Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Spolužák

16. 06. 2015 v 22:53Off-line Anonym (Petr)
Čau, mám problém a nevím jak to řešit. Spolužák se kterým sem se moc nebavil na mě poznal, že mě něco trápí a pomohl mi s tím. Nevěděl jsem, že mi tak rozumí. Objal jsem ho a to je asi ta chyba. Nic neříkal, začal se třást a vypadal, jako bych mu řekl něco děsnýho. Až dneska mi řekl, že se bál, že mu dřív někdo ublížil a takhle těsný kontakt s klukem je pro něj peklo. Cítím se hrozně a chci mu pomoct. On mi pomohl a já mu udělal tohle...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
17. 06. 2015 v 05:18Off-line Richard33  (38/185/95)
To jsi nemohl vědět, takže za to zase až tak nemůžeš.... ale už to nedělej, když to teď víš.
17. 06. 2015 v 12:55Off-line Pippin  (27/-/-)
Pokud nejsi jako Max z Life is Strange a pohybem ruky vrátíš čas do toho osudného okamžiku, kdys na něj položil ruce, pak musím souhlasit s Ríšou. Nevidím důvod, proč by ses měl cítit špatně. Z tvé strany se nejednalo o žádný útok, protože jsi o tom neměl ani potuchy. Prostě to už nedělej a vše bude ok.
17. 06. 2015 v 17:04Off-line ThomPrag  (39/180/76)
Tak mu ukaž, že s tebou je to v pohodě. Myslím, že je to ideální příležitost, jak mu oplatit to, co udělal on pro tebe. Měl bys s ním trávit volný čas a prostě se projevit jako kámoš. To obejmutí k tomu přidej, ale nepřeháněj to. Časem pozná, že to myslíš upřímně a dobře a třást se nebude.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload