Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Daně

07. 02. 2017 v 20:43Off-line pepicek123  (27/-/-)
Potřebuju poradit dneska mi došel dopis z kooperativi potvrzeni o zdanení přijmu za rok 2016 z plnění za pracovní uraz zamestnance nebo nemoci z povolani. Měl jsme totiž minuly rok raz a poslali ěm penize a to mi ted ještě chcou nejak danit že budu vracat něco z tr sumy nebo mi ještě pošlou nejake penize mužete mi někdo poradit jak to funguje rozumně diky
08. 02. 2017 v 13:34Off-line i8051  (50/184/97)
Tak po zdaneni ti urcite jeste neco zbyde, na kurz cestiny to bude stacit :-)
08. 02. 2017 v 13:54Off-line shiroReloded  (27/178/85)
Pokud ti plnili jednorázově, tak to podléhá dani z přijmu podle § 8 zákona o daních z příjmu, tzn. daní se srážkou 15% z vyplacené částky, přičemž v tom papíře je uvedeno, jestli to za tebe odvedli (vyplatili ti o 15 % míň než ti vyměřili a teď z těch peněz za tebe zaplatili daň), nebo jestli si to musíš zařídit sám, pokud by to byla druhá varianta, tak se radši skoč informovat co nejdřív na finančák.
EDIT: Vzhledem k tomu, že se ten papír jmenuje "Potvrzení o zdanění" tak to nejspíš odvedli za tebe a jen ti poslali doklad, kdyby tě někdo kontroloval.
08. 02. 2017 v 14:03Off-line i8051  (50/184/97)
Shiro - bys moh delat z fleku financniho poradce .. pokud ho teda uz nedelas :-)
08. 02. 2017 v 14:05Off-line shiroReloded  (27/178/85)
I8051: finančního poradce jsem dělal, tohle je ale agenda daňovýho poradce, na kterýho plánuju dělat zkoušky, snad ještě letos ;)
08. 02. 2017 v 14:11Off-line i8051  (50/184/97)
Tak to budes mit jednicku s hvezd**kou :-)
08. 02. 2017 v 14:17Off-line shiroReloded  (27/178/85)
I8051: No to pochybuju, vzhledem k tomu, že tohle jen jednoduchá daň z příjmu FO a pod daňové zákony se řadí i takové hlody jako, zákon "O rozpočtovém určení daní," který vůbec žádný rozpočet neřeší, ale zavádí spotřební daň z elektřiny a zemního plynu a navíc je napsaný tak skvěle, že je v plném (nekonsolidovaném) znění prakticky nečitelný, se obávám, že to jednička z hvězdičkou fakt nebude :D
08. 02. 2017 v 14:18Off-line i8051  (50/184/97)
No, me i nulovou dan musi spocitat ucetni, neznam :-)
08. 02. 2017 v 17:40Off-line colombo  (100/192/90)
Pepičku, co tady čekaš ? Opravdu si myslíš, že ti tu někdo pomůže ??
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload