra Olšovského. Že jsou naprosto hmatatelné Vám ukáží moderátorky večera Iva Lecká a Bára Hacsi, jejichž hlasy znáte z pražských rozhlasových vln. Ale to není vše. Pozvání k vystoupení přijal Honza Bendig, dále vystoupí Eliška Ochmanová a Míša Nosková, letos nominovaná na cenu Thálie, které spolu zazpívají lesbický duet z muzikálu Rent. 

Aby toho nebylo málo, po skončení oficiálního programu bude na místě pokračovat legendární OMG Party s podtitulem "Like a gentleman", takže saka, kravaty, načechrané sukně a lodičky můžete ze sebe shodit až za kuropění.

Bude to skvělý večer a my se těšíme, že se s Vámi se všemi uvidíme.

Tým PROUDu.

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Proběhlé akce – PROUD

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload