Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád s benefity nebo volný vztah?

16. 02. 2016 v 22:36Off-line Anonym
Ahoj,
jenom myšlenka, zvědavost, přesně ta, co je napsána v nadpisu - kdybyste milovali kluka a chtěli s ním jít na 100%, ale on nechtěl, z nějakého důvodu. Co by vám vám přišlo přijatelnější?
1. Mít "kamaráda s benefity", tedy sex s ním, ale ne vztah
2. Mít "volný vztah", tedy mít s ním vztah, ale bez sexu, který by měl jinde
3. Pokud nejde obojí, radši nemít nic
?
16. 02. 2016 v 22:50Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Jako pokud to není oboustranné tak je to jednou prostě přestane fungovat, takže moje rada v tomhle případě zní, jít dál.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 02. 2016 v 23:09Off-line Anonym
Nejde o radu, nejedná se o reálnou situaci. Napadlo mě tak vzhledem k jedné povídce.
Takže čistě teoreticky, radši byste oželeli romantiku, abyste s panem vysněným měli sex, nebo byste radši oželeli sex, abyste s Krasoňem měli romantiku?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 02. 2016 v 23:18Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Nějak nechápu dvojku. Mít volný vztah neznamená (minimálně to znamenat nemusí), že tam nebude sex. Volný vztah je něco, že s někým žiju, ale zároveň ho nijak neomezuji a neřeším, jestli se s někým stýká nebo s někým spí.

Já osobně považuji volný vztah v TÉHLE DOBĚ za to nejlepší, jak s někým žít. :-P

Čili kamarád s benefity a volný vztah je skoro to samé. :-P
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
17. 02. 2016 v 14:26Off-line da_ve  (44/167/-)
Pokud mám někoho milovat a být s ním ve vztahu, tak to znamená mít s ním jak tu romantiku a společné trávení času, tak i ten sex, ale zároveň společné řešení problému, povídání si o radostech a starostech a spousta dalších věcí. Pokud by něco z toho chybělo, nebo by si to jeden z nás (či oba) vyhledávali jinde, pak už podle mě nejde o vztah, ale o dva lidi co si nějak rozumí a kamarádí spolu a mylně se domnívají, že spolu mají vztah.
Takže buď se vším, nebo vůbec.
Tolik teorie a teď praxe...
17. 02. 2016 v 18:48Off-line kloudik  (38/182/80)
Já nevím, ale tohle rozhodnutí je na obou partnerech a ne jednoho. buď se oba shodnou na stejném bodě, nebo nebude mít nikdo nic což by v takovém případě byla nejlepší varianta. nemám rád složitosti, ale na některé věci se nedá odpovědět ANO-NE, případně A,B,C, ale vyžadují trošku širší úhel pohledu který ale buzny nemají...
17. 02. 2016 v 18:59Off-line onlip  (61/180/84)
Anonym (amatér psycholog): Nabízím variantu 4.: Vytvořit z toho pevné přátelství. Bez sexu, ale se silnou emoční vazbou.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
17. 02. 2016 v 19:10Off-line poklad  (29/177/69)
Ale volný vztah je něco jinýho amatére :P
18. 02. 2016 v 13:17Off-line Anonym
Rejpalové. :D
Tak jinak, konkrétněji - vyjádříte lásku svému ideálnímu klukovi, vysněnému partnerovi, ale on by vás částečně odmítl:
A. "Jo, jsi fajn a můžem si občas z*****t, ale vztah nechci / na vztah chci si představuju někoho jiného."
B. "Jo, jsi fajn a určitě si budeme ve vztahu rozumět, ale na sex nejsem / chci v sexu něco jiného."

Která varianta by pro vás byla přijatelnější? O nic jiného nejde. Nejde ani o diskuze a dohody, jak naznačuje kloudik - jasně, že obecně jsou fajn, ale řekněme, že on prostě plný vztah nechce a nabízí vám toto. Na kterou jeho odpověď byste přistoupili spíš? Nebo na žádnou?
Pokud to nechcete brát takto jednoduše obecně, tak na to kašlete, diskutovat nemá smysl.
18. 02. 2016 v 18:24Off-line da_ve  (44/167/-)
A: Pokud vyjádřím lásku ideálnímu klukovi... tak mi "jen sex" stačit nebude
B: Vztah bez sexu by pro mě nebyl úplný
Takže za mě raději nic a koukat jinam.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2016 v 18:31Off-line kloudik  (38/182/80)
Dokud si nenajdu jiného tak klidně obě možnosti podle toho, co mi v danej moment vyhovuje :D
19. 02. 2016 v 18:49Off-line chytry.kluk  (25/182/68)
Anonyme amatére psychologu, je skutečně očividné, že co se týče psychologie, si amatér. Jsou dané tři normy, které se dodržují. Tyto dvě a samozřejmě plnohodnotný vztah. Všechny však vedou k jistému konci. Z kamaráda s benefity se postupem času začne stávat člověk, kterému zavoláš jen v případě, že chceš onu výhodu. Zatímce pokud vztah bude bez sexu a partneři ho začnou vyhledávat někde jinde, dojde k odcizení. Nevybral bych si ani jednu z možností, protože jsou to normy a ty já nesplňuju. Ani jedna z nich nevyzobrazuje dokonalost.
Zajímalo by mě, jaká povídka to byla?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 02. 2016 v 16:41Off-line esthetique  (41/-/-)
Volny vztah nevylucuje sex s nim. volny znamena, ze ne exkluzivni. trosku jsi nepochopil pojem. je to jen o urovni zavisti a chamtivosti a ta je v cesku dost vysoka. tak spousta lidi voli radeji vrabce v hrsti nez holuba v posteli. proste okazale vsem davaji najevo jak oni chteji pouze ABSOLUTNI VERNOST a kdyz nemuzou mit dotycneho jen pro sebe tak budou radeji sami. a honi a honi a honi toho vrabce v hrsti a hledaji pana dokonaleho (a soucasne verneho) a zivot jim utika....kazdy sveho stesti strojvudce
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload