Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kdo taky čeká na svůj vlak?

06. 12. 2016 v 16:52Off-line Titan24  (27/171/48)
Koleje do zapomnění

Dnes ráno není nádraží ospalé.
Je na něm docela čilý ruch,
A ač se to ode mne zdá býti troufalé,
je mi už otravný, jak městský vzduch.

Čekám tu na vlak, tak jako většina.
Nesedím, postávám, opřený o zeď.
Pohlédnu na mrak, skelnýma očima,
snažím se nevnímat nádražní šeď.

Vlak, který čekám, má dlouho už zpoždění.
Je jenom pro snílky, co chtěli by zpět.
Jede po kolejích, co vedou k zapomnění.
Do časů, kdy láska byla celý můj svět.

Ty časy se nevrátí, ale já doufám v to.
Marně ho vyhlížím za první výhybkou,
Chci jenom vrátit se, alespoň nakrátko.
Když není stroj času, vlak je mi oklikou.

V tom vlaku cestují tisíce párů,
co chtěli s tou svou či svým býti už na stálo.
Tenhle vlak nepouští komínem páru.
Žene jej vše hezké, co se jim událo.
...
(Jak další tisíce čekám na tenhle Zug,
a okolí svět vnímám jen poskrovnu.
Jak dlouho se načekám, to je mi celkem fuk,
neboť býti dál sám je vždy celkem k hovnu.)
06. 12. 2016 v 17:29On-line rosju  (48/170/72)
Počkej po čtyřicítce, to už začneš vidět jen koncové světla :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 12. 2016 v 17:45Off-line Karon.1  (22/185/114)
Jaromi jak dlouho si čekal
06. 12. 2016 v 18:03Off-line Titan24  (27/171/48)
Tady to někdo nepochopil :D Ale jsem rád za každej koment :)
06. 12. 2016 v 18:04Off-line Mr.John  (20/185/69)
Rosju: neříká se koncová světla, ale správně předpisově je "návěst konec vlaku" ale tak to lidi nepolíbený železnicí neví :D
06. 12. 2016 v 18:09Off-line Mr.John  (20/185/69)
Tak lidi mi říkáj různě, pošuk, blázen, ale d***l... to tu ještě nebylo. Ale tak uznávám, vtípek nebyl moc na místě, jen mi prostě rve oči když vidím, když se někdo vyjádří nepřesně. Omlouvám se.
06. 12. 2016 v 18:14On-line rosju  (48/170/72)
No kdybych použil správný výraz, asi by to vypadalo divně :)
06. 12. 2016 v 18:25Off-line comrade  (36/195/102)
A jak se říká předním světlům? Návěst začátek vlaku?
06. 12. 2016 v 18:27On-line rosju  (48/170/72)
Titan 24-samozrejme myšleno jako ujizdejici život
06. 12. 2016 v 19:30Off-line Mr.John  (20/185/69)
Comrade, přesně tak... hold tenhle předpis je z minulého století.. kdybych ti měl napsat co by se dělo, kdyby "konce" nebo "začátky" chyběli, tak bych tu byl hoodně dlouho.
06. 12. 2016 v 20:29Off-line BussterX  (100/130/150)
Vážení cestující na stanici život, vlak s princem na bílém koni má neočekávané zpoždění, nějak se zatím zabavte a nedělejte nám na nástupišti moc bordel, jízdné nevracíme a na úhradu hotelu nemáte nárok :P
06. 12. 2016 v 20:32Off-line Titan24  (27/171/48)
Já doufám, že aspon někdo tu básen pochopil :)
06. 12. 2016 v 20:37Off-line BussterX  (100/130/150)
Já jo, heč... máš pocit marnosti, nenaplněnosti, pocit že ti uteklo něco co už nevrátíš a žes udělal něco cos neměl a neudělal to cos měl etc etc... to mám každej den, to si zvykneš a v padesáti ti to ani nepřijde... a nebo si to hodíš, mít tyto pocity v jednadvaceti či kolik ti je je dost hustý :D
06. 12. 2016 v 20:47Off-line ozvien  (70/-/-)
Na tenhle Zug jsem čekal do padesáti let. Potom přišly takové pohromy, že jsem od toho raději utekl. Touha je blbá věc z pohledu staršího věku kdy je nám to jedno.
06. 12. 2016 v 20:48Off-line comrade  (36/195/102)
Busster: Proč? Šak v jeho věku jsem ty pocity míval taky. Spíš až teď ustupují.

PS: Ivetka stála teprve na začátku vlaku a jak dopadla .... :)
06. 12. 2016 v 20:55Off-line BussterX  (100/130/150)
Musela bejt fakt psychicky vyřízená, celeb***a neskáče pod vlak, celeb***a se předávkuje koxem nebo se zastřelí browningem s perleťovou rukojetí... by mně zajímalo, jak to uklízeli... hele kámo, tady je kus ruky a nějaký střeva... počki najdem si její cecky, chcu si je ošahat, kdo může říct že měl v ruce kozy ivetky, bude to zážitek... hele já našel cosi, myslíš že by to mohla bejt vagína? jo to je rozjetá myš, tak nic no...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 12. 2016 v 21:10On-line rosju  (48/170/72)
Naštěstí jsem línej chodit někde ke kolejim vlaku naproti:)
06. 12. 2016 v 21:16Off-line misanek007  (22/-/-)
RAD VYJADRIM EXTREMISTICKY UHLY POHLEDU JA NEJSEM KRESTAN JA NEJSEM ZID JEN ZIJU MIMO VAS CESKEJ SEN A NIC NENI TAK JAK SE ZDA JE TO JEN ILUZE. JE MI TO JEDNO. VERIM V LASKU NA PRVNI POHLED,JE TO JEN ILUZE????? JE MI TO JEDNO
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 12. 2016 v 21:29Off-line comrade  (36/195/102)
Misanek: A to je zas co, nějaká drsná písnička? :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 12. 2016 v 21:52Off-line comrade  (36/195/102)
Nufanek: A ty co, nejsi taky mongoloid, že se radši neukážeš? :)
06. 12. 2016 v 21:58Off-line comrade  (36/195/102)
Nufanek: Ne, ty opravdu nemáš potřebu urážat. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 12. 2016 v 22:04Off-line comrade  (36/195/102)
Se skrytým mongoloidem má každý problém. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 12. 2016 v 22:05Off-line comrade  (36/195/102)
Nevím. Povídej!
06. 12. 2016 v 22:12Off-line comrade  (36/195/102)
OK, stejně by ses neobhájil. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 12. 2016 v 04:26Off-line Monogatari  (41/195/80)
Smrt hlavní nádraží. Konečná, vystupovat. Výkupna použitých těl se těší na vaši návštěvu.
07. 12. 2016 v 10:34Off-line comrade  (36/195/102)
Nufanek: mně je to úplně jasné, taky máš pocit, že ti ujel vlak. Nejradši bys ho měl v postýlce a šeptal mu do ouška: "ty můj krásný mongoloidku". Místo toho ho kvůli nějaké kravině teď můžeš akorát urážet. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2016 v 13:45Off-line i8051  (50/184/97)
Rosju - to nejsou koncova svetla .. to uz je svetlo na konci tunelu :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 12. 2016 v 15:03On-line rosju  (48/170/72)
I8051-dik, tak tos mě uklidnil :)
07. 12. 2016 v 15:35Off-line comrade  (36/195/102)
Budeš jaromi nabalovat z nového profilu? :)
07. 12. 2016 v 15:39Off-line comrade  (36/195/102)
Nezapomeň si ty komentáře aspoň nahlásit, ať to vidí.
07. 12. 2016 v 15:45Off-line misanek007  (22/-/-)
POLIB ME, TAK TO MA BYT. OUJE. POLIB ME, TAK TO MA BYT. OUJEAAH. POLIB MNE. POLIB MNE. POLIB MNE P***L.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 12. 2016 v 15:56Off-line Titan24  (27/171/48)
Škoda, že nemůžu mazat nesouvisející komenty a spamy.
07. 12. 2016 v 15:57Off-line misanek007  (22/-/-)
To bys smazal 2/3 komentaru ze
07. 12. 2016 v 16:17Off-line Titan24  (27/171/48)
Ano.
07. 12. 2016 v 16:23Off-line BussterX  (100/130/150)
Tak to se teda v tom parlamentu posereš titanko, až vlezeš do politiky jak plánuješ... tříhodinový obstrukční interpelace of topic tam patří k běžnému kolo***u, tak nebuď cíťa a trénuj :P
07. 12. 2016 v 16:28Off-line Titan24  (27/171/48)
Ale ne, off topic jsou jen výjimečně. Většinou jsou interpelace na ministry a vládu jako celek konstruktivní ;)
07. 12. 2016 v 16:31On-line rosju  (48/170/72)
Titan 24-nebrec
07. 12. 2016 v 16:31Off-line BussterX  (100/130/150)
07. 12. 2016 v 16:37Off-line BussterX  (100/130/150)
Technická obstrukce spočívá ve využívání procedurálních pravidel proti jejich smyslu. Nejznámější je samozřejmě dlouhé řečnění. Tomu se říká filibuster....
V novodobé české historii jsou obstrukce stále častější. Už pomalu zapomenuty jsou kejkle Sládkových republikánů ke konci 90. let, kdy řečníci předčítali jízdní řády, ale v posledních volebních obdobích opět excesů přibývá. Problém je, že český jednací řád, a zejména jeho výkladová praxe jsou poněkud zaminované nevhodnými ustanoveními a zvyklostmi....
Autor je odborný asistent na katedře ústavního práva právnické fakulty Univerzity Karlovy a provozovatel webu Dostupnyadvokat.cz
07. 12. 2016 v 21:09Off-line comrade  (36/195/102)
Myslíš jako já, že bych byl psychicky narušený i***t? To by si o mně určitě nikdo nemohl myslet .... :D
08. 12. 2016 v 11:40Off-line Bluefox  (34/198/93)
*zpoždění :-P
08. 12. 2016 v 17:58Off-line weave  (33/177/94)
Čekám na vláček, ale zatím nepřišli třeba dva kluci naráz, abysme to mohli rozjet :-D

PS: samozřejmě polovtiv ale i tak :-)
08. 12. 2016 v 19:35Off-line onlip  (58/180/80)
Dnes jsem poprvé dokázal minout místo, kde bych mohl zahlédnout svého bývalého milého. Blíží se konec obvyklé odvykací tříleté lhůty, spraví se to.
Čekání - ne tak zcela. Hledám.
07. 09. 2017 v 01:02Off-line onlip  (58/180/80)
Jirko, nebreč, svět není jen dvourychlostní.
To říká ten, který sem v 8. 12. 2016 hlavně pro Titana napsal, že už jen neprochází místem možných návratů (a pak to s ním nějak šmejklo do pangejtu). Ale vyškrábal jsem se. Naději, že existuje vlak, jehož směr jízdy jsem schopen přijmout, jsem ztratil jen na chvíli.
07. 09. 2017 v 01:53Off-line BussterX  (100/130/150)
Tagle se mi líbíte více než jako ten mačo s ocelovou pěstí pane nekolego ... v pangejtu je fajn, sám se tam zmítám každou chvíli a čouvěk si jaxi zvykne
07. 09. 2017 v 03:09Off-line Monogatari  (41/195/80)
Mňau.
07. 09. 2017 v 10:13Off-line Alda29  (33/192/85)
Návěst konec vlaku, samozřejmě, ale nic to nemění na tom, že jsou to koncová světla.
07. 09. 2017 v 10:17Off-line Alda29  (33/192/85)
Pesimista vidí v tunelu tmu, optimista vidí na konci tunelu světlo, realista vidí přijíždějící vlak a strojvůdce vidí tři hlupáky na kolejích xD
07. 09. 2017 v 10:40Off-line Titan24  (27/171/48)
Víte, co je smutné? Že ani po roce se nic nezměnilo a básnička je stále stejně aktuální :/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 09. 2017 v 10:51Off-line Alda29  (33/192/85)
No to teda jo no :-(
07. 09. 2017 v 21:38Off-line Titan24  (27/171/48)
Píšu lidem tu, co můžu dělat víc?
07. 09. 2017 v 23:52Off-line Titan24  (27/171/48)
Ale to pořád nechápete. Ta básen se týká pouze a jenom chybějící lásky. Chybějícího patnera.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2017 v 06:18Off-line BussterX  (100/130/150)
Ale nemá třiadvacet :D má o rok dva nebo i tři více... a to přesně uakazuje ten jeho problém ... připadá si starej už teď... a proto starej je :D
08. 09. 2017 v 06:41Off-line BussterX  (100/130/150)
Nedělá, ale když si někdo v 25 připadá staře a musí si 2 roky ubrat, fakt to dost vypovídá o takovým chlapovi ... on prostě starej je, starej sám pro sebe... možná si tím snižuje šance, páč s takovým přístupem musí vyzařovat nejistotu
08. 09. 2017 v 06:54Off-line BussterX  (100/130/150)
Přesně jak říká Tedy ...
08. 09. 2017 v 06:56Off-line BussterX  (100/130/150)
Kamoš s ním studoval na UK, titanka tam studovala pajdák a kamoš medinu, ten se jen chechtal když viděl že měla titanka letos v profilu 22 let
08. 09. 2017 v 07:04Off-line BussterX  (100/130/150)
Akryláte, pouze poukazuju na to,že když si titan připadá v 25 tak staře že si musí zvyšovat sebevědomí ubráním 2 let v profilu tak z něj asi nevyzařuje moc velká důvěra v sama sebe v reálu...ať si klidně napíše že je mu 13, mám v pyči :D
08. 09. 2017 v 08:51Off-line i8051  (50/184/97)
Ty mas p**u? Ukaz! :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 09. 2017 v 08:57Off-line pauxi  (46/178/79)
Ten spoj byl zrušen pro velmi malé obsazení jako nerentabilní. Léta jezdil prakticky kolem tebe bez povšimnutí , tet si budeš muset zastavit leda povoz s volem
08. 09. 2017 v 17:24Off-line BussterX  (100/130/150)
LOL ... akryláte ty máš dost :D:D akryláte jestli chceš titanku ošustit tak směle do toho:D
08. 09. 2017 v 18:47Off-line Titan24  (27/171/48)
:DDD Vy mne bavíte :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload