Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je mi 21 a ještě jsem nikoho neměl, je to normální?

15. 04. 2013 v 21:50On-line power  (23/180/65)
Já měl poprvé ve 25ti, ale nepatřím mezi normální.
15. 04. 2013 v 21:57Off-line Anonym
Tomii: máš pravdu,já vím ...ale víš jak mi je? všichni okolo měli kluku a kluků, kamarád má 15 a měl už kluků tolik,že bych to nespočítal na obou rukách ... a to není jen on,to jsou skoro všichni gayové co znám...a já? čekám aspon na to aby někdo dal přednost tomu co mám uvnitř nebo jaký sem,než aby každý jen koukal na to jak vypadám ...vzhled je přece blbost :( a nemůžeš soudit člověka podle vzhledu
15. 04. 2013 v 22:19Off-line malbi  (65/165/85)
Tak zkus starší třeba se ti to povede
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
15. 04. 2013 v 22:24Off-line Anonym
Na starší na to nemám,nemám žaludek na to mít něco nebo se dotýkat někoho ve věku mého otce či dědečka...je to děsně nepřirozené nechutné
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 04. 2013 v 22:32Off-line malbi  (65/165/85)
Tak to se nediví žes nikoho neměl tak se trap dál
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 19  Nahlásit
15. 04. 2013 v 22:34Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Já nevím, proč tolik lidí má nutkání být jako ostatní a dělat to, co ostatní. Vždyť ti může být úplně jedno, kolik měl kdo kluků. Všechno má svůj čas a není dobrý tlačit na pilu. Hledej, seznamuj se, bav se, však on se někdo objeví. Vzhledem k tomu, že nejsi jako Justin Bobr, tak máš větší šanci, že tě ten kluk bude mít opravdu rád ;-)
15. 04. 2013 v 22:55Off-line Anonym
Fasicunuje mě jak každý,když slyší že je někdo silnější,tlustý,napíše cvič cvič cvič cvič :) jako kdyby to bylo jen o cvičení ... já chodím do posilky 3 za den, na kole ujedu každý den přes 50km a přesto sem za poslední 3 měsíce příbral téměř 25kg :) Ne vše je postavené na tom,že člověk nic nedělá a jen sedí doma a necvičí,někdy ti ani cvičení nepomůže
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 04. 2013 v 22:55Off-line Anonym
Malbi: k tomu co si napsal,snad nemá cenu se ani vyjadřovat :) dědci tvého formátu by to stejně nepochopili :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 04. 2013 v 22:59Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jestli takhle přibíráš, měl by ses co nejdřív obrátit na doktora, protože je evidentně něco špatně s tvým metabolismem. Může to být i jídlem a životosprávou, ale myslím, že ne, tohle je už fakt dost.
15. 04. 2013 v 23:05Off-line Anonym
Já tam chodím od 7 let k tomu doktorovi :)
15. 04. 2013 v 23:19Off-line Bery  (30/-/-)
Cash02: Tyjo, rozmysli se, jestli mu chceš pomoct, nebo ho poslat do háje. Nedělej obojí v jedný zprávě a ještě dvakrát za sebou...
15. 04. 2013 v 23:19Off-line Anonym
Jdi si urážet někoho jiného,chytráku světa :))) Víš o tom a o mě uplný hovno,ale budeš mě urážet a dávat moudra jo?
Uznávám,že sem se spletl,posilku chodím 3 týdnně ne denně :) a 50km za den jezdím proto,že chci,protože mě to baví a jinak to číslo 50km nic není :)) ...znám lidi co jezdín den co den daleko více km :)
A jinak...dobrá v něčem máš pravdu :) ale ve většina ně no...
Já sem nemocný,beru od 9 let prášky a přibýrat budu stále :))))....kdybych necvičil v posilce a nejezdil na kole,přibýral bych ještě daleko více
15. 04. 2013 v 23:20Off-line Anonym
Bery: Inteligentní názor :) jde vidět,že na rozdíl od toho kluka si rozumný :)
15. 04. 2013 v 23:30Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Wow no normálně nepoznavam Gabííí :D a ten slovnííííííík :P



ehm a k tematu...

To není o váze nebo neváze :D ... to je o SEBEVĚDOMÍ ;)

Kdo chce kluka který si věčně na něco stěžuje a brečí?

Zajdi do obchodu kup si o 2 čisla větší rifle a tričko takove aby ti bylo pohodlne a citil ses v něm dobře, zkus jiny střih vlasu atd. .. podívej se do zrcadla a řekni si "vypadam dobře" .

Dej hlavu vzhůru a snaž se kluka/y zaujmout jinak...

Kdo chce kluka ktery si saha na život a stěžuje si....

To že jsi neměl kluka neni o tom že máš břicho, ale o tom že nemaš sebevědomí !!!

Dej si dokupy nejdřív sebevědomí a ostatní příjde samo ;)


bwt: Cash-ku ... otevřem si poradnu nee? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2013 v 23:37Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Cash-ku :D klííídek a dýchej z hluboka :D a nesouhlasím :D jedine co dnes buzny dokažou je LHAT a obelhavat ostaní :D !
15. 04. 2013 v 23:38Off-line Bery  (30/-/-)
Kopance do p***le a otisky prutu na zádech tě očividně naučí pouze vylívat si zlost na někom jiném. ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 04. 2013 v 23:39Off-line Radim.1988  (35/197/99)
A já napsal takovou přínosnou radu a ty mi ji zaspamuješ :D
15. 04. 2013 v 23:43Off-line Anonym
K tomu co tu píšeš,se vážně nedá co říct ... vypadlo to ze začátku,že jsi inteligentní hoch,ale opravdu jen ze začátku....tvé názory ...no fajn,tak si vychovávej lid itím,že je budeš mlátit proutkem a mysli si,že to je správnééé
15. 04. 2013 v 23:44Off-line Bery  (30/-/-)
Ty nemáš nejmenší tušení, čím si kdo prošel a co dokáže, tak se tady laskavě nepovyšuj jen kvůli tomu, že jsi si možná prošel vojenským výcvikem.
15. 04. 2013 v 23:47Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Tak znova a nespamujte mě chci vidět reakci !!!!

ehm a k tematu...

To není o váze nebo neváze :D ... to je o SEBEVĚDOMÍ ;)

Kdo chce kluka který si věčně na něco stěžuje a brečí?

Zajdi do obchodu kup si o 2 čisla větší rifle a tričko takove aby ti bylo pohodlne a citil ses v něm dobře, zkus jiny střih vlasu atd. .. podívej se do zrcadla a řekni si "vypadam dobře" .

Dej hlavu vzhůru a snaž se kluka/y zaujmout jinak...

Kdo chce kluka ktery si saha na život a stěžuje si....

To že jsi neměl kluka neni o tom že máš břicho, ale o tom že nemaš sebevědomí !!!

Dej si dokupy nejdřív sebevědomí a ostatní příjde samo ;)
15. 04. 2013 v 23:50Off-line Bery  (30/-/-)
Tak tu přestaň brečet nad tím, že tě někdo "f**knul". S**t happens a očividně se s tím umíš smířit, tak to předveď v praxi a nemluv o tom.
15. 04. 2013 v 23:51Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Doř**i neserte mě Já chci svou reakci :D :D :D !!!!!!!
15. 04. 2013 v 23:57Off-line Radim.1988  (35/197/99)
Hmmm škoda že nebydlíš blíž Gabčo, dojeď paličku mám tak tě resetnu :D
16. 04. 2013 v 00:02Off-line Radim.1988  (35/197/99)
For Anonymous :D ...
z toho si nic nedělej me je 24 postavou taky připominam slonika :D a už sem měl toooolik kluku že je nedovedu ani spočitat :D a už mě to omrzelo proto si řikam že je lepší být sám ;)
16. 04. 2013 v 00:16Off-line Anonym
Vidím,že tady se člověk pomoci nedočká...či snad pochopení ...no to se od většina asi čekat nedá co?:)
Ale jo ještě že je pár normálních,vlastně jeden:-)
16. 04. 2013 v 00:24Off-line Anonym
Cash02 - Jsi vážně bezcitný a ubohý,škoda,že takový lidé existují,fakt škoda
16. 04. 2013 v 00:29Off-line Anonym
Já všude brečím ? jooo ?? já nevím s kým sem měl domluvenou schůzku a kdo řekl,že ji ruší a nechce se sejít,protože z tlustýma se on neschází a necítí se vedle nich dobře .... ŘEKL SI TO TY !!!!! TY SES K***A ODMÍTL SEJÍT....TAK MĚ TADY DO P**E NEPROVOKUJ A NEDĚLEJ NEJCHYTŘEJŠÍHO BORCE NA SVĚTĚ.....když soudíš liidi podle vzhledu :) a umíš akorát pořádně urážet :) nic víc,fakt ubohost
16. 04. 2013 v 00:30Off-line Anonym
Víš co Gabrieli,jdi do p***le :) Nechápu,jak mě mohlo tehdy mrzet,že sme se nepoznali a že ses ke mě takhle zachoval... sem byl i***t....když vidím jaký seš,bylo to sand jen dobře..........ZBOHEM ty nelido:)
16. 04. 2013 v 00:31Off-line Radim.1988  (35/197/99)
FOr Anonymous -

ono někdy trocha te k***iky nezaškodí k tomu aby si člověk uvědomil !!

Cash-e si vážím je to v podstate dobrý kluk ;)

ale fakt jak řikam je to o tom tvém sebevědomí o ničem jinym!
16. 04. 2013 v 00:31Off-line Anonym
Marthyn: hele já vím nejlíp jak to on se mnou myslel :) tobě nenapsal v emailu,že se odmítá sejít,protože s tlustýma se on neschází :) mě jo...tak mi tady napiš jak to se mnou myslel dobře a jak je to strašně hodný chlapeček :)))))))))
když je to pěknej všivák :)
16. 04. 2013 v 00:32Off-line Anonym
Netvrdím ...než zjistil,jak vypadám :D tak byl super,hodnějšího kluka sem snad do té doby nenašel....aspon přes to psaní :D....ale to jen do té doby no než zjistil,jak vypadám...že jo Gabrielku :)
16. 04. 2013 v 00:38Off-line Anonym
Po tom všem opravdu nevidím jediný důvod za co se mu omlouvat :))) Mám svou hrdost a někomu,který mi udělal co on,nebo napsal co on,se opravdu nemám zač omlouvat
16. 04. 2013 v 00:44Off-line Anonym
Házet špínu na druhého a vymýšlet si kecy aby si tady byl za toho užasnýho hodnýho krásnýho kluka co se snaží všem pomoct .... je strašně jednoduché že? :) A opět ze všeho obvinovat jen toho druhého ...:-)) To je tak primitivně lehké ...až bych tě zato skoro pochválil :-)
16. 04. 2013 v 00:50Off-line Anonym
A víš co ti na to řeknu? možná sem sračka, možná sem nula, nemám sebevědomí,nemám nic ... možná mám jen tu hrdost,kterou si myslím,že mám ...ALE AŽ SE mi jednou ten pokus konečně povede a ne že mě pokaždé z dvou pokusu musel někdo najít ...TAK BUDU konečně štastný....
protože než žít život takový a projít si tím co já a být sám,bez přátel,bez kamarádů.,bez lásky...a poslední dobou i bez rodiny a zázemí....tak raději nebýt vůbec :):) ... A můžete tady sypat názory jaký jsem d***l a pořádně a soudit mě když o mě víte uplné hovno,to vám jde stejně nejlíp
16. 04. 2013 v 00:54Off-line Anonym
Víš co,ale tobě jedno řeknu :) Ty na sebe můžeš být hrdý :) Protože ty si velká osobnost...Dost divná přesto zajímavá osobnost ...člověk v podstatě neví co si o tobě má myslet a jaký ve skutečnosti jsi ...
je mi to jedno,protože mi dva se stejně nikdy nesetkáme...po tom cos mi napsal a co si o mě myslíš....a každopádně i když si myslím,že si mi ublížil a za tím si stojím ... a že urážet ti někoho jiného jde velice dobře:).....tak nikdy toho nebudu litovat....že sme si psávali a přes net sem tě poznal :) protože do té osudný chvíle, sem tě měl rád a byl si nejužasnějíší kluk,co sem znal...a to bys v těch obnovených emaliech našel,protože sem ti to psal několikrát :))).....škoda,že to bylo jen do chvíle výměny fotek,co?:)
Zbohem
16. 04. 2013 v 00:55Off-line Anonym
Napiš Gabrielovi ...on ti to určitě mile rád řekne,kdo je Anonym :)))
Aby tě náhodou nepotkala ta strašná tragádie a smrtelný zážitek,že bys mi někdy musel napsat
16. 04. 2013 v 00:55Off-line Anonym
Já myslím,že uděláš jedině dobře když ty smsky obnovíš !! .... Nic lepšího udělat nemůžeš :)
16. 04. 2013 v 01:01Off-line Anonym
Říkat,že čím sme si prošel,že jedině sebelítostí...říct něco takového,je vážně ubohé,protože o mě víš hovno a o mém životě....takže něco takového říct... nechápu jak můžeš,ale v klidu :) Ty asi můžeš říct vše,co:)
16. 04. 2013 v 01:16Off-line Anonym
Marthyn: vidíš,toho sem si ani nevšiml,dokud si mi to neřekl,je mi 21,už je to upraveno :)
16. 04. 2013 v 11:42Off-line Anonym
Ač se divím,že s tebou souhlasím ....tak máš pravdu :) Je to trapný a blbý...ale je to prostě tak,já si sám sobě na profil nelezu a tak sem si toho nevšiml a prostěě při zakládání profilu se hold stala chyba,nikdo nejsem neomylní,že ano :)
16. 04. 2013 v 13:49Off-line lvq  (39/-/-)
O nic moc zase nepřicházíš, akorát tě ty roky pak nesmí mrzet. Zkus s někým vhodným nejdřív jen stabilní kamarádství s postupnýma výhodama, aby ses oťukal a byl pak mnohem jistější. Zdá se, že málokdo se zájmem o vztah chce být považován za první odrazový můstek (představ si, že se do někoho zakoukáš, vytrpíš si s ním svoje, a pak ti zdrhne, protože předtím neměl možnost zjistit co skutečně chce). Zbytek příjde téměř sám, až si budeš mnohem jistější. Jinak si můžeš počkat na shodu ve všech parametrech pěkně dlouho a spolehlivě si to budeš sabotovat sám jen kvůli obavám z některého neznámého kroku.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload