Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
bisexuál
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 15 do 23 let
Založen:
26. 12. 2013
Návštěv:
8 106 ×
Přihlášen:
Před 3 hodinami
Kraj:
Praha
Okres:
Praha 6
Bydlím:
v bytě
Kraj 2:
Moravskoslezský kraj
Okres 2:
Ostrava
Bydlím:
s rodiči v domě
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
hubená
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
blíženci
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
delší
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Úprava vlasů:
pasta • vosk
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Za prvé bych rád řekl, že ve vší slušnosti rád pokecám s každým nezávisle na věku, vzhledu atd. jen prosím ode mě neočekávejte výměnu fotek, webku, bezduché tlachání o sexu atd.

Co bych řekl o sobě? Jsem poměrně složitá až zvláštní osobnost, dle testu MBTI jsem vizionář – ENTP. Myslím, že jsem chytrý, celkem milý, komunikativní, rozumný, někdy trochu konfliktní ale přesto přátelský, někdy až moc citlivý, když jde o mě a cynický, když jde o druhé. Mám rád svůj klid i větší davy, Když se mi něco nelíbí, tak to řeknu, i když jsem si tím nadělal poměrně hodně nepřátel. Ale jak říká jeden citát: „Každý úspěch, jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbeni, musíme být průměrní.“

Aktuálně studuji práva a k tomu pracuji v oboru, takže času není nazbyt, ale vím, že na partnera a lidi, která mám rád, si čas udělám vždy, totéž platí o mých zálibách.
Velmi se zajímám o politiku a společenské dění obecně, politickými názory jsem nejpřesněji pravicový liberál. I mé další koníčky jsou spíše intelektuálního charakteru, např. psychologie, informační technologie, literatura fantasy a sci-fi, filmografie. Neskučně rád diskutuji v podstatě o čemkoliv a je tedy pro mě do značné míry důležité, aby i ten druhý dokázal argumentovat.
Koho tedy hledám? Kohokoliv, kdo se nebojí vystoupit z davu a být skutečně svůj. Jaké vlastnosti jsou pro mě u druhého důležité, myslím, již značně naznačuje text výše. Především to je komunikace, zájem o svět, ve kterém žijeme, inteligence, cílevědomost a samozřejmě v případě vztahu věrnost a upřímnost.
Rozhodně zde nehledám sex na jednu noc, neříkám, že to odsuzuji, ale již několikrát jsem se přesvědčil, že toho v podstatě nejsem schopen, i když by mě to čistě po fyzické stránce lákalo.
Co se týče toho odkud by dotyčný měl být, je to trochu komplikovanější. Nyní pracuji a studuji právo v Praze, nicméně pocházím z Ostravy, kde pořád trávím hodně času. Mám nicméně za to, že i vztah na dálku může za určitých okolností fungovat, takže v podstatě pište, ať jste odkudkoliv.
Téma vzhledu bych nerad řešil nějak víc, protože vztah nestojí na tom, že ten druhý vypadá jako Adonis, ale opravdu na jiných věcech. Rozhodně tím neříkám, že na vzhledu nezáleží, to by byla lež, ale jakékoliv konkrétní požadavky v této oblasti psát nepovažuji za žádoucí. Nicméně musím říct, že se mi většinou nelíbí kluci při těle. Sám nejsem žádný ideál krásy – Ne to není nízké sebevědomí jen normální sebekritika. Jsem hubený, nesportovní postavy a celkem i manuálně nešikovný.
Děkuji každému, kdo to dočetl až sem, nebojte se napsat
Onload

5 názorů k profilu

27. 12. 2013 v 11:57Off-line Rainyday  (22/173/69)
Fajn kluk na pokec, určitě časem někoho najdeš :)
23. 01. 2014 v 21:38Off-line boylover  (97/179/84)
Sympatickej kluk, ty brýle ti seknou.
18. 05. 2015 v 17:14Off-line Serafin  (18/184/55)
Moc milý, sympatický a rozumný kluk. A ještě k tomu moc hezký. :) Krásně se mi s ním povídá.
18. 05. 2015 v 17:17Off-line ald12  (23/181/60)
Děkuji moc, Zlato :*
19. 05. 2016 v 18:01Off-line Damie  (16/172/51)
Příjemný milý kluk se značným všeobecným přehledem, lze s ním hovořit prakticky na jakékoliv téma v rozumné míře. :) Budu ti držet palce a pevně věřím, že někoho najdeš. ;)
Přihlaš se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2018 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload