Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Udělal jsem chybu? Mám přítele a milence

12. 11. 2016 v 12:43Off-line Anonym
Ahoj kluci, mám přítele, se kterým jsem několik let. Ze začátku jsem mu byl věrný, časem jsem se ale občas sešel i s nějakým jiným klukem, ale šlo vždy jen o sex (bezpečný). Nedávno jsem se sešel s klukem, měla to být "jednorázovka". Ale bylo to fajn (ač jsme oba aktivové, takže v sexu máme jistá omezení) a tak se scházíme dá se říci pravidelně, jdeme spolu třeba i na oběd, do kina a tak. Zve mě k sobě domu na sex. Problém je, že ač svýho přítele miluju (tak moc jak to jen po tolika letech vztahu jde-rozejít se nechci), tak začínám něco cítit i k "milenci". Často na něj myslím, když jsem s ním je mi hezky, nechce se mi od něj odcházet, nejradši bych se k něm přitulil a nebo u něj i přepspal-což samozřejmě nejde. Ale myslím si, že on (milenec) ke mně nic necítí, jde mu jen o sex, ale někdy chce jen jít ven a nechce sex a já sem z toho chování zmatený. Píšem si celkem často. Jinak on je taky zadaný, jsme oba aktivové, takže to není moc kompatibilní a jsou i další důvody, proč si myslím, že by vztah neměl cenu. Ale jak říkám, začínám k němu něco cítit a určitě by mě teď bolelo, kdyby to mělo skončit. Proto mě napadlo, že bych to ukončil preventivně, ale asi to nedokážu, na ho mám až moc rád. Chtěl bych aby i on měl rád mě.

Zajímá mě, co si o tom myslíte, a jestli to tak třeba taky někdo nemá. Jak to děláte, že se při nevěře nezamilujete? Opravdu dokážete mít sex bez jakkýchkoliv citů k druhé osobě?
12. 11. 2016 v 12:50Off-line johnj  (40/186/82)
Jak můžeš někoho milovat a zároveň se k***it? Podle mě lžeš akorát sám sobě, a ubližuješ tak i svému nejbližšímu okolí.
Ale třeba to nakonec všechno dopadne dobře. :)
Souhlasím - 58   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 11. 2016 v 13:04Off-line Anonym
Přítele miluji ale už ten vztah zevšedněl, vytratila se vášeň. Milenec je jinej, novej-zajímavej, inteligentní, milej a tak. Nechci přítelovi ublížit tím, že ho opustím. A ani ho nechci opustit.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 20  Nahlásit
12. 11. 2016 v 13:12Off-line Alex_1  (38/178/79)
Co to znamená zevšedněl? Zamýšlel ses nad tím, že třeba to zevšednění je z tvojí pohodlnosti? Naopak, říkáš že s milencem chodíš do kina, na oběd - kdyby jsi vynechal ten sex - dělal by jsi s ním tyto aktivity nebo proč by jsi je dělal? A proč to nejde dělat s přítelem, kterého říkáš že miluješ? Vím že to jsou spíše otázky než nějaký názor, ale zkus si je zodpovědět a podle toho se rozhodnout. Myslím si že to co děláš může potom dopadnout tak, že nebudeš mít ani milence ani přítele a můžeš mu tím hodně ublížit. :-( čím dříve to rozhodnutí uděláš s kým chceš být, tím to bude lepší.
Souhlasím - 22   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 11. 2016 v 13:21Off-line sun  (102/-/-)
Sex bez citu neexistuje. Je to tak intímna záležitosť, že sa nedá realizovať bez emócií. A keby si sa vypol od emócií, prestal by si byť zdravým človekom. Milovať neznamená len "je mi s ním dobre" (s milencom) alebo "nechcem ho sklamať" (partnera). Znamená to aj emocionálnu zrelosť a vernosť. Časom dozreješ v tomto poznaní a tiež zážitkom skutočnej lásky.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 11. 2016 v 14:24Off-line Kixii  (26/180/80)
"Přítele miluji ale už ten vztah zevšedněl, vytratila se vášeň. Milenec je jinej, novej-zajímavej, inteligentní, milej a tak. Nechci přítelovi ublížit tím, že ho opustím. A ani ho nechci opustit."

To myslíš vážně?... Zeptám se tě na rovinu... Jaký byl tvůj přítel, když jste se poznali?... Myslím si, že byl úplně stejný, že?... Víš proč ti možná zevšedněl? Protože si myslí, že jsi pro něj opora, někdo, kdo mu nezahýbá ;)
Asi si tvůj přítel myslí, že ho miluješ tak moc, že by jsi mu to neudělal ;)... vážně nádherná láska... Upřímně lituji tvého přítele...

Pokud mu zahýbáš, tak mu to řekni ;) buď upřímný... zlom mu srdce, protože ti důvěřuje a až od tebe odejde, tak možná strávíš pár hezkých chvil s "milencem", ale ten ti bud zevšední ;) nebo tě nechá... A ty si najednou uvědomíš, co pro tebe byl přítel ;)

Vážně ubohost tohle... Pokud vyměníš 80% toho co máš ;) za 20% toho, co ti schází, tak nezapomínej, že ten milenec ti nabídne jen těch 20% ;), když je zadaný a ty taky ;) asi nebude problém mít tě podvést jednou taky ;)

Nejsem zlý, škodolibý a ani nechci... Ale vážně bych ti přál, aby jsi zůstal sám ;), aby jsi litoval... litoval, že si měl... ale nevážil sis... ;)

Je mi jedno, co si myslíš... Tobě je jedno, co si myslím ;) ...
Souhlasím - 23   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 11. 2016 v 15:02Off-line Alex_1  (38/178/79)
Ano_nim: Snad nechceš tímto říci že schvaluješ nevěru? Záleží na pisateli co vlastně chce - chce vztah mít, pokud ano tek bez zahejbání, pokud ne, tak nechce se s přítelem rozejde. Je dle mého názoru špatný tahat partnera za nos, jelikož on to může vidět úplně jinak.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 11. 2016 v 15:04On-line Richard33  (44/185/80)
Ano_nim: On může mít co chce, otázka je, jestli to vidí :-). Většinou ve vztahu najdeme 80 procent toho, co chceme najít. Pak potkámě v někom jiném těch 20 procent, co nemá u přítele. Pokud příteli uteče, můžeme pogratulovat, právě vyměnil 80 procent za 20 (zjednodušeně řečeno, ale rámcově to sedí) :-)

Anonym (em): Jen tak okrajově, zkus se postavit do role svého milence (možná ho jako milence vidíš ty, on to bere od začátku jinak, i když ti na to, že jde jen o sex kývl...) a podívej se sám na sebe jeho očima. Kdyby jsi se o sobě dozvěděl úplně všechno (nevím co vše neví, jestli jsi zadaný, že ten vztah neukončíš atd...), považoval by jsi se za super nabídku nebo by jsi sám době nejraději rozbil....?
12. 11. 2016 v 15:08Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Správně, mrdej s jiným.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
12. 11. 2016 v 15:56Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Nemá smysl moralizovat, když kopíruješ šablonové vrstevníky bez hodnot v domnění, že žiješ správně.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2016 v 16:52Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, snad tě jednou tvůj přítel kopne do zadku, bylo by to jediné rozumné řešení.
Souhlasím - 21   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 11. 2016 v 20:33Off-line invisible  (34/185/80)
Asi neodpovím podle představ... To, co jsem chtěl napsat už z velké části vystihli "Kixii" a "colombo". A teď na rovinu. Zda jsi udělal chybu? Zásadní chybou je už ta nevěra samotná. A co mě zarazilo je, že o ní mluvíš jakoby vůbec o nic nešlo. Z mého úhlu pohledu bych se s tebou moc nezdržoval být na místě tvého přítele... i za cenu toho, že by to hodně bolelo. Na závěr má rada. Vztah je o důvěře a ne o nevěře. Pokud neumíte problémy ve vztahu řešit, tak to ukončete a nebo ty problémy začněte řešit. Buďte k sobě navzájem fér.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 11. 2016 v 22:14Off-line BussterX  (103/130/150)
Milence je nutno střídat, nejlepší jsou jednorázovky, ideálně v darkroomu, tím se minimalizuje riziko zamilování a nebezpečí že to zkomplikuje existující vztah... nejlépe je mít několik milenců naráz v tom darkroomu, to srdce nebude vědět jestli se zamilovat do toto ocasu v p***li nebo do toho ocasu v hubě ...
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 11. 2016 v 07:54Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Tady má možnost. Emočně plochých a rychlých srdcí je tu přehršel.:-)
13. 11. 2016 v 14:29Off-line WalterWhite  (29/172/61)
Já bych to neřešil, když už je potřeba najít si milence znamená to že ti ve vztahu něco chybí a hledáš to jinde. Mít milence/milenku je fajn, dokud to je jen milenka a přítel o tom neví :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
13. 11. 2016 v 15:23Off-line Kixii  (26/180/80)
"Milujeme ty, co nás odmítají... a odmítáme ty, kteří nás milují."

Lépe už Vám to asi nenapíšu... ztrácel bych čas.. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 11. 2016 v 17:16Off-line poklad  (29/177/69)
Milenec ke vztahu nepatří.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 11. 2016 v 19:50On-line shiroReloded  (30/178/85)
Navrhuju, dát milenci navýběr:
A: budem spolu chodit, a se svým současným se rozejdu.
B: ukončíme to.
Ty z toho, tak jako tak vyjdeš s jedním přítelem. Ve variantě A půjde o běžný sled událostí, ve variantě B na milence brzo zapomeneš.

Pokud se bojíš, že o vás milenec řekne příteli, mě jako přítele by nic nepotěšilo víc, než kdybych zjistil, že můj chlap si našel jinýho, ale pak se stejně vrátil ke mě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
14. 11. 2016 v 01:07Off-line alex22  (20/-/-)
Přítele nemiluješ, jen si nalháváš opak. Jestli vůbec víš, co je to milovat... A ano, když se ptáš, chybu jsi udělal.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 11. 2016 v 22:27Off-line Flynt  (37/-/-)
Ježíší to jsou sračky, vždyť ty nemáš šajn kde je sever
15. 11. 2016 v 14:24Off-line Ingoline  (103/-/-)
Písni mi do zpráv , ok
15. 11. 2016 v 19:07Off-line esthetique  (41/-/-)
Kdyby te zivot poradne profackal, mel bys to jako ja. toulave zamestnani, v kazdem pristavu jedna "devka", s***s vzdy s tou, ktera je nejbliz. nevidim v tom problem. pred 2 mesici jsem v Praze potkal anglicana, toho uz si hodlam udrzet, ti ostatni tak nejak prichazeji a odchazeji, jak se to hodi, proste kamaradi-takyradi (jsou nejlepsi)
ha ha ha ah ahah
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 11. 2016 v 23:10Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
"milenec" ma mozno fakt o teba zaujem. :)
16. 11. 2016 v 04:24On-line Richard33  (44/185/80)
Otto.pokoj: Současný vztah podvedl, slovo, že to bude "jen o sexu" nedodržel, myslíš, že na těhle základech se buduje solidní důvěra a nový vztah? :-D
16. 11. 2016 v 22:58Off-line THX1188  (40/183/90)
Ukázkový příklad myšlenkových pochodů buzny. Sice doma mám chlapa, ale jako vrznu si i jinde. Že by mi to mělo přijít divný, to nepřipadá v úvahu...ale protože jsem z novýho ptáka dost odvařej, zkusím prubnout buzna seznamku, on někdo jistě virtuálně vyřeší tenhle muj velkej životní problém.

Tak panáčku, nastavím ti zrcadlo, když ty sám to nedokážeš:

S přítelem se rozejdi, nejsi hoden jeho citů ani spolužití.
Fuj!
Souhlasím - 13   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 11. 2016 v 07:19Off-line iglw  (48/172/77)
Fyzicky nevěru neřeš,horší je duševní nevěra!!!Když chceš sex,tak užívej i mimo vztah.Ono vše časem vyšumí!!!!Akorát,bacha na zdravíčko!!!Bezpečný sex podmínkou v dnešních časech!!!!
19. 11. 2016 v 13:20Off-line registry  (29/183/76)
Musis jeste vnitrne dozrat a pak to bude lepsi, neboj
20. 11. 2016 v 19:05Off-line Kubik01234  (25/198/90)
Jsi ubohý zmetek...
Kdoby všechno dal aby měl přítele co mu je věrný..a ty mu takhle ubližujes...jako fakt je to od tebe ubohý,já tebou bejt tak se stydím a vyparim se...
21. 11. 2016 v 00:21Off-line Kixii  (26/180/80)
Ano_nim: Holt někdo dá sebe jednomu a někdo všem ;)...
21. 11. 2016 v 19:59Off-line langy  (22/-/-)
Chudák tvůj přítel. Být jím, tak si o tebe neopřu ani kolo.
22. 11. 2016 v 18:43Off-line AdamDilda  (29/180/60)
Važ si toho, co máš. Co já bych dal za vztah!
24. 11. 2016 v 00:19Off-line Noma  (31/170/76)
Dúfam že si ti to vráti!!!
24. 11. 2016 v 04:54On-line Richard33  (44/185/80)
AdamDilda: Zase nekřič, některé vztahy nestojí ani za zlámanou grešli :-D. Kolikrát mi přijde, že přítel je hromosvod na mindráky až hadr na podlahu.
24. 11. 2016 v 14:01Off-line Noma  (31/170/76)
Danny:
Máš môj rešpekt, super ze sa tu nájde ešte niekto taky s takým názorom.
25. 11. 2016 v 00:39Off-line Angel.1988  (35/178/80)
Je to úplně běžný u buzen že mají další a další ..
otázkou je , jestli o tom jeho přítel ví nebo neví . Mně by se třeba nelíbilo , kdyby můj přítel měl milence . Normální vztah dvou buzen je vzácnost ..
27. 11. 2016 v 22:51Off-line LukynoDC  (27/185/85)
Ano, tady u buzen je to úplně normální, jen nechápu a ani nechci pochopit, jak to děláte. Každopádně je to od tebe nechutné a hnusné, když ti tvůj přítel nevyhovuje, nechápu, proč se s ním nerozejdeš. Protože na tvém místě bych si nepokládal otázku, zda je možné mít sex s někým jen bez citů, ale spíše jak moc ublížíš svému tak říkajíc "milovanému", až se dozví o všech tvých nevěrách. To jste přesně vy buzny...jde vám jen o to, jak uspokojit hučení v kládě, ale na druhé nemyslíte vůbec ;-)
27. 11. 2016 v 22:58Off-line Kixii  (26/180/80)
Ještě, že nejsem buzna, ale gay O:) :3
27. 11. 2016 v 23:03Off-line LukynoDC  (27/185/85)
No a nerozdělujeme to takhle snad? :-D gayové jsou normální chlapi na chlapy a buzny promiskuitní tetky/vykrouceniny? :-D alespoň jsem to tak nějak vypozoroval O:-)
27. 11. 2016 v 23:08Off-line LukynoDC  (27/185/85)
No a taky ***opiši, bukvice, samcoložníci... :-D
27. 11. 2016 v 23:38Off-line Kixii  (26/180/80)
Hoši docela mě to děsí :D :D, ale souhlasím :D :O :D
28. 11. 2016 v 15:33Off-line Beyboy  (25/-/-)
Odsuzujících komentářů už je tu dost, tak si myslím, že by bylo hezké, kdyby si autor poslechl nějaký méně jízlivý názor, který mu aspoň trochu pomůže.. Citový vztah můžeme navázat snadno, jak jsi ho ty navázal tedy neřešme. Chci, aby sis uvědomil, že mít oba dva nemůžeš.. Popřemýšlej, jestli se ti vyplatí bořit několikaletý vztah kvůli osoby, jež tě používá pro ukojení svých potřeb, a dokonce už někoho i má. Z toho kraťoučkého textíku mi ale nepřijde, že má smysl rozvíjet vztah, který nemá budoucnost. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2016 v 03:18Off-line Spider.27  (38/185/71)
Beyboy. Kdyby šlo o první "úlet" a špatné svědomí, tak by jízlivé komentáře byly hloupé. Ale on sám napsal že chrápal s X lidma. A z celého textu vyplývá (ač se v nás pokouší vyvolat soucit), že je to jen bezcitná bestie, která se z toho snaží vytěžit co možná nejvíc. Pokud by šlo o volný vztah, pak je to všechno v klidu. Ale tady jde o někoho kdo šoustá bez pocitu viny s jinýma spermojímkama. Boha jeho, vždyť on chce s někým zůstat jen proto protože ví že by to s šoustačem nevyšlo. Vzorová definice chladnokrevný k***y.

Takže rada: Pokud nechceš být úplnej společenskej odpad, tak mu PROSÍM zlom srdce !!!!!
30. 11. 2016 v 10:18Off-line Kixii  (26/180/80)
Spider souhlasím ♥
09. 12. 2016 v 16:11Off-line iglw  (48/172/77)
Někdy jsou tu vulgární,až se musí příspěvky smazat!Opět píši,že nevěra fysická není na obtíž,vždyť je dneska tolik fajn chlapáků a upírat se jen na jednoho,ikdyž dobrého,to není ono!Žijeme jen jednou,ale vždy mysli na zdraví!!!Za svůj krátký střední život jsem poznal hodně fajn pozitivních lidiček a jsem tomu vdečen životu i náhodám!Když Ti to vyhovuje,nic neměň,milence střídej,toho svého si nechej!!
09. 12. 2016 v 16:46Off-line Kixii  (26/180/80)
Iglw: Nevím jestli jsem z tebe smutný nebo se mi chce zvracet...

To jako nemůžeš poznat skvělé lidi, aniž bys se všemi spal?...

Já měl zatím jediného kluka a znám tolik báječných lidí.. neměnil bych za nic ♥
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2016 v 06:02On-line Richard33  (44/185/80)
Igiw: Přeji ti, aby jsi hledal vztah a narážel na samý takový "nezadaný", co maj "toho svého" a tobě nalžou co chceš slyšet a hhed po sexu budeš ten, kterýho "vymění" :-)

Ty jsi pak jejich matrace, oni prázdná nádoba :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 12. 2016 v 12:16Off-line Deelin  (26/-/-)
You f**ked it up. :D
11. 12. 2016 v 17:29Off-line Nekomata  (28/178/57)
A to má být nějaká novinka? Vždyť je to denní chléb snad skoro všech homosexuálů. :D Tohle fakt nebudu číst do konce, protože to stejně bude pojednávat jen o tom, abychom tě tady litovali a chlácholili, že je přeci v pořádku sejít z cesty - ale není, možná jednou, ale ne opakovaně. :D Koukám se potvrzuje to, že seznamky jsou hlavně pro zadané šmejdy, kteří jsou nespokojení se sexem se svým partnerem, a tak místo toho aby si o tom promluvili jako dva dospělí a rozumní lidé, tak si raději najdou milence - rozkopal bych ti koule i ptáka tak, že by se ti ne jen že stěží postavil, ale potřeboval bys na to kladkostroj, jemu samozřejmě taky, protože ti rozbíjí vztah a ke všemu mu zobeš z ruky, když tě má u p***le a jen tě použije jako matraci, když mu přítel lidově řečeno nedá. Už jen to, že máš stále aktivní účet mluví samo o sobě. Z takových šmejdů mi vřou nervy. Je mi opravdu líto tvého přítele, který o ničem nejspíš neví... i když, tady by se o tom taky mohl dočíst, když mu dojde, že pod tímhle nickem jsi ty.
Spravedlnost je taková, že jsou tady zadané ku#vy jako ty a nezadaní kluci jako my. #s**tjustgotreal
18. 12. 2016 v 20:17Off-line Betonica  (39/191/93)
Myslim, ze si potrebujes sam vyjasnit, co chces. Mit partnera a milence neni nic neobvykleho (bez hodnoceni jestli je to dobre nebo ne). Pokud nekdo zvlada obe role, pak je to tak pro neho dobre. Ty ale obe role patrne uz nezvladas, protoze vuci partnerovi mas vycitky, do milence jsi se zamilovat a soucasne nechces nikoho opustit. Tak vez, ze tohle je cesta na konec. Muze se snadno stat, ze prijdes o oba, hlavne ale prijdes o dustojnost.

Ja bych situaci resil tak, ze bych zvazil, jestli chci zustat s tim nebo s onim. Pises, ze s partnerem jste delsi dobu, tedy lze predpokladat, ze tento vztah bude funkcni. S milencem bych jednorazove ukoncil veskere styky a venoval bych se partnerovi.

Na celem tvem pribehu neni az tak podstatny, kdo s kym spi nebo nespi. Vsimej si spis, co to znamena pro tebe. Proc na jednu stranu pises, ze partnera milujes a na druhou stranu jsi p***ahovan sexualne jinym(i) muz(i)? Netvrdim, ze je to neco nenormalniho, jen se ti snazim naznacit, odkud vitr vane. Vane totiz od tebe sameho. Myslim, ze ve skutecnosti milencem resis uplne neco jineho, predpokladam, ze nejaky osobni (vnitrni) problem nebo davno zapomenutou vec. Zamer se na to, objev, o co jde.

Vrele ti doporucuju minimalizovat riziko prozrazeni. Partnerovi bys pravdou nepomohl, na podporu milence zapomen. Chces-li si vztah udrzet, uved ihned veci do poradku a delej tak, aby tak i zustaly.
26. 12. 2016 v 14:03Off-line Anonym
Podařilo se mi to vyřešit myslím dobře, našel jsem si novýho milence, ten minulej mě stejně omrzel, a teď to celkem funguje.
26. 12. 2016 v 14:48Off-line Alex_1  (38/178/79)
Skončilo to jinak něž jsem doufal :-(
26. 12. 2016 v 16:24Off-line BussterX  (103/130/150)
To jako že seš pořád ve vztahu s přítelem a máš novýho milence jo? gratulujeme a přejeme krásné a pohodové prožití vánočního trojúhelníku... :D
02. 01. 2017 v 01:47Off-line Nekomata  (28/178/57)
No ty jsi k#kot na netou. Pardon za tento i následující vulgarismus, ale tohle už je moc.
To, co jsi milej zlatej udělal, to není řešení. Řešení by bylo, kdyby ses k#rva zvedl a šel jsi za tím svým partnerem a řekl mu o tom. Zachoval ses jak největší podrazácký b#zerant na světě a k tomu jsi ukázková k#rva - moment, vlastně nejsi, k#rvy jsou za to placené. Takhle se zachová jen bezpáteřní ch#ípák.
Zatím jsem všem do nového roku přál zdraví, lásku, pohodu a štěstí, ale tobě "kamaráde", tobě přeji nejlépe pozitivní HIV, pořádný vy#eb s tím tvým novým milencem a úplně nejlepší by bylo, kdyby s tebou bylo zacházeno tak, jak ty zacházíš se svým tebou zřejmě ne tolik milovaným partnerem.
Oh a... šťastný nový rok samozřejmě. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload