Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #63258

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 16. 03. 2016 v 14:13
Královehradecký kraj › Hradec KrálovéOff-line Anonym
Ahoj:-) Jsem fakt láskou nešťastný, nechci toho ale moc, chtěl bych někoho s kým bych si mohl vyměňovat názory, těšit se na další nové dny, smát se, brečet, všechno spolu prožívat a snažit se, aby každý z nás byl šťastný a dělal všechno přesně tak, jak cítí. Nebráním se novému poznání, ale chci se fakt poznat, nejde mi o fyzický kontakt, všechno má svůj čas a proto věřím, že se ještě všechno usměje a štěstí se bude smát třeba právě na Tebe a mě :-)

Zkus napsat, za to nic nedáš...
Chtěl bych někoho, kdo to má v hlavě srovnané, je hezký a hlavně žádný případ - nadrženec, úchyl a podobně, však to znáte, hledám VÝJIMKU zde na webu, protože je to tady sami víte jak:-)

tak co?
napíšeš?
zkus to :-)! Napiš anonymu a já se ozvu! Ihned :-) do 24 hodin, přijdu si mrtě zoufalý, ale ve dvou se to prostě lépe táhne:-)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload