Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád

20. 10. 2016 v 10:12Off-line Anonym
Ahojky, chtěl bych se s Vámi podělit o svůj problém a nalézt na něj odpovědi.
V červenci u mne spal můj kamarád, kterého znám asi 5 let. Měli jsme spolu báječný vztah, opravdu dobří kamarádi. V tom červenci jsme popíjeli a ten můj kamarád se mne zeptal, jestli si nechceme navzájem v******t, že to chce zkusit. Já byl z toho tak trochu vyděšený, protože od něho jsem to vůbec nečekal a nejdříve jsem řekl, že ne. On na mne, že "pojď, však to chceš, stojí mi" a začal se mi dotýkat rozkroku. To byla konečná, odolal jsem a nechal se. Proběhlo to a pak jsme šli spát. Ráno jsme o tom nemluvili, kamarád odešel domů, a pak akorát mi doma napsal, že tu událost už neřeší. Problém je, že se ve mně k němu probudily city, které trvají až doteď...Po té orální události se jakoby všechno mezi námi změnilo. Neviděl jsem ho celý srpen, pořád tvrdil, že nemá čas. V září jsme se viděli jen párkrát a pořád mluvil o holkách, že se s touhle líbal, tuhle chce a tak. Dokonce i teď mi pořád píše, že neví, co má dělat, když miluje dvě holky, že je to s nimi krásné a takové věci. Bohužel, nemá ponětí, že mi to hodně ubližuje, když se se mnou takhle o tom baví...ale tohle už zažil skoro každý z nás :(. Nedává mi to vůbec smysl, pořád mám v hlavě tu událost v tom červenci, kdy mi sám od sebe začal šahat na rozkrok, nebyli jsme totálně opilí. Oba dva jsme byli při smyslech a věděli, co děláme. Kdyby byl jen na holky, tak by se mu přeci nepostavil a nedošlo by k tomu, nenavrhoval by to :( Přitom jsem si nikdy předtím nemyslel, že by to mohlo mezi námi proběhnout, vždycky mluvil o holkách, měl jich už předtím před tou událostí pár. Je to hrozný pocit poslouchat pak ty věci, jak se s tou a tou holkou líbal, píše to přes chat a ani neví, že se mi někdy z toho smutkem lesknou oči, když se na ty zprávy dívám...Nevím kluci, bylo by dobré se mu s tímhle svěřit, co jsem tady napsal? o.O

Díky kluci za rady.
20. 10. 2016 v 10:27Off-line igni  (36/192/130)
Ahoj, to ze si k nemu zacal citit neco vic neni az tak divny. Nekteri z nas to mame proste tak, ze pokud mame sex s clovekem ke kteremu neco citime, tak ten sex to prohloubi a nejak se na nej proste zafixujem. Resenim je najit si nekoho jineho, s kym tuhle "fixaci"v podstate prebijes.
Co se tyce tveho kamarada, muze byt bi, i kdyz si to nechce priznat. A nebo proste chtel experimentovat a ty si mu dal moznost. Pokud jste mladi (coz predpokladam), tak se taky mohlo jednat jen o nahodne ukojeni nadrzenosti s tim, ze mu bylo proste jedno, jestli jsi holka nebo kluk.
Pokud je to dobry kamarad, tak si s nim o tom vsem promluv a neres to anonymne tady, stejne ti tezko poradime, kazda podobna situace je unikatni.
Samozrejme je tu i mala teoreticka moznost, ze ten kluk k tobe taky neco citi a proste se toho boji, tak to resi premirou hetero aktivit, ale na to bych popravde nespolehal. Tak jako tak, promluvit si s nim by tohle to mohlo vyresit, hlavne u toho netlac na pilu.
20. 10. 2016 v 11:34Off-line burlap  (54/197/98)
Navod situaciu podobnu ako bola ked ste to robili prvykrat a teraz pre zmenu zautoc ty na neho ...myslim ze teraz zase on pre zmenu hra divadlo na teba:)
20. 10. 2016 v 13:27Off-line Peta80  (43/187/-)
V podstate souhlasim s igni, jen bych jeste doplnil, ze ona "bisex krivka" mezi uplnym hetero a uplnym homo je v podstate plynulej prechod, tj. ten tvuj kamarad muze byt treba z 5% na kluky a z 95% na holky, v takovem pripade bude s klukama skutecne jen asi experimentovat... Promluvit si s nim by bylo asi opravdu nejrozumnejsi...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 10. 2016 v 15:06Off-line Friend23  (30/-/65)
Kolik ti je? Ja už sem pár situacii zazil ( ne síce nic sexualniho) mohl bych mozna poradit, mel sem to podobny a odhodlal sem se mu to rict proste a nikdy se nestretl s hroznou reakci. Vzdy to sebrali v pohode avsak vzdy sme si byli blizky... Nerikal sem to jen tak znamimu chapes...
20. 10. 2016 v 15:20Off-line igni  (36/192/130)
NoComent: Tak ony tam nejake city uz byly predtim, ze. Popravde, nejlepsi kamarad/kamaradka ma hodne blizko v citech k p***el/p***elkyne. Ve chvili kdy se k tomu zamicha jeste intimita, tak u nekterych z nas proste dojde k tomu, ze se to preleje do te vyssi kategorie, resp. ty city se prohloubi. Mozna ti to prijde jako kotina, ale z druhe strany tento typ lidi, prestoze jsou z tohohle duvodu mozna nejzranitelnejsi, tak byvaji take nejvernejsimi partnery. ;)
20. 10. 2016 v 17:12Off-line onlip  (61/180/84)
Tomu, že s tebou po takové události významně omezil kontakt, rozumím tak, že i jeho to zasáhlo. Nejspíš si naplno uvědomil něco, co předtím tušil, ale naplno si nepřipustil. Proto tolik řečí o dívkách.
Zvláštní je, že to udělal tobě a nechtěl to obráceně, to je u pokusníků běžnější.
A jak s tím naložit: Jak píše Igni, najít si jiný vztah. Ale lehko se píše, těžko dělá. Já takhle pláču po svém klukovi třetím rokem.
20. 10. 2016 v 18:22Off-line misanek007  (25/-/-)
Nesnasim bisexualy i homosexualy
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 10. 2016 v 19:42Off-line ozvien  (73/-/-)
Misánku to jsme na tom stejně. Nesnáším hlavně tlusté lidi, nesnáším zprávyv televizi A co snášíš misánku.
20. 10. 2016 v 19:43Off-line misanek007  (25/-/-)
Proc nesnasis tluste lidi
20. 10. 2016 v 19:43Off-line misanek007  (25/-/-)
Nesnasim vtirajici se duchodce
20. 10. 2016 v 19:50Off-line Mio6602  (103/-/-)
A snášíš vejce?
20. 10. 2016 v 19:50Off-line misanek007  (25/-/-)
Ne jsem zivorody
20. 10. 2016 v 19:51Off-line misanek007  (25/-/-)
Viviparni
20. 10. 2016 v 19:53Off-line Mio6602  (103/-/-)
Bezvaječná miška :))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload