Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Líbí se mi můj kámoš...

05. 09. 2016 v 15:28Off-line Anonym
Ahoj. Jmenuju se Michal a je mi 14. Už delší dobu na sobě pozoruju, že se mi líběj kluci. Do těďka sem si ale myslel, že to bude v pohodě, nějak se to vyřeší... Tenhle víkend jsme ale byli s orchestrem na soustředění a tam sem si uvědomil, že se mi strašně líbí jeden kluk. Do tý doby jsme se normálně bavili, ale nic extra. Tam se to ale zlomilo. Začali jsme spolu kámošit a příští soustředění jsem s ním na pokoji. (na sex nemyslim, jeste mu nebylo 15). Hráli jsme spolu ping pong a furt jsem se na něj koukal. Pak sem si všiml že i on na mě. K večeru jsme si sem tam udělali srandu, že ten druhej je teplouš. Překvapilo mě, že mu evidentně gayové nevaděj... Je hezkej, vtipnej, hodnej a tohle všechno. Ale jako u všech věcí, je tady problém. Nevím, jestli je gay a kdyby už byl, tak jestli se mu líbím... Rád bych zjistli, jak na tom s orientací je. Ale bojim se, že když se ho zeptám, tak mu to všechno dojde a přijdu o něj. To nechci. Je to můj jedinej opravdovej kamarád a netajím se tím, že bych byl strašně rád, kdyby byl můj něco víc... Nevíte, co mám dělat?
Díky moc :)
05. 09. 2016 v 15:54Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Je ti 14, doporučuju ti, udržovat stávající stav ještě aspoň rok (čistě z důvodu legality), třeba se do tý doby projeví on.
05. 09. 2016 v 16:07Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Hlavně, to musíš stihnout. Kámoš už má beztak namrdáno, to co ty ještě nemáš ani načůráno :--)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
05. 09. 2016 v 16:25Off-line boy19  (27/183/64)
Napiš já ti poradím jak to zjistit.
05. 09. 2016 v 16:39Off-line onlip  (61/180/84)
Buď vděčný, že taková situace nastala. Takto povstávají nejhezčí klučičí přátelství. Jak píše shiroReloded, na nic nespěchej. Je jedno, jestli gay je nebo není, pojí vás společný zájem - hudba, to je skvělé. Držím pěsti.
05. 09. 2016 v 16:48Off-line boy19  (27/183/64)
Ja to vím od školky že sem Bi :P
05. 09. 2016 v 17:39Off-line boy19  (27/183/64)
Si neveř ale už od školky s kámošem spolu honíme kouříme se atd atd..
06. 09. 2016 v 09:47Off-line Friend23  (30/-/65)
Bože je totálne úbohé ako sa k nemu chováte, normálne sa mu nedalo odpísať ?

Podľa mňa by si sa s ním mal skamarátiť ako najlepšie vieš a keď mu budeš dôverovať mu to skutočne povedz, že k nemu cítiť niečo viac a že sa ti páči. Ak je naozajsný kamarát 100% to vaše kamarádstvo iba zlepší. Myslím,že to pochopí a možno to aj víde. Ja som to už pár krát spravil, keď sa mi kamarát páčil a nikdy to nedopadlo zle. Keď tak mi napíš a poviem ti ako to bolo u mňaa, možno si z toho niečo zoberieš. No v 14 je to ťažké povedať, to som ani ja ešte nemal odvahu, takže neviem či to pomôže keď ti poradím, ale skúsiť to môžem :)
07. 09. 2016 v 14:10Off-line Anonym
Víte lidi, stačilo by mi jenom NORMÁLNĚ odepsat. Jako Friend23 nebo onlip...
08. 09. 2016 v 00:26Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
No v tvojom veku ked chces zistit ci je na chlapcou alebo nie tak skus overeny detsky sposob skuste sa zo srandy bit ako maly chlapci pridaj k tomu zopar nenapadnych dotykou na intivne partie a ked ti ich bude vracat tak skus viac ked ti to opetovne vratit tak si si na isto mam to odskusane u x kamaratou a z vlastnej skusenosti ti vravim funguje to
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload