Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je to podľa vás v pohode? A stojí to za to?

09. 12. 2016 v 23:50Off-line Anonym
Lubim jedneho chalana ktory ma podla vsetkeho lubi tiez vadi mi vsak ze neustale flirtuje na soc. sietach s inymi chlapcami podla neho je to sloboda ktoru mu musim dat aj ked mi to vadi podla neho kazdy vztah takto funguje. Nechcem byt jeden z jeho chlapcov chcem byt jeho jediny chlapec pretoze aj on je moj jediny chalan a lubim ho. Mam byt s nim aj napriek tomu? Neviem byt bez neho a lubim ho len ma strasne trapi ze flirtuje s inymi a pyta si od nich fajku aj ked mi vravi ze by s nimi nesiel pretoze ma lubi. Co si o tom myslite vy? Mam to podla vas tolerovat a oddat sa mu v takomto vztahu?
10. 12. 2016 v 01:32Off-line forsakenfox  (42/-/-)
Skús ho vidieť takého aký skutočne je, nie takého akého by si ho chcel mať. Zrejme nebude moc charakterný alebo len nevyzretý. Nejaký hlboký citový vzťah od neho asi nečakaj...
10. 12. 2016 v 09:38Off-line Anonym
Vidim ho takeho aky je preto mam pocit ze s nim nebudem mat vztah taky aky potrebujem. Je o dost starsi ako ja a hovori ze som hlupi ak si myslim ze si najdem niekoho komu budem stacit a nebude musiet flirtovat s inymi. Dakujem za reakciu :) co by ste robili na mojom mieste ? Mam to s nim ukoncit ?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2016 v 09:47Off-line comrade  (39/195/102)
Jo
10. 12. 2016 v 10:41Off-line forsakenfox  (42/-/-)
Myslim ze si si uz odpovedal resp ze odpoved uz poznas
19. 12. 2016 v 20:25Off-line Betonica  (39/191/93)
Je to pomerne jednoduchy. P***el dela neco, co se ti hrube nelibi. Rekl jsi mu, ze se ti to nelibi a on presto pokracuje. Pak je na tobe, abys zvazil, jestli toto budes tolerovat nebo se rozhodnes situaci resit ve svuj prospech.

Osobne by se mi taky nelibilo, kdyby muj partner nahanel (kdekoli) jine muze a zadonil o cokoli intimniho. To by bylo jednou ne a priste sbohem.

Premyslim ale spis, proc to tvuj p***el dela. Nekolikrat jsi napsal "miluju ho" a zaroven "on me miluje asi taky". Mozna, ze se p***el svym chovanim ujistuje o tve naklonnosti. Tak trochu je to z jeho strany citovy vydriani. Zjistil, ze kdyz zacne nekde lovit nekoho jinyho, ty pribehnes a ujistujes ho o tom, ze jsi jeho. No. Tak to nedelej. Nechej ho, at si dela, co chce. A uvidis. Treba ho to prestane bavit, kdyz z tve strany nedostane ocekavanou reakci.
19. 12. 2016 v 22:23Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
20. 12. 2016 v 14:18Off-line i8051  (53/184/97)
Tak kazda spravna buzna si hleda nekoho jinyho. A preci po dobu toho hledani nebude sama. To da preci rozum ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload