Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rada ohledně randění

28. 01. 2017 v 15:27Off-line Anonym
Je mi 21 let, nemyslím si o sobě že, by bych byl nějak krásný, ale ani hnusný, prostě normální kluk, mám spoustu zájmů, nemám sex s kde kým, studuji na vysoké, pro kluka bych udělal cokoliv, ale už přes 4 roky se mnou nikdo nechce nic mít. 90% kluků mi napíše, že jsem hrozně hezký, super kluk a že se diví, že ještě nikoho nemám, ale pokaždé když má dojít k rande, tak si to rozmyslí nebo napíšou, že potkali někoho jiného.
Několikrát jsem se o tom bavil s kamarádem, kde dělám chybu, co bych mohl zlepšit, ale na nic jsme nepřišli. Proto bych se chtěl zeptat, co od kluka požadujete, abyste s ním šli aspoň ven a dali mu šanci.
Děkuji, velmi by mi to pomohlo
28. 01. 2017 v 15:41Off-line onlip  (61/180/84)
Myslím, že to je generací. Nikomu nic nezazlivám, nevyčítám, ale my jsme prochodili desítky kilometrů přírodou. I teď, v mém věku. Neměli jsme sex, ale přátelství nastalo.
Co od kluka požaduji? Inteligenci. Tou disponoval i můj nejmilejší - zedník.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2017 v 15:45On-line tropikboy  (37/178/72)
Často je důvodem nespolehlivost a nerozhodnost dotyčných, zvlášť jde-li o náctileté. Jeden týden se na něčem domluví, druhý týden ani neodepíšou...
u některých to může být i malé sebevědomí říct že se unáhlili, nebo že už nemají zájem, neboť začali randit s někým jiným
28. 01. 2017 v 15:49Off-line Anonym
Tak zatím to moc pozitivně nevidím, že bych si brzo někoho našel, podle toho, co tu píšete
28. 01. 2017 v 15:49Off-line johnj  (40/186/82)
Dneska jsou všichni zvyklí mít všechno hned. A pokud nemůžeš hned teď, je to stejné, jako když nemáš zájem nikdy.
Abych někomu dal šanci, potřebuju, abychom si našli společný čas. A to v 99,9 % není hned teď. :)
28. 01. 2017 v 15:53Off-line Anonym
Kdybych byl zvyklý mít všechno teď hned, tak bych spal s kde kým a asi bych nebyl sám 4 roky
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 01. 2017 v 15:57Off-line misanek007  (24/-/-)
Protoze skola zere nas cas, na HOVNO
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 01. 2017 v 16:00Off-line misanek007  (24/-/-)
LALALA ALA ALLAALL
uz pochopte,ze zivot smysl nema
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 01. 2017 v 16:00Off-line Anonym
Misanek007: ty máš jen základku a jsi povoláním syn? Nebo chceš žít na sociálce? Já během 5 let nasbíral výuční list, různé kurzy, matu***u a teď chci i titul, abych byl použitelný na trhu práce
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 01. 2017 v 16:02Off-line Teplousek000  (26/-/-)
Pokud nespěcháš a nejdeš kvůli nějakému ledabylému vztahu přes mrtvoly, jen aby si prostě nějaký měl...tak pokračuj v čekání dál. Kdykoliv můžeš narazit na někoho, s kým to klapne. Může to být ještě dneska, zítra, za týden...Hlavně buď svůj a nedělej si z toho těžkou hlavu, ať Tě to zbytečně nedeptá. Někdo by sice řekl, že za ty čtyři roky si přišel o spoustu, co si s partnerem v mládí mohl zažít, ale až narazíš na toho pravého, tak si to krásné mnohonásobně vynahradíš a budeš rád, že ses nikam nehnal a že se teď věci mají tak, jak se mají...
28. 01. 2017 v 16:40Off-line misanek007  (24/-/-)
SERU NA TRH
28. 01. 2017 v 17:13Off-line esthetique  (41/-/-)
Fotku obliceje na profilu, maybe....?
28. 01. 2017 v 19:59Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak na někoho takového taky čekám, ale víš jak to chodí. Lidem jako já se nikdo neozve a musím se ozývat druhým. Jinak prostě když nejsi něčí typ, tak neuděláš nic a máš holt smůlu :(
28. 01. 2017 v 22:50Off-line araignee  (36/-/-)
To, co popisuješ, je dost podivné jednání. Mně rovnou na začátku konverzace lidi napíšou, že nejsem jejich typ, nebo přestanou odepisovat, nebo se po chvíli ukáže, že oba hledáme něco jiného, nebudeme si rozumět, atd.

Kdybych si o někom udělal obrázek (nechme stranou, jestli pravdivý nebo falešný), že je "hrozně hezký, super kluk" a zároveň by měl i on zájem o mě, tak bych se s ním rozhodně sejít chtěl. Pod tím "super kluk" je v mém pojetí ale zahrnuto, že má dobré lidské vlastnosti a existuje nějaká vzájemná kompatibilita, takže by z toho něco eventuelně mohlo být.
28. 01. 2017 v 23:03Off-line romeromarino  (48/-/-)
Dnes si ne.....š ani za doláre je doba internetová, zlatý komunisti, stačilo málo a bolo stretnutie tretieho druhu....-ešte že máme ruky
28. 01. 2017 v 23:27Off-line Quique  (33/-/-)
Myslím si, že tohle řeší hodně z nás. Kde je chyba netuším, i když konkrétně u mě nějaké indicie i jsou - například dělím svůj život mezi dvě města atd. No, zatím su singl 14 měsíců, nehroutím se z toho, a nehledám někoho za každou cenu. Jasně, nejlepší je mít s kým ten život sdílet, ale jde to i takhle. Aspoň je dostatek času na školu :D.
29. 01. 2017 v 01:19Off-line misanek007  (24/-/-)
Oboji je stejne dulezite. jak mozek,tak krasne telo.
29. 01. 2017 v 01:33Off-line tajemnydavid  (32/184/115)
Docela se v tom vidím Mloku. Ono záleží i hodně na situaci s jakým případem si píšeš a jak probíhá i konverzace atd. Těžko posoudit. Mě se naštěstí zatím nestalo že když jsem se s někým měl sejít, že bych se s někým nesešel, spíš u mě zatím byl vždy problém že po schůzce už nikdo z nich neměl zájem. Ale vyskytla se i výjimka že jsme se sešli víckrát, dokonce i něco proběhlo, tím nemyslím rovnou sex, ale pak to skončilo stejně. Ono je i někdy lepší se nesejít, protože když se s dotyčným sejdeš, tak minimálně jeden si myslí že to dopadne dobře ale většinou to tak není.
Nejsi jediný kdo toto řeší.
U mě většinou když se máme sejít, si nabídneme že se někde projdeme třeba v přírodě, s těma co nabízeli do nějakých podniků jít, tak nic moc extra to s nimi nebylo. Zkuste se sejít někde kde je hodně lidí, třeba se dotyční můžou obávat setkání že se chcete spolu sejít někde v ústraní. Případně mu nabídni sám co by mu bylo příjemný podniknout, když by jste se chtěli sejít.
29. 01. 2017 v 01:36Off-line patrickcaava  (28/164/50)
Mám to taky tak :D
Můj jediný požadavek je, aby dýchal, ale asi i to je moc =D
29. 01. 2017 v 05:30Off-line Richard33  (44/185/80)
Hele, tím se netrap, že to není schopné se sejít. Kdyby přišel na první rande, tak by se vykašlal na druhý, takže by to stejně nestálo za nic :-)
29. 01. 2017 v 11:53Off-line Mikey  (27/173/63)
Třeba nepsat jako anonym. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload