Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Expřítel - čekal na něj jeho nový kluk, objali se a začali se líbat

11. 02. 2017 v 17:13Off-line Anonym
Už jsou to dva týdny co jsem se rozešel se svým přítelem. Myslel jsem, že to bude v pohodě, že se zase k sobě vrátíme, protože jsme se vídali každý den ve škole. Ale včera jsme šli do hospody, kde byl i on, chtěl jsem si s ním promluvit o samotě. Takže když oodcházel šel jsem za ním, ale venku na něho čekal jeho nový kluk, objali se a začali se líbat. V tento moment jsem se rozbrečel a nevěděl, co mám dělat. Teď vím, že jsem ho definitivně ztratil a můj život bez něj, si nedokážu představit. Teď ho budu ještě vídavat ve škole s pocitem, že nemůžu nic. Jsem úplně bezmocný, opravdu nevím co mám dělal. Nejsem schopnej ničeho, celý den ležím a vzpomínám na chvíle, kdy jsme byli spolu a trávili spolu volný čas. Opravdu nevím, co teď. Prosím, pomozte mi.
11. 02. 2017 v 17:16Off-line i8051  (53/184/97)
Nebrec, bude lip :-) kdyz se uz po 14ti dnech cuca s jinym, nestal za to, jsi lepsi a mas na vic :-) .. takze neres to a vzpomen si, co tou stejnou pusou delal predtim tobe :-)
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 17:18Off-line Monogatari  (43/195/80)
Tak proč ses s ním rozcházel?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 17:20Off-line Anonym
Prostě jsme si moc nerozuměli poslední měsíc, ale jiank ty měsíce předtím byly úplně v pohodě
11. 02. 2017 v 17:22On-line Richard33  (44/185/80)
Monogatari: Zkus podumat, kdo se s kým asi rozšel, když druhej už má další lásku a ten první nemůže rozchodit ještě ten původní vztah (proč je už asi jedno) :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 17:23Off-line i8051  (53/184/97)
Richarde, to psal anonym, ze "Už jsou to dva týdny co jsem se rozešel se svým přítelem" .. ale ano, mohl se s nim rozejit neprimo, protoze se v case T-1 s nim rozesel partner :-) nicmene to nemeni nic na faktu, ze patrner byl asi peknej previt, coz si ale anonym jeste nemysli, ale brzo zacne :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 17:26Off-line Anonym
Já teď prostě nedokážu na nikoho jinýho myslet..předchozí vztahy byly jinýv tom že toho člověka jsem pak neviděl, ale tady toho budu potkávat ještě rok a půl ve škole
11. 02. 2017 v 17:28Off-line i8051  (53/184/97)
Nefnukej, das to :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 17:39Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Čas Ti ukáže a možná dá i víc štěstí, než jemu.
11. 02. 2017 v 17:40Off-line Anonym
Já právě nevím jestli se z toho vůbec dostanu, jak říkám už to trvá 2 měsíce a je to horší a horší
11. 02. 2017 v 17:50Off-line Z.M.R.D  (50/181/80)
Vím, lehce se to říká, ale to trápení je taky cestou ke stěstí. Každý si ho aspoň trochu zaslouží a věř, že zase jednou přijde i k Tobě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 18:25Off-line JakubK  (24/185/89)
Jestli si za tak krátkou dobu dokázal najít někoho jiného, tak to nejspíš nebude velká láska (alespoň z jeho strany). Takových zklamání ještě v životě zažijeme dost a asi nejde dělat nic jiného, než trpět a alespoň se pokusit jít dál :/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2017 v 22:27Off-line Nekomata  (28/178/57)
Kolik je ti let? Soudě podle toho, že ho budeš potkávat ještě rok a půl ve škole asi 17, viď? Pokud je to myšleno jako střední škola. Ale to je docela nepodstatné. Co je důležité, tak abys sis uvědomil, že bude dlouho trvat, než budeš v polovině života a něco si zažiješ. Naopak zažiješ ještě tolik pádů dolů a budeš se muset vždy těžce škrábat znovu nahoru, ale jednou dorazíš nahoru a tam na tebe už někdo bude čekat. Bude ti podávat pomocnou ruku s úsměvem na tváři a bude jen na tobě, zda tu ruku chytíš a necháš si pomoci nahoru, a nebo ho stáhneš na dno. Každopádně si od něj drž odstup. Budeš ho vídat ve škole, ale nemusíš se na něj dívat, ani s ním mluvit. Nemusíš nic, nereaguj, nemysli na něj, smaž fotky s ním nebo si je schovej tak, že je nebudeš jen tak mít na očích. Jeho musíš prostě smazat ze života a netrápit se tím, že on byl trouba, který když jste narazili na problém, tak vzal roha, aniž by to s tebou vůbec řešil a naopak po nějaké době jako hrdlička byl s jiným. Hlavu vzhůru. Jistě jsi silný kluk, on tě nesmí dostat na kolen a k smutným slzám, to nepřipadá v úvahu. Promluv si o tom se svou mámou nebo kamarádem či kamarádkou, i to ti hodně pomůže, když to ze sebe jednoduše vysypeš.
Držím ti palce. :)
11. 02. 2017 v 22:32Off-line Anonym
S kamarádkou jsem mluvil už ten večer, ale prostě vůbec to nepomáhá, přemýšleš jsem i o psychiatrovi, ale opravdu nevím jestli i on mi může pomoct
11. 02. 2017 v 22:39Off-line Anonym
Lidi, a děkuju všem za podporu. Ani jsem nečekal, že se mi někdo odepíše. Spíš jsem čekal typický urážlivý komentáře, které tu dost často jsou.
11. 02. 2017 v 22:52Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Věř, že nejsi jediný a rozhodně to, co popisuješ, není vzácný, spíš naopak. Prošla si tím většina z nás a myslím, že všichni se shodneme na tom, že tohle zahojí jenom čas. Může to trvat týdny, měsíce, klidně i rok. Chce to být s kamarády, věnovat se jakýmkoliv činnostem a snažit se tím netrápit. Když to zvládneš, posílí tě to ;-)
12. 02. 2017 v 08:25Off-line iglw  (48/172/77)
ThomPrag napsal nejvýstižněji,jak pokračovat dál a je to skutečnost!Taky jsem si tím několikráte prošel!Čas zahladí všechny rány rozchodů a pomáhá nám najít toho pravého,jediného v životě!
12. 02. 2017 v 09:28Off-line Projekt  (48/177/74)
Hele kdyby tě opravdu miloval tak k tobě už běží zpátky a ne, že si za tak krátkou dobu už najde kluka. Kdybych se já s přítelem pohádal tak se nejdéle do týdne k sobě vracíme se slzami v očích.
12. 02. 2017 v 12:25Off-line vasek698  (25/-/-)
Už už jsem chtěl něco radit ale pak si vzpomenu na chvíle, kdy jsem byl v tom, v čem jsi teď ty došlo mi, že nemám absolutně žádný právo nic říkat, protože jsem si myslel to samý.
Mě asi omlouvá, že jsem vůbec neznal okolnosti a možná by to bylo lepší, kdybych se je nedozvěděl.

To je teď jedno. Tobě jde jen poradit, ať neděláš žádnou kravinu, protože ti sice může chybět ale ono jsou i lepší věci.
Můžeš si říct, jak je nelogický, že člověk, kterýmu hodně dáváš ti nevrací ale prostě to tak někdy je. S tím se musíš smířit.
I když si to teď určitě nemyslíš, dojde ti na 100 % jednou to, že on za to nestál.
To může být klidně rok, každý jsme jiné individuum. Prostě se věnuj svým věcem a neřeš ho.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload