Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chci ho zpět

29. 11. 2015 v 21:24Off-line John96  (27/180/77)
Čus jsem Honza je mi 19 let. A potřeboval bych znát Váš názor na mou situaci.
Před 5 měsíci jsem se po 2,5 letech rozešel s nynějším ex - přítelem a teď bych se rád k němu vrátil, jenže nevím jak. Protože jsem ve stavu, kdy se obávám, že už mě nepřijme zpět po tom všem co jsem mu provedl.
Na začátku toho vztahu bylo všechno báječný, prakticky hned co jsme se poznali jsem se do něj zamiloval, jenže po roce to šlo do kopru. Jezdil k nám skoro každý den a lezly jsme si děsně na nervy a začal jsem mít pocit, že to není ono. Pořád mi povídal, jak semnou chce jednou bydlet až dodělám školu atd... lezlo mi to na mozek. A kvůli tomu jsem začal panikařit a přemýšlet o rozchodu. V hlavě se mi honily myšlenky typu: Já jsem mladej abych byl v takovém vztahu, mam jen jednoho partnera a sex jsem měl jenom s ním, a postupně se k tomu nabalovali další a další. Já o těch problémech s ním mluvit nechtěl myslel jsem, že se to nějak srovná, ale nesrovnalo. Tak jsem se s ním rozešel.
Ani ne po 2 měsících jsem se k němu vrátil zpět, protože jsem na něj pořád myslel a on mě prosil, abych se vrátil. Rok a půl jsem s ním byl šťastnej. Ale přišel stereotyp a hádkya ani sex už nebyl jako dřív. A otázky přišli znovu. A tak jsem znovu ten vztah ukončil s tím, že s ním nechci mít nic společného.
A já si začal hledat jiného partnera. Měsíc na to jsem potkal báječného kluka, jenže mi 14 dnech randění řekl, že se k sobě nehodíme. Potom jsem potkal dalšího, který se semnou setkal a pak už se neozval. S dalším jsem vydržel půl měsíce a pak jsem zjistil, že mě podváděl, další mi řekl, že budeme kamarádi ale za toho jsem rád, kvůli němu se chci vrátit k němu, protože mi tenhle kamarád otevřel oči. A nakonec ten poslední, který semnou byl asi měsíc a pak mi řekl, že jede v perníku. Jedno zklamání za druhým.
Jednoho dne jsem měl z toho děsnou depku, že to nevychází. A napsal jsem tomu kamarádovy. Šly jsme ven a on si mě vyslechl. A začal mi povídat o tom, že když mu bylo 18 tak měl svého prvního kluka a že řešil podobné věci, jako já a udělal podobné chyby, ale prej to bylo jiné v tom, že utekl za jiným. Bývalej ho taky prej několik měsíců prosil ať se vrátí a psal mu, ale on nechtěl. Ale on si prej uvědomil to co já jsem si uvědomil až po tom co mi to vyprávěl, že s ním byl šťastnej a udělal chybu, ale když se chtěl vrátit tak už bylo pozdě ten kluk mě jiného a už se k němu vrátit nechtěl. Řekl mi, že toho do dneška lituje, že propásl toho pravého. A já nemam dělat stejné chyby jako on.
Chvilku jsem se tomu vysmíval, ale nakonec mi došlo, že ho mam rád i přes všechny ty problémy co byly. A že tomu chci dát příležitost. Jenže jak se k němu vrátit? Popravdě se bojím toho, aby už nebylo pozdě, jak říkal Jirka.
Takže bych Vás rád poprosil o Váš střízlivý názor. A aby jste mi poradili, jak to mam udělat :-/ (A to, že jsem vůl vím i bez Vás, když jsem tu četl ty příspěvky, tak to občas zůstává rozum stát na místě)
29. 11. 2015 v 21:33Off-line johnj  (40/186/82)
Čau, jsem Honza, je mi... strašně moc let. :)
Můj střízlivý názor? Nevracej se. Na světě je víc jak 7 miliard lidí, výběr těch pravých tedy je.
Hodně štěstí!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 11. 2015 v 21:43Off-line John96  (27/180/77)
Dík, za názor. Ale já jsem rozhodnutý se k němu vrátit. Otázkou zůstává jak.
29. 11. 2015 v 22:06Off-line Bahutom  (35/173/60)
Pokud jseš rozhodnutý tak hodně štěstí :) jen do toho. Von vztah je o dvou lidech a pokud něco vrže tak to musí spravovat oba dva... Sejdi se s ním, popiš mu situaci... a uvidite jestli to dáte dokupy nebo ne.
29. 11. 2015 v 22:07Off-line John96  (27/180/77)
Takže s ním mam jednat na rovinu?
29. 11. 2015 v 22:15Off-line Bahutom  (35/173/60)
Jasně ... naprosto na rovinu. Není čas ztrácet čas a chodit kolem horké kaše. Řekni co chceš, co cítíš... a hotovo... Buď to slepíte a nebo ne.
29. 11. 2015 v 22:17Off-line John96  (27/180/77)
Ok dík za radu.
30. 11. 2015 v 00:00Off-line John96  (27/180/77)
(david722) Dík ale nejsem v kostele abych vykládal Litanie. (Lasavec) Chápu, ale zkusit to musím.
30. 11. 2015 v 00:02Off-line radomir  (40/183/75)
Tak tak, jedině na rovinu, ale po tom, co jsi nastínil... Výsledek značně nejistý (osobně být v jeho kůži, říkal bych si, kdy tě to zase přestane bavit a opět se projeví tvůj stále stejný vzorec chování) ale budeš to vědět taky na rovinu. Můžeš ho zkusit přesvědčit, že jsi postupně dozrál a teď už víš co chceš (nicméně ne jen slova, ale i činy by to chtělo), ovšem - opravdu víš co chceš? Toď otázka. Každopádně ať tak, nebo tak, hodně štěstí. Řekni mu to, vždy je lepší se pravdě podívat do očí...
30. 11. 2015 v 01:31Off-line Centaur  (43/177/-)
Každý se hledá v těchto letech. Je naprostá šílenost chtít vztah, když na něj nejsme připravení a k rozchodů nás dohání takové blbosti. V 19 sem nevěděl ani já co a koho chci natož jak dlouho. Vracet se za vztahem který ani není čistý vztah je spíš nějaké zoufalství nebo spíš nějaký úkryt před něčím. Možná úkryt před tebou samým. Chtělo by to ještě pár let počkat až se to srovná a projdeš si zmatkem, který ted prožíváš jinak vše bude jen zklamání jedno za druhým a tvé snahy o seznámení bude kolotoč.
30. 11. 2015 v 14:52Off-line John96  (27/180/77)
Dnes večer se máme sejít,, tak se uvidí....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload