Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co vy a názor na islám v ČR?

21. 02. 2017 v 18:02Off-line poklad  (29/177/69)
Tenhle odkaz je totální hovadina, jsou to záběry z demonstrací které většinou nemají s žádnými migranty ani islámem nic společného...
A jako třešnička na dortu, v tom posledním videu jsou záběry které ani nejsou z Francie... Přitom tam furt píšou o Paříži...
A nejvtipnější je citát Marine Le Penový na konci "článku".... Přitom v některých záběrech s policií nebojují žádní zlí muslimové, ale náckové ze strany Le Penové...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 02. 2017 v 18:53Off-line zvedavko  (44/175/85)
Okrem toho ze som ateista. Okrem toho, ze moji predkovia vo felvideku 300 rokov bojovali s islamom... Myslim si osobne, ze homosexualom budu legalne rezat hlavy pred vrieskajucim homofobnym publikom v priamom prenose v tv. A pravdepodobne sa toho dozijeme.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
21. 02. 2017 v 22:20Off-line zvedavko  (44/175/85)
Martisak znovu: ateista - trest smrti, gay - trest smrti. Ja verim ze ti ludia su vyborni a lubim ich ako vsetkych ludi. Ale nechcem aby mi niekto odrezal hlavu. boli to, vazne... Preto nemozem respektovat tuto stredoveku poveru
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 02. 2017 v 22:33Off-line Haru  (26/-/-)
Zvedavko - tak si dej bacha ať tě křesťané neupálí :D Ach jo, na tohle téma tady nemá smysl se bavit.. :D
21. 02. 2017 v 22:37Off-line zvedavko  (44/175/85)
Haru, ja sa vymedzujem voci vsetkym nabozenstvam, nic v zlom voci nikomu. Len voci instituciam/nabozenstvam... ale mas pravdu, nema zmysel sa o tom bavit, preto vyjadrujem len moj osobny postoj
21. 02. 2017 v 22:39Off-line zvedavko  (44/175/85)
Martisak, 1,5 miliardy si chcel povedat. Pravo Saria je presne to na co narazam a nie je to nieco co by si chcel zazivat
21. 02. 2017 v 22:40Off-line zvedavko  (44/175/85)
Lecram, stotožňujem sa a nechápem tých čo to nechápu
21. 02. 2017 v 22:50Off-line zvedavko  (44/175/85)
Myslim ze mas zle informacie Martisak. kazdopadne, nemienim sa bavit o nabozenskych pravach, ja som ateista. ostatne len postou
21. 02. 2017 v 22:52Off-line zvedavko  (44/175/85)
Pripajam sa k Lecramovej otazke :-)
21. 02. 2017 v 22:58Off-line zvedavko  (44/175/85)
:-) ja som sice pacifista, ale zasa sa stotoznujem z Lecramom :-)
21. 02. 2017 v 23:19Off-line Rainyday  (29/175/62)
Názor na islám v ČR? Stejně jako mi nevadí křesťanství, judaismus, hinduismus, nevadí mi ani islám.

Jestli mi něco vadí, jedná se o netoleranci v oblasti náboženství. Myslím tím jak netoleranci lidí s určitou vírou k těm, kteří ji nesdílejí nebo prožívají jinak (viz fanatičtí křesťané na Pride), tak netoleranci lidí bez víry k těm, co v něco věří (v ČR známé hnutí Island - pardon, Islám v ČR nechceme). Prostě věřím ve svobodu slova, svobodu vyznání a praktikování jakéhokoli náboženství, i kdybych uctíval Špagetové monstrum.

Že tolerance má svá omezení je mi jasné, mluvím však obecně o tom, proč mi v ČR islám nevadí a vadit nebude.

A přidávám se k týmu pacifistů, i politicky se hlásím k anarchopacifismu :)
21. 02. 2017 v 23:35Off-line Rainyday  (29/175/62)
Kluci, vidím to u vás na nejasnost způsobenou generalizací na straně Martisaka. Šaría je koncept islámského práva, který je v některých zemích stále běžný, stejně jako náboženské soudy, kterékonflikty ze šárii vyplývající řeší. V některých středo/severoafrických a blízkovýchodních zemí jde o běžnou věc, zatímco v liberálnějších a progresivnějších muslimských zemí jde o dávno překonaný koncept.
22. 02. 2017 v 00:39Off-line zvedavko  (44/175/85)
Moj nazor je taky, ze nabozenske dogmy vytvaraju intoleranciu. Ukazuju veriacim ktorym smerom sa maju pozerat. Mam skusenost len s jednym nabozenstvom. ano Rainyday, generalizujem to aj na ostatne nabozenstva. Mam dost rozumu a imaginacie aby som si vedel predstavit, co sa stane v buducnosti. Ktorym smerom budu veriaci hadzat kamene
22. 02. 2017 v 08:06Off-line pauxi  (49/178/79)
Porád v televizi slyšíme, jak jsou přeplněné věznice, mne by třeba zajímalo , když je sem porád tahají, kam chtějí zavírat jejich delikventy, většina toho co dělají u nich beztrestně se neslučuje s evropským právem viz svatby s nezletilými atd.
22. 02. 2017 v 09:15Off-line pauxi  (49/178/79)
Jedno procento to být nemůže, vidím to tak na padesát. Jednoduché počty . Uprchlíci, jsou většinou ti slabší, kteří se bojí zla z jejich řad, v momentě když se dostanou do uprchlického zařízení, najdou mezi sebou opět slabší a dělají jim to samé před čím oni utekli. Je to v nich
22. 02. 2017 v 10:01Off-line GuyYouKnow  (25/193/100)
Jak si to tady tak pročítám tak by mě zajímalo co byste dělali vy kdyby náš stát byl v takovém stavu jako je mají oni. Ano vy si řeknete, já bych určitě zůstal a bla bla bla... Jenže 90% by stejně utekla a snažila se zachránit svou rodinu. Ale na to tady nikdo nebere ohledy, všechny jenom zajímá že jsou z teroristických zemí a že jsou to určitě taky teroristi a všechny náš pozabíjejí znásilní a ukradou nám práce.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 02. 2017 v 10:16Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Guy: Spíše co by dělaly okolní státy, konkrétně ty státy, ze kterých sem proudí imigranti, kdybychom byli my v jejich situaci. Tam by bylo pro Evropany zavřeno a každého nelegálního by tam ukamenovali.

Evropa je, i přes k***iku všech sluníčkářů, k imigrantům vstřícnější než byl kdokoli v minulosti vstřícný k ní. Z toho vycházejme. :-P
22. 02. 2017 v 11:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Dejv je agresivní radikál a má pravdu, že u nás doma máme s vlastními agresivními radikály problém a proto je třeba si nejprve poradit s nimi. :-D :-P
22. 02. 2017 v 14:11Off-line Rainyday  (29/175/62)
Osobně mi zmínky o střílení kulky do hlavy zní jak radikálně, tak agresivně, možná až psychopaticky. Jasně, beru to jako slova do větru, z těch, kdo podobná slova promlouvají by jenom velmi malá část šla na hranice a střílela tam muže, ženy a děti utíkají před válkou, to už je doména těch opravdu jasných psychopatů. Ale zaráží mě, jak to někdo dokáže pronést, jako by o nic nešlo. Jde jenom o rasově motivovanou masovou vraždu, že...
22. 02. 2017 v 14:56Off-line Rainyday  (29/175/62)
"Nesouhlasím i s tvrzením o 99% a 1%, pokud by byl ten poměr takový jak tvrdíš, pak by přeci nebylo čeho se bát, dokonce by ani nemuseli uprchlíci nikam utíkat, protože radikálních islamistů by bylo tak málo, že by se nimi mohli vypořádat sami a pokud ne, tak by neměla být problém vojenská pomoc ostatních zemí na zlikvidování obyčejného jednoho procenta. Ten podíl bude mnohem větší."

Z tohoto odstavce vyplývá zásadní neznalost poměrů v Sýrii, odkud největší část uprchlíků utíká. Radikální islamisté jsou tam ve hře pramálo, lidé utíkají kvůli občanské válce, na jejímž počátku proti sobě stáli protivládní rebelové (což nejsou ISIS - radikální islamisté) a vládní jednotky Bašára Asada. Do konfliktu se časem přimotali další strany vzájemně propojené, včetně Ruska podporující režim, USA podporující rebely, Kurdů snažíčích se o samostatnost a také ISIS. Konflikt s Sýrii nebyl zapříčiněn radikálními islamisty, ale útoky vládích jednotek na pokojně demonstrující obyvatelstvo. ISIS je v poměru k ostátním silám fakt málo a jestli chceš hledat důvod, proč lidé utíkají, nastuduj si něco o vládě strany B*** a průběhu "arabského jara" v Sýrii. Tím, jak je válka vedena (ostřelování, bombardování, útoky na civilní cíle, zapojením dalších skupin s různými zájmy) trpí nejvíc obyvatelstvo, které z podle mě naprosto jasných důvodů utíká. Pro představu takhle vypadá východní Aleppo (http://www.wsj.com/…438F57F.html), které nezničili radikální islamisté, ale především vládní vojáci a ruské letectvo.


"Rainyday: Myslím si, že tolerance náboženství má své meze. Hinduismus, judaismus, ani jiná náboženství nevyžadují smrt lidí, protože ho nevyznávají a nebo jsou jinak odlišní. Navíc od země (myšleno islámský stát), jejíž základy stojí už na prvních starověkých civilizací, zatím co po Evropě se ještě proháněli domorodé kmeny, bych čekal poněkud vyspělejší a racionálnější jednání. Svoboda víry a projevu ano, ale ne za cenu násilného vnucování a vraždění."

Nemáš pravdu v tom, že jiná náboženství nevyžadují smrt lidí. Přečti si Starý zákon, brutality je v něm značně. V západní civilizaci se naštěstí náboženství dostatečně transformovalo do podoby, že se bez upalování, ukřižování a vyobcování obejde, ale v některých rozvojových zemí je běžný i křesťanský radikalismus i terorismus (Viz Nagaland, Tripura, Anti-Balaka v Centrální Africe). Pozůstatky jsou třeba i v USA, kde ještě před několika desítkami let vraždil černochy KuKluxKlan, ve kterém velkou část lidí tvořili křesťané. Tím neostpravedlňuji činny radikálních islamistů, jen říkám proč toleruji každé náboženství (ale ne každou sektu). Jde o to, že činy jednotlivců by neměli vrhat stín na celou skupinu.

Islámský stát není ani žádný stát a čekat od bandy ozbrojených šílenců nesnášejících západní civilizaci vyspělé jednání je trochu naivní. Je to asi jako čekat vyspělé jednání od členů SS v koncentračních táborech. A to byly chlapci z dobrých rodin a často vysokým vzděláním.
22. 02. 2017 v 17:15Off-line Titan24  (30/168/56)
Problém je islám. Arabští křesťané se násilně nechovají, nevypalují mešity, neperzekvují menšiny a jiná vyznání. Jak ale můžeme z těch uprchlíků poznat, kdo je radikál a kdo ne? někdo se může několik let chovat civilizovaně a pak mu rupne v bedně a jde postřílet klub, nebo školu...to je prostě ohromný riziko sem pouštět bez kontroly a důkladné lustrace lidi z Blízkého východu. jediný stát, se kterým nejsou problémy a je demokratický je Izrael. Jediná svobodná země na Blízkém východě.
22. 02. 2017 v 17:19Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Ten hoax nahoře komentovat nebudu, pokud jde o islám, je potřeba těm lidem vysvětlit, že Evropa funguje na principu "žij si kde chceš, věř si čemu chceš, ale dokud žiješ u nás, tvoje víra je podřízená našim zákonům."
22. 02. 2017 v 19:57Off-line i8051  (53/184/97)
Jestli si mohu vybrat, vyhniju radeji bez nej. Dekuji za zprocesovani me volby :-)
22. 02. 2017 v 20:08Off-line i8051  (53/184/97)
A hele, dira na trhu, zaridime si cestovku :-)
22. 02. 2017 v 20:10Off-line i8051  (53/184/97)
Odkdy potrebuje utecenec obcansti? :-)
22. 02. 2017 v 20:17Off-line i8051  (53/184/97)
Ok, tak jeste musime objednat valku, zavolam donaldovi ... :-)
22. 02. 2017 v 22:24Off-line Rainyday  (29/175/62)
"Problém je islám. Arabští křesťané se násilně nechovají, nevypalují mešity, neperzekvují menšiny a jiná vyznání. Jak ale můžeme z těch uprchlíků poznat, kdo je radikál a kdo ne? někdo se může několik let chovat civilizovaně a pak mu rupne v bedně a jde postřílet klub, nebo školu...to je prostě ohromný riziko sem pouštět bez kontroly a důkladné lustrace lidi z Blízkého východu. jediný stát, se kterým nejsou problémy a je demokratický je Izrael. Jediná svobodná země na Blízkém východě."

Arabští, afričtí, asijští i další křesťané se násilně chovají. Když budeš mít zájem se o tom přesvědčit, stačí adat do google "anti-balaka" nebo "christian terrorism". Dopouštíš se smutné generalizace, kdy činy ISIS a praktiky několika fundamentálně islamistických režimů zobecňuješ na celé náboženství. Přitom to není praktika ničím jiná, když činy Anti Balaki spojím se zneužíváním dětí v katolické církvy a na základě toho prohlásím, že problém je v křesťanství.

Rupnou v bedě může každému a vůbec nezáleží na tom, je-li to muslim, uprchlík, žid nebo gay. Nepouštět přes hranice lidi z důvodu strachu, že jim rupne v bedně, nás dovede jen k tomu, že nebudeme pouštět nikoho a následně ani nebudeme sami nikam puštěni.

S Izraelem jsou snad ty největší problémy. Nelegální okupace Západního břehu, stavění osad, boření domů Palestinců, opakované a letité porušování rezolucí OSN, brutalita na civilistech, to všechno vnímám jako velký problém. Nevím, kolikrát jsi v té oblasti byl, kolik jsi toho o vzniku Izraele četl, ale přijde mi, že si buď zionista, nebo jsi jen plácl.
22. 02. 2017 v 22:40Off-line Jakubbyzov  (25/-/-)
Žíjte a nechte žít.
22. 02. 2017 v 23:58Off-line pauxi  (49/178/79)
Hezké heslo , oni žijí , ale že by nechávali žít jsem jaksi nepostřehl
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 08:11Off-line pauxi  (49/178/79)
Může mi tady někdo z těch co se zastává běženců vysvětlit , když běženec není terorista a je to teda ten dobrý co utíká před zlem, proč se třeba v uprchlickém táboře běžně znásilnují ženy, děti ? Proč se vytvářejí náboženské skupiny a silné utlačují ty slabší stejně jako doma ? už tet vim , že místo odpovědi dostanu mínus . Třeba se jen nudí jinak to jsou v jádru samí slušní lidé
23. 02. 2017 v 10:35Off-line Rainyday  (29/175/62)
Upřímně, poměry v uprchlických táborech neznám, ani v jednom jsem nebyl. Ale pokud mi poskytneš věrohodné informace o tom, jaká je statistika kriminálních činů v uprchlických táborech, tak se můžeme bavit dál.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 10:47Off-line gin  (63/184/120)
@Rainyday

Nejapná výmluva zmateného sluníčkáře.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 12:04Off-line pauxi  (49/178/79)
Rainyday ty už máš alespoň 5 běženců tajně doma že vše o nich tak dobře víš, běž se jich zastávat do Francie , nebo Německa , tam ti daj přes dršku i snima
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 12:46Off-line Rainyday  (29/175/62)
Aha, takže ty statistiky nemáš, dobře... Tím pádem ti nemám na co odpovídat.

Doma se sotva vejdu sám... Mám za sebou cesty na Blízký východ, v Německu jsem rok žil a musím říci, že lidé jsou tam k cizincům mnohem více otevření, než tady. Za celý rok mi nikdo přes držku nedal. Tobě by možná dali, na projevy rasismu jsou citlivější.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2017 v 12:59Off-line pauxi  (49/178/79)
A jak jsou citliví v Německu , když jim někdo na ulici osahává a okrade dceru , manželku , běžencům poděkuje ? to přece nedělají teroristi to dělají běženci , neboj lidi si to vyřeší i bez příznivců běženců porád slepě přihlížet nebudou
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 13:00Off-line pauxi  (49/178/79)
Je hezké že v 21 letech jsi všude byl a už všechno víš , jen jaké štěstí pro národ, že nejsi v parlamentu, tady si pro ně lobuj jak chceš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 14:15Off-line pauxi  (49/178/79)
Když přijedu do nějaké vzdálené země, taky se snažím dodržovat dané zvyky je to přinejmenším slušnost , samozřejmě, že si hned třeba neberu nezletilou, nebo si nehodím po kamenované kamenem, ale dodržuji pravidla dané země abych na sebe zbytečně neupozornoval, že se tam nachází jakýsi cizí element. Už se to tu jednou psalo, oni nás mají za povl, který může být rád , že se o ně může starat
23. 02. 2017 v 17:00Off-line Rainyday  (29/175/62)
To víš, paxi. Jsem takový všudybyl všudybud :D Politice se věnuji, ale kariéru v ní fakt nechci, školství mi sedí víc.

Ale stále mi přijde vtipné, jak chceš diskutovat třeba o kriminalitě v uprchlických táborech nebo o kriminalitě uprchlíků jako takových, ale nepřijdeš se statistikou nebo čísly. To, že se to někde píše, třeba na parlamentních listech nebo na stránce Island, pardon, Islám v ČR nechceme, pro mě není dostatečný podklad pro diskuzi. Jsem otevřený diskuzi, ač sluníčkář, tak si uvědomuji rizika z masové imigrace pramenící, ale když diskutovat, tak smysluplně a bez argumentačních faulů.

K tomu, že naše školy nejsou ovlivněny náboženstvím bych připomněl existenci církevních škol. Jsme země sekulární, ne však 100% ateistická.

K dodržování školních řádů, Lecrame - jsou i právně významnější dokumenty, jako jsou zákony, nařízení EU a ústavní zákony. Pokud je školní řád v rozporu např. s ústavou nebo LZPS, je na prosto namístě snažit se o nápravu. Přestav si třeba, že si škola dá do školního řádu, že bude zabavovat před vstupem do školy telefony. Podřídíš se tomu a budeš mlčet, i když si myslíš, že by to mohlo být v rozporu se zákony, které na to hledí jako nepravomocné omezení vlastnického práva, nebo ze školy odejdeš i když školní řád nepravomocně zasahuje to tvých práv? Nesnažím se naznačit, jestli hidžháb ve škole ano nebo ne, ale silně nesouhlasím s tím, že mám jako student nebo jako občan sklopit zrak před všemi řády a pravidly.

Slunce v duši vám přeje Rainyday. Howgh.
23. 02. 2017 v 17:19Off-line pauxi  (49/178/79)
Ty pochopíš o čem je tady řeč, až ti někde na autobusové zastávce ojedou ségru , ukradnou co u ní najdou a ještě jí vezmou šutrem do hlavy , jako že je k***a když měla poměr s 10 migranty, pak ti to snad dojde . Plno lidem dojdou věci , až když se jich osobně věc začne týkat, jinak nevidí neslyší. Nepotřebuji statistiky, zapnu televizi jako každý , hned jsem z nich zhnusen jelikož je to tam denně z celé Evropy. Přál bych ti z celého srdce abys vyhrál 100 milionů koupil obrovský hrad a tam si mohl vzít všechny migranty a žili jste tam štastně až do smrti . Ale ten hrad omotat ostnatým drátem
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 17:50Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Rain: V letadlech ti zakazují kouřit nebo si hrát s otevřeným ohněm. Porušují tak letecké společnosti tvé vlastnické právo mít zapálenou cigaretu a hrát si s ohněm? :-P
23. 02. 2017 v 18:17Off-line BussterX  (103/130/150)
Kolega napsal:
Před hodinouOn-line Rainyday (21/173/69)
.....Ale stále mi přijde vtipné, jak chceš diskutovat třeba o kriminalitě v uprchlických táborech nebo o kriminalitě uprchlíků jako takových, ale nepřijdeš se statistikou nebo čísly.

takže vzorek:
Ve Švédsku, zemi se silným zastoupením menšin a vstřícnou imigrační politikou, vznikla poměrně detailní vládní studie na téma kriminality migrantů. Data pocházejí z let 1997-2001, ale už tehdy žily v zemi statisíce imigrantů. Studie je to důkladná, prověřila 4,4 milionu obyvatel ve věku 15-51 let.
Etnicita či víra nejsou určujícím prvkem ovlivňujícím úroveň kriminality.
Výrazný vliv má dostupnost vzdělání a pracovní příležitosti.
Studie ze Švédska ukázala, že čím déle komunita imigrantů v zemi žije, tím více její kriminalita klesá k úrovni kriminality původního obyvatelstva. B***ové naopak zaznamenali jen neznatelné rozdíly.
Podíl cizinců narozených mimo Švédsko obviněných z trestného činu byl 2,5x vyšší než u rodilých Švédů. Četnost obvinění mezi potomky cizinců, kteří se už narodili ve Švédsku, byla 2x vyšší než u Švédů, u dětí ze smíšeného manželství 1,4x vyšší. Ve skupině lidí pobírajících sociální dávky byl podíl obviněných 6x vyšší než u lidí, kteří se bez dávek obešli....
Typicky komunity imigrantů ze zaostalých zemí bývají mladší a chudší než rodilí obyvatelé - a právě tomu jde na vrub část jejich kriminality. Vyšší podíl obviněných také Švédové objevili u nedobrovolných uprchlíků před válkami - což dává smysl, neboť u dobrovolného migranta za prací lze čekat větší přizpůsobivost a potenciálně též menší míru prožitých válečných traumat, která mohou ztěžovat integraci do společnosti

etc etc... tady to máš origo, je to objektivní a není to proti jakémukoliv náboženství:

http://www.bra.se/…utlandet.pdf

P.S.: kruci ten formulář pdf se nechce načíst tady z toho linku co jsem sem dal :/ ale to není poprvé, místní server se jen tak s nějakým odkazem nekamarádí.... možná je server xenofob :D:D
23. 02. 2017 v 18:20Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Simsalabim: Ale vědí. Zaměstnavatelé v Německu a Švédsku chtějí levnou pracovní sílu, protože jejich vlastní občané se za nízké mzdy nejsou ochotni nechat zaměstnat, a tak doufají, že migranti bez vzdělání budou držet hubu a krok a nechají si všechno líbit. Proto zalobovali u politiků a levicové strany se toho chytli, protože se logicky domnívají, že jim migranti zajistí více potřebných hlasů u voleb.
23. 02. 2017 v 18:43Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
A tady u nás to dopadne stejně tak jako tam, je to jen otázkou času. Lidi tu mají nízké platy, ale přesto se tu majitelé podniků a firem stále snaží šetřit na mzdách a škrtit je co to dá. A jelikož už ani Ukrajinci nebo Poláci nechtějí do Česka jezdit za prací, protože se jim to nevyplatí, tak si podniky tu levnou pracovní sílu začnou hledat někde jinde. A to klidně i u Arabů.
23. 02. 2017 v 18:56Off-line Jakubbyzov  (25/-/-)
Co to je za argument, že v Dubai se nosí burky atd? Vždyť tam chodí evropané v bikinách a je to úplně normální. Vaše kecy typu "všichni uprchlíci jsou teroristi" jsou naprosto ubohé. Víte, jak to vypadá v Syrii? Za koho tam jako bojovat? ***ad, IS, Kurdové, x skupin povstalců? Ti lidé nemají na výběr a chtějí co nejdál od války. Pletete do toho ekonomické migranty ze severní Afriky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2017 v 19:48Off-line BussterX  (103/130/150)
Jakube ukaž mi prosím, kde je tady je napsané, že jsou všichni uprchlíci teroristi, nemohu to najít, dík :) pomožme uprchlíkům před válkou, nemám s tím problém... ale pomožme jim tam kde to má smysl - postavme uprchlické tábory v okolních muslimských zemích kde válka není, vybudujme tam školy a učme je jaké my evropani vyznáváme hodnoty...až válka skončí, mohou se vrátit domů, kdo bude chtít do evropy tak bude muset prokázat že ze ztotožnil s našimi hodnotami... on potřebuje nás, ne my jeho, tudíž je to on, kdo musí přijmout naše hodnoty akuklturu, ne my jeho hodnoty a náboženství... můžeme jeho kulturu a hodnoty akceptovat, ale nikdy jimi nesmíme nahradit naše hodnoty, a to přesně hrozí velmi akutně
23. 02. 2017 v 19:57Off-line i8051  (53/184/97)
Lip bych to nenapsal padestaniku :-)
23. 02. 2017 v 20:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Padesátníky byly zrušeny, já budu padesátka, ta je eště v oběhu :P v pondělí mám narozky kruci, už se mi to zlomí a budu starý :/
23. 02. 2017 v 20:02Off-line i8051  (53/184/97)
Tak dopredu preji vse nejlepsi, hlavne zdravi, zbytek se da koupit :-) at ti skacou 16ky do pelechu a nezemres na zamrzlou prostatu ... heeepy birdzdeeej :-)

A pak mi v utery rekni, jaky to je v 50 :-)
23. 02. 2017 v 20:03Off-line BussterX  (103/130/150)
Počínaje úterkem všechny 16ky ze svého pelechu vykopu 8)
23. 02. 2017 v 20:05Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Colors and whites don´t mix, Jakub. Jsi ještě velmi mladý - škoda, že jsi nemohl procestovat západní a severní Evropu začátkem 90.let a srovnat to s dneškem. Syřané, Iráčané, Afghánci, Pákistánci problémy a válku v jejich zemích nevyřeší a nevyhrají v západní Evropě. Nemluvě o tom, že většina z nich lže... o svém věku, původu, minulosti...o všem.
23. 02. 2017 v 20:09Off-line Jakubbyzov  (25/-/-)
Jsem mladý no... bohužel :D
23. 02. 2017 v 20:10Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
BusterX...a až ty 16-ky vykopeš, nebudeš se v tý posteli pak citit osamělý ?
23. 02. 2017 v 20:12Off-line pauxi  (49/178/79)
Co vede slušného bezůhoného běžence k likvidaci všech svých dokumentů , aby byla ztížena jeho identifikace ?
23. 02. 2017 v 20:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Pavle, pravda je taková, že to byl jen takový silácký bonmot :D já jsem osamělý už pár let, a přišlo to s věkem jako moje volba, jakési zklidnění, dokonce jsem odešel i z velkoměsta plného nadržených bazerantů a odešel jsem do hor... kdybych toužil po sexu, společnosti a zážitcích tak bych sem nešel :D všechno má svůj čas, za mlada jsem si užil jak sexu tak vážného vztahu, že budu chcípat sám a nebude mi mít kdo měnit plínky s tím problém nemám - je mi to f**k :d
23. 02. 2017 v 20:40Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Jakub - kde jsou černý, je problém. Kde je hodně černých, je hóóóódně mooooc problémů. Pravda je bohužel taková. Můj táta pracoval v 70.letech pro Technoexport v Iráku i Sýrii, v době, kdy tam vládli Saddam Hussein a Hafez al-***ad (otec B.A.). Obě země v té době byly na svoji "geopolohu" velmi civilizované, bohaté, bezpečné. Oba vládcové dobře věděli, že jejich divoký lid udrží na uzdě jen brutální silou. No, západní civilizace tam importovala demokracii svého střihu... výsledek už všichni známe :(
23. 02. 2017 v 20:46Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
BusterX - já jsem to pochopil, jen mi za komentářem nějak vypadl smajlík. Jinak - v tomhle je Bůh spravedlivý (na rozdíl od jiných věcí). I všem těm Jakubům a Dsivům a Jarinům15 bude jednou pade. Když teda budou mít štěstí a dožijou se toho, což jim samozřejmě ze srdce přeju :)
23. 02. 2017 v 20:53Off-line i8051  (53/184/97)
Busterfixi, nebud smutny, my ti na hrob budeme nosit kyticky :-)
23. 02. 2017 v 20:58Off-line pauxi  (49/178/79)
Kytičky a třeba se ti tam budou na hrob chodit milenci mrouskat jako kočky a zbydou ti tam použité šprcky na parádu
23. 02. 2017 v 20:59Off-line pauxi  (49/178/79)
Já osobně chci teda rozptýlit , abych byl ještě naposledy příjemně rozptýlený
23. 02. 2017 v 21:00Off-line iglw  (48/172/77)
Byly to krásné země,bohaté i na svoji kulturu,ale téměř vše je zničeno!Islám nastoupil válku proti kulturám v Evropě i v severní Americe!Je to boj o vodu,potraviny,zelenou zem,vždyť v pouštích se nedá žít dlouhou dobu!Další vlna se blíží z Afriky!Náctiletí dnešní budou ještě bojovat,my starší už doufám ne!Kéž bych se mýlil,hlavně pro náctileté!
23. 02. 2017 v 21:08Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
"Kytičky a třeba se ti tam budou na hrob chodit milenci mrouskat jako kočky a zbydou ti tam použité šprcky na parádu"
radši bez těch kondomů... aspoň ho někdo po dlouhé době pokropí spermatem... A zadarmo! Co my bychom za to dali...
23. 02. 2017 v 21:18Off-line i8051  (53/184/97)
To je fakt, mohli by mu tam vylejvat plny kyble z buzincu :-)
23. 02. 2017 v 23:12Off-line BussterX  (103/130/150)
Pavle jenže zrovna dsiv je daddy friendly :D on nemá problém s dědoušema ale s tšurákama všeho věku :D a jinak jako říkat cucákům, že jim bude jednou taky padesát nemá fakt cenu, když mi bylo 15, měl jsem dojem že třicet let mi bude za půl milionu let a že budu zralej do hrobu ve třiceti, kdo měl víc jak dvacet byl pro mně nudnej dospělec a nebral jsem ho vážně v patnácti... to já jsem věděl všechno nejlíp a ke starcům nad třicet jsem se choval shovívavě jako k někomu kdo má smrt na jazyku a nerozumí novému světu kterej čeká jen na mně abysem ho učinil lepším :D myslím ale, že takový jsme byli všichni, ale většinu z nás postihla skleroza a demence a už si to nepamatujem :D
23. 02. 2017 v 23:41Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Tak to sorry. Tsiva jsem si nevybral, protože by nebyl "daddy friendly", ale kvůli jeho věku, čistě jako příklad. Plácnul jsem tam 3 nicky mlaďochů, na které jsem si zrovna vzpomněl.
Tsive - jestli jsem se Tě dotknul, tak se omlouvám ;)
... a k těm údům všeho věku... představ si, kdyby údi nebyly :-O To by byla nuda, nemyslíš ?
23. 02. 2017 v 23:44Off-line BussterX  (103/130/150)
Ani by mi to nevadilo, svět by byl hned lepším místem k žití
24. 02. 2017 v 01:24Off-line Rainyday  (29/175/62)
Rain: V letadlech ti zakazují kouřit nebo si hrát s otevřeným ohněm. Porušují tak letecké společnosti tvé vlastnické právo mít zapálenou cigaretu a hrát si s ohněm? :-P

LukinoLuk: Zakazují, asi oprávněně, aby letadlo třeba někdo nevyhodil do povětří nebo nepodpálil, že? Telefon ve škole taky ohrožuje bezpečnost (není-li ten výbušný Samsung, se kterým nesmíš ani do toho letadla)? BTW, to se zabavování telefonů je jasný příklad překročení pravomoci školy a omezuje vlastnické právo žáků, už k tomu máme vyjádření soudu ;)
25. 02. 2017 v 00:48Off-line esthetique  (41/-/-)
Mirek.H: ano, zenY, pokud by neuposlechlY tak kastrovat a muze oplodnovat, aby jim ztvrdnulY kozY a Mirek.H a podobni fasounci se nemuselY cit ceskI

Martisak: tusim ti pri pocitani muslimu na konci vypadly 3 nuly, ale jinak souhlas
25. 02. 2017 v 02:27Off-line Someone89  (25/179/90)
Pokiaľ dodržiavajú zákony a ústavu, nemám s nimi problém, niekto pácha zločin? Tak potrestať, je mi jedno, či veríš v Allaha, Ježiša, jednorožce alebo v nič. Pred zákonom sme si všetci rovní - keď nie, požente to aj do Štrasburgu, za spravodlivosť sa postavím vždy. Toľko k islamu (za mňa v SR). To, že ale pochybnosti o sekula***e SR sú (ústavný zákon z dielne KDH a podporou Smeru o manželstve), to je už iná vec.
25. 02. 2017 v 04:35Off-line i8051  (53/184/97)
Travisovi zase hrablo :-) .. a hele za den to zase smazal, ten je marnej :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload