Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #58154

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Moravskoslezský kraj › Ostrava › OstravaOff-line honza.kren93  (24/178/87)
Čaute lidi, rád bych tímto způsobem našel někoho, kdo by měl zájem o to žít trochu v heterosexuálním módu. Tím myslím třeba chodit fandit na sportovní zápasy, fotbal, hokej přímo na stadion respektive do haly nebo sledovat zápasy v televizi. Dále se velmi zajímám o formuli 1, moto GP, tenis a o dalších asi 25 sportech mám docela obstojný přehled. Vím, že mám jakousi nadváhu i když je relativně malá a já s ní nejsem nespokojen, ale samozřejmě být fit je důležité pro zdraví, takže někoho, kdo má rád sport i aktivně, fotbal, tenis, badminton, ping-pong a další, může to být velmi fajn. Věk není důležitý. Důležité je ale to, že hledám spíše pár, jednotlivce jen který dokáže akceptovat to, že sex a jemu příbuzné věci jsou naprosto vyloučeny, já mám přítele. Často vídám na různých party atd. několik heterosexuálních párů, kteří vycházejí naprosto skvěle a to rozhodně spolu navzájem nemusí souložit...Tohle by bylo super najít, tedy v té homosexuální podobě. Bydlím v Ostravě, v největší městské části Ostrava - Jih, konkrétně Zábřeh, ale hledám všude po Ostravě a celém MS kraji, ale i v malé části ZL kraje, Horní, Prostřední, Dolní Bečvy a Rožnova pod Radhoštěm, tam to znám skvěle, vyrůstal jsem tam, takže se nemusíte bát a je to akceptovatelně daleko. OL kraj, tady už větší část je také akceptovatelně daleko, ale bohužel znám jen malou část tohoto kraje osobně, ale vždy se dá domluvit. S místy, které jsou 100 a více km daleko je to samozřejmě těžší, ale gay komunita je už tak malá, že já neodmítnu ani případnou nabídkou třeba ze Sokolova, můžeme si třeba jen psát a třeba někdy se vidět na půli cesty, nebo to naplánovat jinak...Všechno je možné, záleží jen na normální lidské domluvě. Slovensko miluji, má matka je ze Slovenska, takže určitě i SVK lidi mohou napsat. Docela jsem se rozepsal, tak doufám že to k něčemu bude :-). Hledám jen prostě fajn lidi, přátele. Děkuji a přeji hezký den, Jan :-).
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload