Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #100036

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 15. 05. 2019 v 13:48
Bratislavský krajOff-line KNIGHTBOY  (29/180/78)
Rád by som tu spoznal milého a rozumného chalana, ktorý si váži sám seba a vie aké sú pravé hodnoty v živote. Chalana ktorý je mladý, štíhly a nefajčí (cigarety:) Ak máš viac rokov ale máš mladý výzor, nič nie je stratené. Všetko čo vyžadujem samozrejme aj viem ponúknuť. Fotky sú samozrejmosťou.Dokonca to môže byť aj výhoda. Aspoň čo sa týka rozumu a skúseností určite. Ak si nebodaj panic tiež to nie je prekážka, ale mal by si vedieť o čom je vzťah a neskúšať to hrať na mňa. Pokiaľ si z opačného konca Slovenska a máš záujem o plnohodnotný vzťah, aj ty máš šancu. Dôležité je vedieť, že čo chceš a samozrejme čo nechceš. V prípade pekného priateľstva je možnosť, že ti pomôžem s presťahovaním sa do Bratislavy. Pre vzťah je dôležité spolužitie v jednej domácnosti. Nehľadám žiadne úlety a podobné veci s tým súvisiace. Mám záujem a spoločné zdieľanie pekných ale i tých menej pekných vecí čo život prináša. Som pomerne skúsený a všestranne založený chalan, ktorý chce tráviť každú možnú voľnú chvíľku po boku podobného chalana. Chalana ktorý bude zároveň inšpiráciu v mojom živote a každá minúta bez neho bude minútou stratenou. Život je príliš krátky... tak zober odvahu a napíš... neskúsiš-nevieš!
Ten kto sa pýta, veľa sa dozvie:)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload