Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #59947

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 22. 12. 2015 v 22:48
PrahaOff-line NeXus  (17/170/80)
Cauky, hledám pěkného kluka v mém věku z Prahy, někoho komu bych mohl ukázat kolik krásného se skrývá pod tím tajemným pojmem "LASKA"".
Chtěl bych mit svyho medu, kterými budu ukazovat, že je jen muj! Dívat se mu do očí a vidět v nich to co ještě nikdo jiný předemnou neviděl. Probudit v něm city, o které bych mohl pečovat. Starat se o něj. Být mu nejlepším kamarádem, přítelem, pánem, ale hlavně někým, komu by se nabal se mu se vším svěřit.
Jasné, každý si může zapichat a kým chce, ale když to bude s tím na kom vám záleží je to jiné. Rozpichat někoho tak, že si týden nesedne, a pak se k němu pritulit a celou noc ho hládit po těle, septat mu do ouska jak moc mu na něm záleží a odkrývat mu jaký jsem. Dívat se mu do kukadel a objevovat v nich kouzlo.
Oči jsou jako vesmír. Vesmír je neskutečně velký, nekonecny. Lidstvu tajemný a neprozrazeny, ale když se podivate člověku, ke kterému chováte cit je jako odhalit všechny záhady vesmíru. Být středem všeho :) Hledám vztah založený na právě lasce bez žádného ale...
Chodit společně na výlety,do kina, mazlit se, poznávat se, snažit se i v těžký den udělat tomu druhému aspoň malý úsměv na jeho tváří, brecet, radovat se, ale hlavně být spolu v krásných a hlavně nelehkych chvílích.
Buď jen muj, můj maly medvídek :)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload