Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nudapláž

05. 07. 2015 v 19:10Off-line Anonym
Chodíte na nudapláž kam a s kým :D a postavil se vám tam někdy a co jste pak dělali. A chodí tam i mladý kluci a holky do 21let?
05. 07. 2015 v 21:03Off-line Acarum  (28/170/70)
Podle mě se tam akorát chodí rozvalovat staří, chlupatí mroži s mrtvou vačicí mezi stehnama. Takže ne, oko asi nepotěšíš pohledem na mladistvá těla :P
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 07. 2015 v 21:12Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nebo jen nechtějí, aby je očumovali čtyřicetiletí úchyláci. :-P
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2015 v 21:34Off-line hipster  (25/-/-)
Že kto ne na nich zvedavý :D lol :D napríklad tí starí zarastení šediví chuji čo tam chodia? :D by som ťa chcel vidieť ako by si nečumel na mladú riťku :D
06. 07. 2015 v 00:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Pravda je, že mlaďoši jsou stydlíni a s každou generací se to zhoršuje....
dnešní mládež musí mít děsný depky z toho, co by vnitřně chtěli (s každým si to rozdat, nějaký tělesný kontakt, pomazlit, obejmout, zasexovat) a tím, co ve skutečnosti dělaj (sterilně čuměj do monitorů PC a displeyů svých mobilů) a místo (skutečnýho) mazlení maj "vymazlený boty" a "vymazlenou značkovou mikinu" a "vymazlený" Porsche, co jim koupil tatínek.... prostě s někým se sblížit (a nemusí jít hned o sex, stačí blízký přítel, někdo na obejmutí) vyžaduje daleko větší námahu, než si koupit značkové hadry a mobil... a tak všichni nakupujou, aby jak říkáme po našem "NON FARE UNA BRUTTA FIGURA" a všichni po sobě děsně touží, vyměňujou fotky, honí nad nima a objímaj plyšáky...
za našeho mládí to bývalo jiné....
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 07. 2015 v 06:28Off-line Cobr  (102/-/-)
Neviem,tu sa zvrhlo chodenie na nudapláž zvrhlo na očumovanie ,alebo neočumovanie.Som stredná generácia a na nuda chodím x rokov,samozreme sa človek pozrie na pekné mladé telo,ale o tom to je, krása sa má obdivovať.
Keď sa pozriem na peknú tvár v meste,tak si dotyčný nasadi na ksicht moslimskú burku,aby ho nikto neočumoval?
Nuda pláž je o voľnosti,otvorenosti sa jeden druhemu a ako písal esth...neumožnuje ukazovať značkové kúsky spodného prádla.Si tam in nature t,j, ako ťa svorila príroda.Si jej súčastou a budeš ,či máš 15,30,60 rokov.
06. 07. 2015 v 07:26Off-line Projekt  (48/177/74)
Já se tedy stydím noo
06. 07. 2015 v 10:35Off-line Cobr  (102/-/-)
Na hostivaři su staršie socialne zaridenia ,sprchy sú na dvoch miestach ,vodá dobrá.Najednoduchšie je kliknuť na www.Host...
06. 07. 2015 v 11:31Off-line esthetique  (41/-/-)
Cobr: přesně. a může být hezký pohled na udržovaného vysportovaného padesátníka s mírně prošedivělými vlasy a hrozný pohled na 30ku, co jede ve všech možných drogách, má pivní mozol a chlupatá záda a veškerý volný čas tráví v hospodě....
takže tak...
06. 07. 2015 v 14:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
No vidíš, Estethiqo, za vašeho mládí to bylo skvělé a to byla přitom porevoluční doba, tedy pořád ještě dozníval starý režim. Teď k***izuješ dnešní mládež z té blahobytné společnosti, jak říkáš. Tady je vidět, že blahobytná společnost není automaticky dobrá společnost. :-P
06. 07. 2015 v 15:37Off-line onlip  (61/180/84)
Poprvé jsem se tam odvážil v 18 na Rujaně. Do té doby bych se veřejně nesvlékl. Ten pocit byl očistný, najednou jsem viděl nahé rodiče s dětmi, kteří to neřeší. Samozřejmě i starší lidi. Nepamatuju si žádný divný pohled.
V Řecku jsem měl na sobě plavky jen jednou, ale to bylo tím, že jezdíme na odlehlá místa a chodím na opačnou stranu než děti.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload