Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Go outdoor Praha (Praha)

Onload
Go outdoor Praha
, Praha

Celkové hodnocení

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotili 2 uživatelé

Tvoje hodnocení

Přihlas se a ohodnoť!

Informace o organizaci

Máte rádi outdoorové sporty a cestování? Hledáte partu podobně naladěných gay kamarádů? Pak je tu klub Go outdoor právě pro vás! Po celý rok se máte s Go outdoorem na co těšit. Od dubna do října vyráží na kolech. Jezdí po silnicích i na bajk terénem, na jeden den i na prodloužené víkendy. V zimě lyžují na běžkách i na sjezdovkách. Vyráží na pěší výlety i vodácké akce. A občas se domluví na treku po zahraničních horách nebo na expedici mimo Evropu.

Jejich akce jsou tu pro kamarády z gay komunity i pro všechny ostatní, kterým se mezi nimi líbí. Někdy jich vyrazí dvacet, jindy jedou jen ve dvou. Někteří dorazí pravidelně, a skoro pokaždé přijde i někdo nový. Nejde jim o organizovanou zábavu, jen jim přijde fajn mít partu kamarádů, kteří se jednou do měsíce sejdou a něco zajímavého prožijí.

Spolek Go outdoor vznikl v roce 2009 jako Galibi outdoor a spoustu akcí dál pořádají společně se studentským klubem Galibi. Některé bajky podnikají společně se sportovním klubem Alcedo a jeho cyklistickou sekcí Alcedo Prague MTBiking & Cycling. Inspirují je i další bezva spolky, jako třeba Kluci na kole z Brna.

Onload

Kontakt

Adresa: Praha

E-mail: info@go-outdoor.cz
Web:
Facebook:

Názory k organizaci

Přihlas se a okomentuj organizaci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload