Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

O čem psát na blog?

09. 03. 2013 v 22:59Off-line Anonym (Martinek)
Ahoj :), Chtěl bych si založit blog. Porádí mi někdom co by tam mělo být?
http://gayblue.bloger.cz/

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
09. 03. 2013 v 23:13Off-line Anonym (Martinek)
Ale co by tam mělo být aby tam někdo chodil :)
10. 03. 2013 v 00:28Off-line violin.concertoII  (25/177/62)
Sám mám blog a myslím, že návštěvnost si nezískáš prostě tím, že budeš psát o něčem, co lidi zajímá. Můžeš si založit blog o sexu a celebritách, to lidi láká, ale stejně chvíli potrvá, než se o tvém blogu dozví. Navštěvovaný blog neuděláš ze dne na den, doporučit ale můžu komentování cizích článků, které s tvým blog třeba nějak souvisí.
Osobně ale dávám přednost blogům, které se nesnaží o vysokou návštěvnost a jsou spíš autentické i za tu cenu, že třeba osloví méně čtenářů.
Problém je spíš třeba v tom, že když se budeš věnovat nějakému tématu jen proto, že to přiláká víc lidí, hrozí, že tě to brzo přestane bavit.

Co jsou ale celkem vděčná témata:
Celebrity, hlavně ty hodně slavné - Lady Gaga, Justin Bieber. Je velká šance, že si nějaký fanoušek najde i tvůj blog, když si bude něco o nich googlit. Problém je, že o nich píše snad polovina blogerů, takže je i velká konkurence. A taky je tu riziko, že při výběru nějaké opravdu populární celebrity, třeba Biebera, se odkaz na tvůj blog utopí mezi tisíci dalšími odkazy, které google vyplivne. Pokud ale budeš psát dejme tomu o Susanne Sundfor, tak je dost pravděpodobnější, že si tě najde někdo, kdo si ji zadá do googlu - ale těch lidí, kteří si ji budou googlit bude podstatně méně.
Sex, drogy, alkohol, vulgarita - celkem vděčné téma, zvlášť pokud umíš vtipně podat, čím ses kdy opil a co se potom stalo. Vůbec vulgární humor je fajn, ale zase je problém, že to může snadno sklouznout k celkem lacinému popisu něčeho, co vlastně nikoho nezajímá.
Blog zaměřený na určité téma - to je taky možnost. Můžeš se prostě věnovat třeba nějaké počítačové hře (hodně populární jsou Sims), nějakému seriálu a podobně. Záleží samozřejmě na tom, jak moc kvalitní informace budeš schopný dodat. A okruh návštěvnosti se ti "srazí" jen na ty lidi, které to opravdu nějak zajímá.
Politika a společnost, to je taky celkem populární téma, ale musíš o tom něco vědět a musíš se umět vyjádřit, nejlíp nějak kriticky, vtipně, výstižně.

Problém ale je, jak už jsem řekl, že pouhé téma blogu ti návštěvnost nezaručí, návštěvnost se musí budovat. Proto je lepší vybrat si jako téma vážně něco, co tě baví. Chce to prostě čas - a tím nemyslím třeba měsíc, ale rok nebo dva - záleží jak píšeš, kam dáváš na svůj blog odkazy...
10. 03. 2013 v 08:23Off-line filipino  (24/-/-)
To "violin.concertoII" - blog derformace? ;o) ale v celku souhlasím. Ovšem je asi zbytečné radit někomu, o čem má být jeho blog, pokud se na to on musí zeptat okolí...

čili pro autora témy - neptej se, co a o čem... piš o tom, co chceš lidem zdělit...
11. 03. 2013 v 00:46Off-line Artemian  (26/183/69)
Webovka vždy zaujme vzhledem, který na free webu nikdy nedocílíš. Kup si doménu a hosting a pomocí blogového systému wordpress si založ web. Na ten si vytvoř vzhled, který zaujme.

Hosting s doménou Tě ročně vyjde na necelých 500,- Kč
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload