Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vyjádření citů k bisexuálovi

16. 07. 2015 v 22:14Off-line Anonym
Já a můj nejlepší kamarád.On je bisexuál, já gay. Víme to o sobě. Jsme prostě jen nejlepší kamarádi. Máme se rádi,blbneme. Má přítelkyni, a i když je bisexuál a chtěl by to zkusit s klukem, ještě s klukem nikdy nic neměl. Měl bych mu říct, že ho miluji? Užírá mne, že s ním trávím čas jen jako "kamarád".Nebo to nechat tak jak to je - jako super kamarádi? I kdybych si někdy našel kluka, nemyslím že ho budu milovat víc jak teď miluji jeho :).
16. 07. 2015 v 22:31Off-line johnj  (40/186/82)
Jen mu to řekni. Maximálně z toho bude mít těžkou hlavu. Ale nakonec si to nějak přebere. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 07. 2015 v 22:34Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Radši do toho city nepleť. Jestli má holku a chce to jen zkusit s klukem, tak proč ne, ale jen jako kamarádi. Berte to prostě odlehčeně, jen jako vyblbnutí. Jako partner by stejně nebyl vhodnej, na to si hledej někoho, kdo má už orientaci vyřešenou. A věř, že ho milovat budeš mnohem víc. A hlavně jinak ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
16. 07. 2015 v 22:51Off-line Anonym
Díky,tohle mi pomohlo:). Jak mu mám říct že to chci zkusit? :) Je v tom už ostřílenej (s holkama samozřejmě), ale já jsem nic s holkou ani klukem neměl :). Bojím se, že se u toho budu cítit trapně a budu se stydět, zatímco mu to bude připadat jako samozřejmost. Nebo myslíte, že se taky bude "stydět" když to má poprvé s klukem ? :)
17. 07. 2015 v 00:01Off-line sirEragon  (58/182/82)
Tvoje starosti bych chtěl mit
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 07. 2015 v 05:25Off-line Haru  (26/-/-)
Takže ty ho chceš vlastně požádat o to, aby podvedl svoji přítelkyni? Člověče probuď se!
Jak by bylo tobě, kdyby to bylo obráceně? Kdybys měl přítele a nějaká holka ti ho svedla? Fakt si myslíš, že je to v pořádku? Jen doufám, že má svojí přítelkyni natolik rád, tak že tě pošle s takovýma návrhama k čertu...
17. 07. 2015 v 10:33Off-line sirEragon  (58/182/82)
Opět nějakej kretéééééééééééééééééén nesouhlasí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload