Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Psychická onemocnění

27. 03. 2013 v 07:36Off-line Anonym
Máte zkušenosti, nebo se léčíte na některou z psychických poruch?
27. 03. 2013 v 10:21Off-line tomicek93  (30/-/-)
Bohužel tu zkušenost mám, deprese dokáže být pěkný hajzl, kdo nezažil - neví co je to za utrpení... :(
27. 03. 2013 v 12:21Off-line zentaiguy1  (31/180/61)
Mám deprese z trvalého optimismu:D
Ne, vážně... Deprese jsou hrozné... Ale dá se jim pomoct. Taky mám kámoše, co trpí schizofrenií, jednu holku s diagnostikovanou obsedantně-kompulzivní chorobou, znám jednoho autistu, jednu sebevražedkyni, anorektičku... A jsou to jinak normální lidi! Jenom to holt mají těžší. Někdo má ekzém, někdo je na hlavu. Člověk si nevybere:)
27. 03. 2013 v 13:01Off-line Betonica  (39/191/93)
To tady melete vsecko dohromady. Autismus neni psychicka porucha.

Znam par lidi s OCD (obsedantne-kompulizivni poruchou), nekolik lidi s hysterickou poruchou, bipolarne-afektivni lidi (maniodepresivita), generalizovana uzkostna porucha... Znam jich dost, nejen z prace :(

Mimo poruchy jsem, bohuzel, videl vigilni koma a vegetativni stavy, locked-in syndrom, downum syndrom, ruzna stadia demence, Parkinsonovu chorobu, Alzheimerovu chorobu...

Staci jit parkrat do domova senioru, hospice nebo za ruzne postizenymi lidmi do stacionare - a clovek si velmi rychle uvedomi, jake ma stesti, ze mu to v hlave funguje tak, jak ma...

Ganaratuju vam vsem, ze delat dobrovolnika v nejakem zarizeni, vas rychle zbavi deprese. Clovek si tam opravdu sahne na svoje dno, v prime konfrontaci s tamejsi realitou jsou osobni problemy najednou nicotne a vlastne zadnymi problemy nejsou...
28. 03. 2013 v 10:19Off-line zentaiguy1  (31/180/61)
Samozřejmě jsem nemyslel "depku" jako obligátní název pro blbou náladu z čehokoli, ale medicínský termín:P
28. 03. 2013 v 17:35Off-line Tien213  (42/-/-)
Ja mam hranicnu poruchu osobnosti zmiesaneho typu z prevahou schizoidnych a vyhybavych rysov. tazka depresia recidivujuca. tolko v poslednej lekarskej sprave pre soc. poistovnu.
28. 03. 2013 v 17:37Off-line Betonica  (39/191/93)
@Tien213: Tezka deprese? - To se obavam, ze kdybys ji opravdu trpel, nepsal bys nam tady...
28. 03. 2013 v 17:47Off-line Tien213  (42/-/-)
Tak priblizne mesiac som ani nevyliezol z domu. skoro stale len v posteli. dnes naposledy brat bude skypovat pred cestou do ameriky a tak som musel spustit pc. ohladom depresie mam najvadsi problem z trvalou slabostou a vyraznou stratou schopnosti sa sustredit. samozrejme uz nejaky cas som nebol uplne katatonicky. naposledy som bol preto 6 mesiacov na psychiatrii. momentalne lieky beriem ale nieje co zavydiet.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload