Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak na nezapomenutelný orální sex? Techniky, tipy, rady...

23. 07. 2016 v 06:55Off-line Anonym
Můžete někdo poradit jak pěkně v******t,nějakej fígl,aby to byla prostě něco nezapomenutelné dík
23. 07. 2016 v 07:04Off-line Mio6602  (103/-/-)
Na to univerzální rada neexistuje. Záleží na protějšku, co se mu líbí a na co nejcitlivěji reaguje. Opakováním se to zlepšuje. Musíš být prostě vnímavý pocitům partnera a snažit se mu vyjít vstříc. Odměnou ti bude pak jeho silný orgasmus.
Z výše uvedeného můžeš logicky odvodit, že při nějaké jednorázovce nic moc nevymyslíš. Nejlepší je to s někým, s kým to budeš provozovat pravidelně.
23. 07. 2016 v 07:11On-line Richard33  (44/185/80)
Asi souhlas, když to bude na jednu noc, tak to co a jak má nejradši pořádně nezjistíš. Když teda máš tu možnost mít to pravidelně, tak stačí dvě věci, něco zkusit a pozorovat co on na to (zavře oči, zavrní, naběhne mu husí kůže a tak...) :-D
23. 07. 2016 v 11:30Off-line poklad  (29/177/69)
Dsiv zabil.... jako vždy :D
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 07. 2016 v 21:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Takj predevsim nebejt linej. taky pravidlo reciprocity se vyplati, chci aby nekdo udelal dobre me, tak bych mel taky neco predvest. pro precitlivele jen mirne sani, naopak pokud mu nebude poradne stat, znamena to, ze musis sat trochu vic a tesneji. vsimni si, ze pro oralni sex se pouziva termin kou***/v******t, tedy NE lechtat jen na zaludu nebo dokonce jeho spicce. ano, jako soucast predehry super, pokud uz opravdu chces dotycneho udelat pusou, tak co nejdelsi cast jeho penisu pravidelne zasunovat co nejhloubejs. nemusi to bejt az po mandle, nemusis se dusit, nikdo neocekava, ze ses narodil jako expert na deep throat, ale proste pravidelne zasunovat co nejdelsi cast penisu co nejhloubej a pomoci rtu pevne po obvodu obemknout...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 07. 2016 v 21:43Off-line JenHalucinace  (103/230/-)
Nezapomenutelné? Pokud je ti jde hlavně o to, tak mu ho zkus ukousnout. Na to opravdu nikdy nezapomene.
24. 07. 2016 v 16:46Off-line i8051  (53/184/97)
Dop***le jsi kluk, tak snad vis, jak to mas sam rad .. tak to delej preste tak i tomu druhymu ne? co je na tom tak slozityho? sex je improvizace a ne nejaka posloupnost cinnosti .. :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2016 v 16:50Off-line kloudik  (38/182/80)
Používat rty je opravdu super rada to by nikoho určitě nenapadlo. nezapomeň ale používat i jazyk ten je snad nejdůležitější :)
24. 07. 2016 v 16:52Off-line Mio6602  (103/-/-)
A jestli si pod předkožkou pěstuje sejra, tak měj po ruce rohlík k zakousnutí :D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 07. 2016 v 18:10Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Strč mu jazyk do nosu, na to určitě nezapomene.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2016 v 10:37Off-line onlip  (61/180/84)
Můj milý u toho dokázal neskutečně hezky vrnět. Vždy to byla jen přípravná fáze, ale velmi dlouhá. Nejdřív jsem se ho ujal já - on ve stoje u postele, vnímal jsem, jak chuť narůstá, pak on na záda a já si hrál - chvíli krouživě, chvíli jen podélně, chvíli s rukou, chvíli bez ní. Zkus si cvičmo udělat podtlak v puse, aby se ti tváře propadly dovnitř. To zajistí nejsilnější dotek. Podle citlivosti partnera jeho intenzitu můžeš měnit. Pak jsem ho vzal nad sebe, opět do úst, ten pocit jsem miloval. Pro něj možnost zážitku dominance, i když my jsme se v tomhle nikdy nepřetahovali. Pak už došlo na 69, opět jsem chtěl, aby byl nade mnou (opět ne submisivita, ale radost z toho, že se cítí dobře). Mé nohy přes jeho krk, sám jsem si ho přidržel rukama, ale v podstatě to byly jen další podněcující okamžiky. Znali jsme se dlouho, věděli o sobě, jak žijeme, takže od prvního setkání bylo jasné, že tohle můžeme zažít zcela přirozeně.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2016 v 10:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 07. 2016 v 16:04Off-line paink  (49/-/-)
Nauc sa deep throat, to nemoze nikoho urazit. Urcite odceni, ked sa ti bude moct urobit priamo do krku. A perfektne to vyzera, ked ti idu slzy z oci, z papule slemy a este ked ta pri tom napina, lapas po dychu a robis to poriadne dlho. Jazyk pri tom samozrejme vyplaznuty a olizovat zaroven gule. To potom vidno, ze to beres vazne a odviedol si kus roboty. To zne uspechy aj u hodne otrlych. Podmienka je, aby mali velkeho vtaka.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 10. 2016 v 22:32Off-line Mio6602  (103/-/-)
23. 10. 2016 v 11:51Off-line magnas26  (42/-/-)
Prostě to skus...
nakonec najdeš co se líbí...

já poprvé kluka svázal v kombinéze a helmě...pěkně ve fetiši... mohl se jen trošku mrskat :-D ... a pak jej postupně kouřil...přiváděl k vrcholu...

no šak to poznáš podle reakcí protějšku :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload