Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Pěšky atd. (Brno)

Onload
Pěšky atd.
, Brno

Celkové hodnocení

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hodnotili 2 uživatelé

Tvoje hodnocení

Přihlaš se a ohodnoť!

Informace o organizaci

Pěšky atd. pořádá výlety jižní Moravou pro gaye, lesby, bisexuály a přátele. Výlety se konají obvykle několikrát do roka, mimo prázdniny a zimní období. Původ dnešních Pěšky atd. sahá do počátku roku 1994, kdy se skupina brněnských kluků (dřívější „bohunická skupina“) rozhodla, že by bylo dobré, aby našinci nebyli omezení jenom na brněnské gay podniky, ale měli možnost společně něco podnikat a vyrážet i ven do přírody. Odpočinout si od každodenního shonu, nezávazně se pobavit s přáteli a třeba se i seznámit.

Pěšky atd. nemá žádná omezení, na výlet je zván úplně každý a vše podléhá filosofii absolutní volnosti. Možná i proto je stále oblíbené a má nezastupitelné místo na brněnské gay scéně. A nejen na ní. Stále více lidí přijíždí z okolí, a to nejen blízkého, ale prakticky z celé ČR.

Pravidelně se tu setkávají i kluci a holky z některých gay organizací jako jsou pražský Gales a Gulliver Outdoor Club, brněnský STUD či olomoucké Ucho. Většinu však tvoří lidi, kteří nejsou nikde organizovaní a mají pouze chuť vyrazit ven. Nechybí samozřejmě ani účastníci ze zahraničí.

Onload

Kontakt

Adresa: Brno

E-mail: pesky@stud.cz
Web:

Názory k organizaci

Přihlaš se a okomentuj organizaci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload