Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #56137

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Středočeský kraj › Kutná HoraOff-line michal.kh  (27/-/-)
Chci ho do pusy :) Začal bych sám... Pak by jsi si lehl a hodně roztáhl nohy :) Dál bych Tě kouřil... Pak by jsme si pohodlí udělal já a Ty by jsi mi ho dal zpátky do pusy :) Když bych přestal nasadil bych Ti kondom a sundal si kratasy pod kterými bych měl legíny s dírkou a byl bych připravený a čistý... Zasunul bych si Tě do sebe a trošku bych se lehce pohoupal... Když by jsi už krásně a hladce pronikal tak bych slezl a Ty už by jsi věděl co máš dělat :) Nesměl by jsi se udělat... Dali by jsme si opravdu dvě tři přestavky ale mezitím bych Ti po chvilce co by jsi mě dělal bych Ti sundal ten kondom a vzal si Tě ještě do pusy :) Chtěl bych ho do sebe dostat :) Takže by jsi ho do mě strčil? Ale nesměj by jsi se ještě udělat :) Pak by jsi mě zase ještě "mrdal" a naplnil... :)) Když bude třeba můžu Ti přispět na benzín ;)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload