Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Doklasifikace z TV

17. 03. 2016 v 21:20Off-line PerfectBoy  (33/-/-)
Mám doklasifikaci z tělesné výchovy, jsem v prváku, nevíte někdo co se tam konkrétně dělá? Celá škola,to dělá najednou,jsem na průmyslové skole,tudíž hodně kluků, i třeba ze třeťáku...nám nic neřekli, vůbec netuším co budu dělat, a mám z toho depku, byl jsem na těláku asi třikrát, od začátku roku. Popřípadě, co se stane, když tam vůbec nedorazím? A jak dlouho to bude asi trvat,když je to od půl čtvrté? Prosím, kdo byl ve stejné situaci, ať určitě poradí :( děkuji moc.
17. 03. 2016 v 23:25Off-line Jan1993  (31/-/-)
Měl jsem doklasifikaci z praxe, musel jsem tam být týden o jarních prázdninách, já to měl kvůli zranění. Kvůli čemu si byl na TV tak málo? Když tam stačí jen chodit, nemusíš vyvíjet nějakou velkou fyzickou aktivitu, pokud nejsi na sportovní škole. Nebo se nechat uvolnit od doktora. Tohle je dle mého názoru dost zbytečné...Pravděpodobně tam budeš předvádět nějaké cviky a podle toho tě ohodnotí, propadnout z TV snad ani nejde, takže bych byl v pohodě, jen ztratíš jedno odpoledne no...Každopádně teď bych už to na lehkou váhu nebral a chodil bych tam, mít doklas v létě by bylo asi o něco, spíše o hodně horší, respektive nepříjemné. Ať to vyjde.
18. 03. 2016 v 08:06Off-line Jan1993  (31/-/-)
Kamarád byl malý a měl tak 40 kg, bylo docela drsné, když jsme hráli třeba fotbal nebo basket, tak tam od nás 75 - 90 kg chlapů odlítával, jak papír. Docela mi ho bylo i líto...Ale nevzdával se, to je hlavní. Perfect boy může vynikat třeba v tom basketu, ještě by o takových 5 - 10 cm mohl vyrůst. Samozřejmě ale musí nabrat i nějaké svaly, ale je to ještě dítě. To bude v pohodě a sport si třeba i oblíbí ;-).
18. 03. 2016 v 15:25Off-line nick2000  (103/-/-)
Kámo jako že máš neklasifikováno? :) z too si hlavu nedělej u nás je to tak že si oběhnou kolečko okolo školy na čas udělají pár kliku a mají za 4
18. 03. 2016 v 15:29Off-line PerfectBoy  (33/-/-)
Děkuji všem za reakce :) a taky všem, co mi napsali,moooc díky! :)
18. 03. 2016 v 16:18Off-line Tomass121  (29/186/78)
Záleží co budou chtít, může to být třeba na kruzích či kladine, tak doufám že nejsi na to úplně marný :D
18. 03. 2016 v 17:50Off-line BlackSwan  (26/183/-)
My jsme byli zavření v posilce 2 hodiny :D
18. 03. 2016 v 23:50Off-line Jan1993  (31/-/-)
192/85...Tak to je pořádnej pořez ;-). Stačí se kouknout třeba na NBA, na ty borce jako James atd. Z takových chlapů jde až respekt, ale je neuvěřitelné, jak jsou dynamičtí, rychlí. Paráda. Jinak ve formuli 1 je jezdec a ten má míry 183/55, takový prostě chlapeček úplně a zvládá to, musí mít svaly a tak, protože to přetížení na krční páteř je obrovské. Je to prostě kus od kusu. Myslím, že třeba ve školních týmech hraje basket hodně vysokých a štíhlých kluků, myslím že to se dá zvládat v pohodě, v profi basketu to ale zase chce něco jiného.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload