Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #68791

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 20. 08. 2016 v 11:23
PrahaOff-line GverGraen  (26/-/-)
Každý z nás tu je protože něco hledá. Hádal bych že většina z nás hledá partnera ale minimálně to je pro mne něco k čemu se musí dojít časem. Osobně tedy hledám spřízněnou duši, někoho s kým bych mohl klidně probrat co se děje ve světě, jaký měl den ale i klábosit o blbostech nebo aby jsme vedle sebe mohli jen mlčet. Někdy je dobré přátelství víc než vztah nebo láska (i když neříkám že se něčemu z toho bráním :D) a právě to mi v Praze chybí, jelikož zde bydlím teprve krátce.

Sám mám jako kamarád co nabídnout: Jsem vtipný, aktivní člověk s kladným vztahem k přírodě... Rád vyrazím někam pod stan nebo na tůru s nějakým cílem v podobě hradu, střelnice ale třeba i fajn hospůdky. Žiju po nocích jako upír, kdy rád čtu (a to opravdu rád, seznam toho co jsem přečetl má přes 800 položek) nebo kouknu na dobré filmy, abych pak šel ráno do práce která mne baví (číšník).

Rád po delší konverzaci pošlu fotku, rád s někým někam zajdu a když budu mít štěstí tak rád najdu kamaráda který to slovo vnímá víc než jako položku na FB.

Poprosím mladší nebo zhruba mého věku, nemám nic proti lidem v letech mého otce, věřím tomu že mají co nabídnout ale nejsem si jist že by jsme ve světě viděli stejné možnosti. Lidé v 50ti už mají spoustu zkušeností z chyb kterých se dopustili a já jsem zatím stále ve věku kdy rád budu ty chyby dělat a rád se s někým nad nimi budu smát.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload