Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fotka a nic?

11. 10. 2016 v 23:12Off-line Anonym
Jsem jediný nebo vás taky štve to, když vám někdo napíše, chce fotku...vyměníte si je...a pak už neodepíše? Mně to příjde strašně ubohé...ne, že bych se považoval za nějakou naivku, myslím si, že jsem normálni kluk, sice nemám vypracované svaly, ale škaredě nebo zženštile taky nevypadám, ale proč třeba nemá koule na to napsat, že jste nesympatický a pomalu teda ukončit konverzaci? Vím, že už to bylo řešené zde několikrát, ale to Vám jde jenom o to si zapíchat se supermodelem? Možná těď budu staromodní, ale vztahy jsou přece o tom, jaké charisma má ten druhý a vzájemně se poznat a né jestli vypadá a je oblečený dobře na jedné fotce, ne?
Odpovědi, které se snaží sesměšnit autora tohoto dotazu si nechte pro sebe :)
11. 10. 2016 v 23:45Off-line Flynt  (37/-/-)
Take it easy , bro
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 10. 2016 v 00:10Off-line Alex_1  (38/178/79)
Bohužel to tak je :-( sám preferuji variantu, pokud nemá někdo zájem tak nech to napíše na rovinu a šmitec, to je tak těžké? Právě umět v tomto případě napsat i pro druhou stranu negativní věc je to co si na člověku cením a sám se snažím vždy říct/napsat skutečný stav věci. Mám ale obavu, že se s tím budeš setkávat často, chce to jen hodit za hlavu. A máš pravdu že dle jedné fotky se nepozná pravá tvář člověka. Ale to už je na každém si říct co hledá a dle čeho se rozhoduje.
12. 10. 2016 v 00:20Off-line Alex_1  (38/178/79)
Ano_nim: jsi si jistý? a co když to tak není? Co když jen aktuálně nechce odepsat a ty stále čekáš že napíše a žiješ v nějaké tajné naději, pokud napíše to na rovinu, tak máš jasně vše dáno. Ale zase záleží asi na každém člověku co preferuje víc, zda upřímnost nebo život v tajné naději. A pokud člověk nedokáže být upřímný už takto na dálku, myslím si že ani ta upřímnost v reálu nemusí být. Alespoň já osobně preferuji upřímnost. Ne vždy nepříjemné věci musí vyznít negativně ;-)
12. 10. 2016 v 05:04Off-line Mio6602  (103/-/-)
Pokud byste měli fotku už v profilu, tak by se poněkud eliminoval i počet těch, kteří vám zbytečně napíšou. Na druhou strany by vám zas možná napsal někdo jiný, koho zaujmete a bez fotky jste pro něj nezajímaví.
Občas z těch, kteří mi lustrují profil, mi někdo dá plusko, abych si ho všimnul a pak čeká, jestli nějak zareaguju. Většinou to ale dopadne tak, že nereaguju nijak, jelikož není na co. Profil bez fotky a dost často celkově nic neříkající.
Takže pokud chcete aspoň omezit počet těch, kteří vám píšou zbytečně, začněte s tím dělat něco u sebe a představte se co nejlépe na svém vlastním profilu.
12. 10. 2016 v 06:44Off-line Alex_1  (38/178/79)
Ano_nim: Ne tak určitě nebudu čekat :D . Potom ale jak člověk se může naučit přijímat "NE!" pokud ta druhá strana to neumí říct? Začátek musí být, že to umí ta druhá strana říct, nebo ne?
Mio6602:Nevidím důvod tady vystavovat fotku, i když uznám že by pak ubylo konverzací začínajících "Máš foto?" museli by pak hledat jinou alternativu a to jim nemohu udělat :-D. Kdo chce nechť napíše, nemám problém odepsat, ale ten člověk mě musí zaujmout (a není to jen foto) a pokud si ho vyžádá tak ho pošlu a v případě, že uznám že ještě není ta pravá chvíle tak nemám problém tomu dotyčnému napsat že zatím nepošlu ;-)
12. 10. 2016 v 11:36Off-line pataluk115pha  (23/173/50)
Když si hnusnej, nemůžeš čekat odpověď :D
A nebo v tom možná bude něco jiného...no ... kdo ví ! :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 10. 2016 v 11:49Off-line Vlado2  (61/180/80)
Trochu se nám zde zamíchalo několik témat. Začněme tím původním.
Denny: Pokud někomu pošleš fotku a on přestane komunikovat, pak je vysoce pravděpodobné, že dotyčný hledá jednoúčelové šukací zviřátko a ty (já) prostě neodpovídáš jeho představám. Tečka - dál není co řešit. Pak je zde ještě možnost, že se ti podařilo vytvořit obrázek, který je opravdu hnusný (otrávený kukuč, reklama na hlad, růžové prasátko). Ostatně spousta profilů na tomto webu představuje dost otřesné panoptikální výjevy. Asi by bylo dobré se zamyslet, zda ona fotka, kterou se prezentuješ, je zrovna tou nejvhodnější.
Obecně: Bavit se o tom, zda bezdůvodné přerušení konverzace je slušné, považuji za zbytečné. Jakákoli pravidla jakési „mezilidské slušnosti“ jsou na webu naprosto nevymahatelná. Zde je každý (nejen ty, ale i já) do jisté míry anonym, jenž neriskuje pár ran po hubě, kterých by se mu mohlo dostat v osobním styku.
Alex 1: Máš pravdu, že každý má právo se prezentovat takovým způsobem, který mu připadá vhodný. Ale profil, ze kterého mimo věku (udávaného) nevyčteš vůbec nic, asi u nikoho z nás nebudí důvěru a na zprávu od jeho uživatele nebudeš moc nadšeně odpovídat. Stejně tak u profilů, kde „něco“ nesedí (a že jich tu je!). A profily bez fotky? Důvod nezkoumám. Většina se mnou bude zřejmě souhlasit, že ty nejdrzejší, nejoplzlejší a nejnegramotnější zprávy pocházejí (až na výjimky) právě od nich a občas míváš podezření, že se jedná o uprchlé chovance psychiatrických zařízení.
12. 10. 2016 v 12:11Off-line i8051  (53/184/97)
Mio - predevcirem me predbeh busterman a dneska ty .. serete me :-) jinak mas naprostou pravdu a je to, jak pises .. protoze pouze to, jak se tu prezentujes ovlivni moznost si tu nekoho vhodnyho najit .. je to vzdy jenom o tobe .. ale to tihle fnukalove nikdy nepochopi a budou tu fnukat a hledat viniky .. a k tomu jeste jako anonymove :-) .. a jak pise vlado, mezilidskou slusnost na webu, specielne na buznawebu, nehledej .. a pokud ji najdes, tak si zrejme v pominuti smyslu povidas se svym druhym profilem :-)
12. 10. 2016 v 12:25Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Mě to neštve, naopak to taky dělám (jen pro případ, kdybys mi chtěl napsat Anonyme).
12. 10. 2016 v 14:51Off-line NoComent  (25/174/57)
Dementi žijou. Víc není třeba komentovat. Jen by bylo fajn kdyby lidi víc komunikovali. Nejen když si chtějí s někým psát ale i když nechtějí. Třeba: Ahoj, nechci si s tebou psát. Ahoj, nemám zájem. A třeba jako bonus důvod.
12. 10. 2016 v 16:33Off-line Pippin  (103/-/-)
Ty lidi maj právo na to neodepsat, když se jim nelíbíte. Taky to dělám, ať už s lidma, co mi pošlou fotku a nejsou mi sympatičtí, s úchylnýma nabídkama a nebo když se někdo snaží být mým octem nebo dědou. Nebuďte kvůli tomu uražení :D
12. 10. 2016 v 19:04Off-line NoComent  (25/174/57)
Pippin: Taky by jsem nechtěl být tvým Octem.
12. 10. 2016 v 22:52Off-line Alex_1  (38/178/79)
Pataluk115pha: Ne, hnusnej nejsem ;-)
Vlado2: Na fotky mi slouží fb a sdílené pouze s přáteli nevidím důvod sdílet fotky s naprosto cizími lidmi. Uprchlý chovanec nejsem :-D Pokud by to bylo tak jak říkáš, tak co vede právě lidi psát si lidem bez fotky o tu fotku?Nezapomeň že vždy může existovat výjimka. Zda to jsem zrovna já nebo ne, to nechám jako otevřenou otázku. Kdo bude chtít tak odpověď zjistí ;-)
Pippin: Ano máš pravdu že právo na to mají a asi nikdo jim ho tady neupírá, jen asi jsem byl vychován tak, že pokud mě někdo pozdraví, napíše tak je slušnost odpovědět a já to preferuji. Ale naučil jsem se žít s tím že ne všichni byli takto vychováni. Všichni nemůžeme být stejní ;-)
13. 10. 2016 v 08:32Off-line zrzek  (22/171/54)
Já vždycky fotku č***ka pošlu :D
14. 10. 2016 v 02:13Off-line Pippin  (103/-/-)
NoComent: občas si tady přijdu jak po lahvi octu. Nebo se tak alespoň tvářím.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload