Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak seznamka vztahy skládá, tak i rozkládá

26. 01. 2017 v 16:38Off-line Anonym
Na úvod musím sám sobě zatleskat, jelikož jsem si přítele našel na seznamce. Zázrak. Jsme spolu relativně dlouho. Jedna věc mi stále a stále vrtá hlavou a on ji stále a stále dělá. Nedávno jsem si všimnul, že pokaždé, když se přihlásím na seznamku, on ten den již také. Dříve bylo normální, že sme ani jeden na seznamku vůbec nechodili. Začal jsem to více zkoumat a došel k závěru, že tráví na seznamce denně cca hodinu. K čemu je seznamka? K seznamování. Věřím mu, ale přičtu k tomu fakt, že se málo vjídáme (zejména kvůli jeho časovým možnostem) a náš vztah je tajňačka. Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Jsem si téměř jistý, že občas preferuje psaní s klukama ze seznamky a mě, aniž by mu to muselo dojít, ignoruje. Požádáním ho, ať sem neleze tak často, mu to zakazuji a nehledí na to. Zeptáním se ho, co zajímavého se na seznamce dozvěděl, netoleruji jeho soukromí a nevěřím mu. Když už mi něco málo řekne, musí tomu předejít hádka. Jednou, když už sme byli spolu, tu založil diskusi samozřejmě čistě teoreticky "kamarád s výhodama či volný vztah"-co si mám o tom proboha myslet... Žrali byste mu to a zůstali na mém místě v klidu? Ano? Ne? Co byste udělali?
26. 01. 2017 v 17:04Off-line sweet_boy  (22/184/74)
Buď rád, že někoho máš. A počkej buď se časem rozejdete nebo ne. Ale zkus ho vzít někam na výlet, kde není wifi a uvidíš komu se bude věnovat. ;)
26. 01. 2017 v 17:06Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Jedna a jedna jsou vždy dvě a když někdo používá jinou číselnou soustavu, abstrakci, ať si v nich vypočítává sám.
26. 01. 2017 v 18:05Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Jestli to je náš kamarád, a píše s náma hovna do diskuzí pak to zas takovy problem neni. :d
26. 01. 2017 v 18:06Off-line pear  (103/-/-)
XD xD xD Určitě mu nedojde, když chodí sem na poradnu, že jsi to napsal ty.... Šance, že by měl někdo stejný problém je velmi malá. I když nemám zkušenosti se vztahem, takže můj názor má nulovou cenu, ale osobně bych ho opustil nebo si hledal někoho jiného a až pak. Záleží, jak moc ho miluješ a jak moc jsi s ním spokojený. Když ignoruje to, že chceš aby sem nechodil, tak si myslím, že tvé podezření je na místě.
26. 01. 2017 v 19:22Off-line Anonym
Ty si hovno hardMod... bla bla. Dík za názory
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 01. 2017 v 19:49On-line Bruno.Vach  (37/180/70)
Pokud mám vztah tak, zruším svůj profi a to i muj přítel, a pokud to neudělá tak to nedělá dobrotu/ volil bych rozchod.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 01. 2017 v 22:49Off-line i8051  (53/184/97)
Tak urcite lepsi, kdyz tam leze pod svym nickem, nez kdyby ten svuj slavne naoko zrusil a udelal si novej :-) kdo je v pohode, nezkazi ho seznamka, kdo neni, nezabranis mu v nicem, vztah je o duvere. A jak pises, chodis na ni taky, tak si nestezuj :-)
26. 01. 2017 v 23:08Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zdejší seznamka není jen o seznamce. Může tu dělat spoustu věcí a nemusí to mít nic společného s balením kluků. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload