Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Ženy

06. 11. 2016 v 16:06Off-line Anonym
Jaký máte názor na ženy, řeknete si někdy, že je krásná, když nějakou potkáte, dokážete k nim cítit nějaký osobnější vztah, k nějaké třeba dobré kamarádce atd.? Otázka je pouze na homosexuály, bisexuálové, zdržte se. Potřeboval bych si něco ujasnit, děkuji.
06. 11. 2016 v 16:13Off-line igy  (38/173/81)
Ano, každý dokáže ocenit obecně krásu. I heterosexuál dokáže ocenit pěkného chlapa, jen to nedá najevo, aby si někdo nemyslel, že je gay :) Nevím, co myslíš osobnějším, ale u kamarádství na pohlaví nezáleží. A když už, tak někdy bývá naopak gayům bližší žena než heterosexuální muž.
06. 11. 2016 v 16:44Off-line vasek698  (25/-/-)
Ale jo, krása se ocenit dá. Když chceš podlézat, protože jsi zas plácl nějakou kravinu, jednoduše zmíníš, že zhubla... :D Onehdá mi to docela prošlo :D

Osobnější vztah jsem teď cítil, když jsem si s jednou kamarádkou- kytaristkou- zahrál pár duetů a pak hlavně improvizaci. To cítíš takový nepopsatelný hudební spojení, kdy se ti spojila mysl s její.. :D Zní to sfetovaně a možná to tak i je, mozek si může produkovat co chce... Ale prostě slyšíš, jak si dva vnitřní hlasy sedly v tónech dohromady a je to mega pocit.
06. 11. 2016 v 17:11Off-line misanek007  (24/-/-)
Nekdy jsou lepsi kamaradky nez kluci
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload