Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
bisexuál
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 15 do 23 let
Založen:
26. 12. 2013
Návštěv:
10 317 ×
Přihlášen:
Před hodinou
Kraj:
Praha
Okres:
Praha 6
Bydlím:
v bytě
Kraj 2:
Moravskoslezský kraj
Okres 2:
Ostrava
Bydlím:
s rodiči v domě
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
hubená
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
blíženci
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
delší
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Úprava vlasů:
pasta • vosk
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Někdo mladý na rozmazlování ?
Co tady prioritně hledám? Pozoruhodné lidi, kontakty, podnětné konverzace s lidmi, kteří mají vlastní názor a nad věcmi přemýšlí.
Co mě zaujme? Nebudu tvrdit, že i ne vzhled, ale více než vaše intimní fotka mně imponuje vzdělání, inteligence, cílevědomost, všeobecný přehled a pokec o něčem víc než jen o tom, co jsem dělal, jak se mám, či zda si neužiji.
Co se týče věkového limitu, rád si inteligentně popovídám téměř s kýmkoliv, na vztah hledám spíše mladšího kluka, než jsem sám, nicméně výjimka je možná, ba vzhledem k mé představě partnera skoro nutná :D . Zároveň bych ale zdůraznil, že ne zdaleka vždy, když jsem online, mám čas si povídat, berte na to prosím ohled.
Představa ideálního partnera je vždy trochu problematická, ale za nejpodstatnější považuji skutečnost, abych se s dotyčným nikdy nenudil, abych si s ním rozuměl po stránce názorů, zájmů a abych mu mohl důvěřovat. Ano i mnohé jiné kritéria jako vzhled, peníze, jsou důležité, ale to všechno jsou věci, které jsou vždy o kompromisu a přístupu.
Co se týká nezávazného sexu, už jsem trochu vyrostl z pubertálně idealistického přístupu, že je prostě špatně. Dovedu si jej představit s někým, komu důvěřuji, mám jej rád jako kamaráda a jednoduše jsme si trochu blízcí.
Asi bych měl uvést i nějaké trochu konkrétnější informace o sobě. V Praze studuji práva, plánuji tady i zůstat, zároveň pracuji na plný úvazek v oboru, takže schůzky buď večer, nebo o víkendech. Mezi mé zájmy patří politika, obecně společenské dění, divadlo, kultura, literatura, cestovaní, ale rád si klidně jen zajdu na skleničku dobrého vína/piva a popovídám si rád téměř o čemkoliv (Neberte doslova prosím :). Politickým smýšlením jsem hlavně liberál a hlavní hodnotou a potřebou je pro mě inteligentní a vyspělá společnost.
Pár možná zajímavých zásad či citátů, k zamyšlení závěrem, většinu z nich lze spojit s něčím, co čekám od lidí, kteří mi napíší a jsou ze situací, které se mi před časem staly.
1. Život začíná vystoupením z komfortní zóny
Tohle není až tak citát jako spíš zásada. Definovat jde různě, a já bych nerad zabíhal do nějakých filozofických úvah. Ale v zásadě tím chci říct, že příležitosti jsou všude kolem nás a hlavní naší zábranou jsme my sami, naše vlastní aktivita nám přináší úspěch, aktivita, která je mnohdy v první chvíli nepříjemná, ale ve výsledku jsme pak na ní hrdí.
Nebojte se žít, vždyť je to nakonec všechno jen hra.
2. Víš, já nerad spolupracuji s někým, komu vše v životě vyšlo
Tohle je věta, kterou mi před časem řekl jeden dobrý kamarád. Tehdy jsme si povídali o jednom našem společném známém, který ačkoliv je ve všem velmi úspěšný, něco tomu úspěchu škodí, něco na co možná časem takříkajíc dojede. Pokora. Ne každý měl v životě štěstí a vše se může ze dne na den změnit i tomu nejspokojenějšímu člověku, takže vždy všechno berte s určitým respektem a buďte pyšni na to, co máte.
3. Nic většinou není, tak jak se na první pohled zdá
Mnoho kluků si zde vzájemně něco závidí, partnera, peníze vzhled. Život mě naučil tomuto nepřipisovat až tak velkou váhu, minimálně pokud toho člověka neznám dostatečně dlouho, abych znal více aspektů jeho života. Jasně, někdo je krásný, ale vidíme i do toho, jestli mu to přináší dlouhodobý vztah? Někdo má hodně peněz, ale vidíme jaká píle, absence volného času zatím ve skutečnosti stojí? Mnohdy ne, takže prosím kluci, pánové, berte vše trochu s nadhledem, je to ve Vašem vlastním zájmu.
Onload

6 názorů k profilu

27. 12. 2013 v 11:57Off-line Rainyday  (23/173/69)
Fajn kluk na pokec, určitě časem někoho najdeš :)
23. 01. 2014 v 21:38Off-line boylover  (97/179/84)
Sympatickej kluk, ty brýle ti seknou.
18. 05. 2015 v 17:14Off-line Serafin  (19/184/55)
Moc milý, sympatický a rozumný kluk. A ještě k tomu moc hezký. :) Krásně se mi s ním povídá.
18. 05. 2015 v 17:17Off-line ald12  (24/181/60)
Děkuji moc, Zlato :*
19. 05. 2016 v 18:01Off-line Damie  (16/172/51)
Příjemný milý kluk se značným všeobecným přehledem, lze s ním hovořit prakticky na jakékoliv téma v rozumné míře. :) Budu ti držet palce a pevně věřím, že někoho najdeš. ;)
31. 08. 2018 v 21:12Off-line sudetan54  (19/177/53)
Sympaťák ;)
Přihlaš se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload