Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Otok po obřízce

29. 01. 2017 v 20:55Off-line Anonym
Ahoj,

ve středu jsem podstoupil obřízku. Chtěl bych se zeptat těch, kteří tímto prošli, jak dlouho jim zhruba trvalo, než splaskl otok. Vím, že je to u každého jinak, ale chtěl bych mít nějakou představu. Močení s tímto otokem stojí "opravdu" za to... Díky
29. 01. 2017 v 22:13Off-line Hat  (73/130/40)
Mě to trvali asi 3-5 týdnů než se vrátil úplně do normálu celej.
30. 01. 2017 v 00:31Off-line colombo  (103/192/90)
A neměli ti na tvoji otázku dát odpověď lékaři ?
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2017 v 08:40Off-line radomir  (40/183/75)
Mě hlavně pobavil ten nick (gin):-D. Hlavně klidový režim, koupele v heřmánku (aspoň ze začátku) a nemyslet na nic, co by ti zvyšovalo kavernózní plnění, pač to jako bude pěkně bolet...
30. 01. 2017 v 14:05Off-line petulkag  (23/174/63)
Ukazes na fotce jak to mas? kolik ti je? napis
30. 01. 2017 v 20:50Off-line Anonym
Colombo: Opravdu jsem v tom záplavu informací a radosti z toho, že konečně padám ze špitálu nepomyslel na to se zeptat.

radomir: Koupele v heřmánku mi jako pooperační péči nenařídili. Mám jen mazat framykoinem.... A o tom plnění .... přes den to jde samozřejmě kontrolovat, ale v noci , kdy má zdravej chlap běžně ztopoření to fakt nejde ovlivnit když spím , takže už jsem párkrát zažil, tento "velice příjemný" pocit.
31. 01. 2017 v 08:21Off-line gin  (63/184/120)
Do toho, čemu nerozumím, se míchat nemíním. Jenom mi vysvětlit, proč máš v závorce to (gin). Takhle to vypadá, že se pravému ginovi škrtlo v kouli a nechal se vopižlat.
02. 02. 2017 v 20:42Off-line esthetique  (41/-/-)
No pokud jsi na ni nemusel ze zdravotnich duvodu, tak si tu bolest plne zaslouzis, bonus za blbost
pokud jsi na ni musel ze zdravotnich duvodu a nezeptal se doktora, jak dlouho potrvaji pooperacni komplikace a ptas se tady, tak si tu bolest plne zaslouzis, bonus za blbost
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2017 v 23:23Off-line gin  (63/184/120)
Považuju to za fake, už kvůli tomu, že si dotyčný dal můj nick do závorky. Jeden acucullofil a cirkumfetišista, který je účastníkem tohoto fóra mne kvůli mé intaktivistické činnosti, která je velmu rozsáhlá, nenávidí, a občas mne nechutně napadá na www.doktorka.cz. Tento dotaz od anonyma (s mým nickem v závorce, se časově kryje s napadnutí mé osoby tam. Musel jsem volat webmasterovi a pak poslat email, abych to měl případně pro Policii ČR při mém návratu, kdyby tamní webmaster nevymazal, jsou vymazány.

Proč to tady píšu. Protože se tu ukázal Estetique. Ten dotyčný xindl tam totiž svým stylem natvrdo imituje zkříženinu BusteraX a Estetiqua. Poněvadž znám dobře názory jak BusteraX, tak Estetiqua, tak mi je jasné, že to nemůže být ani jeden z nich.

Jakékoliv téma tu založené na téma obřízka může být fake od toho chorého anonyma.

Jinak ho pošlu na http://obrizka.webnode.cz/diskuse/,

tam se může zeptat, poněvadž účastníci s tím mají zkušenosti. Nemusí tam přece vykládat, že je gay. Tento odkaz dávám i na doktorku, pokud se tam s dotazem neukáže, tak je téměř jisté, že se jedná o fake.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload