Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zvuky ze spaní

26. 02. 2017 v 22:33Off-line Anonym
Dobrý večer,

mám takový malý "problém" a rád bych slyšel něčí názor. S přítelem jsme spolu už relativně dlouho (známe se skoro rok, "oficiálně" jsme spolu něco málo přes 7 měsíců). Občas, když u mě přespává, začne ze spánku sténat, někdy skoro až vzlyká, hodně se převaluje... vždycky ho obejmu nebo přitulím k sobě a on se uklidní. Nevadí mi to, je to vlastně docela roztomilé, jen nevím, jestli si s ním o tom nezkusit promluvit. Vím, že neměl úplně hezké dětství a pořád je povahově dost úzkostlivý a tak, ale nechci na něj nijak tlačit. Když jsme se seznamovali, musel jsem s ním být dost trpělivý a opatrný, než mi opravdu začal věřit a uvolnil se, ale určitě to stálo za to, je úžasný člověk, i když si to moc nepřipouští. Takže bych ho nechtěl uvádět do rozpaků nějakými třeba naprosto hloupými otázkami ohledně téhle drobnosti.

Zajímalo by mě, co si o tom myslíte, jestli byste s ním v mé situaci o něčem takovém zkoušeli mluvit - třeba by mu to pomohlo?

Předem děkuju za vaše názory :)
26. 02. 2017 v 22:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ne, když bude chtít mluvit, rozmluví se sám. Když o tom nemluví, zřejmě o tom mluvit nechce, a proto jakékoli dotazy na to téma ho tak akorát naserou. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 02. 2017 v 22:53Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Částečně sis odpověděl sám - moc do toho nerejpat, být prostě u něho a dávat mu najevo, jak moc ho máš rád. Časem si můžete zkusit promluvit o tom, co bylo v minulosti, protože je evidentní, že tam něco bylo. Je ale možný, že si to nebude pamatovat, Přesněji řečeno - mozek to v paměti má, ale neumí to dostat ven. Od toho jsou psychoterapeuti. Ale nespěchal bych na to ;-)
27. 02. 2017 v 13:57Off-line Peta80  (43/187/-)
Pro predchozi komentatory: jestlize stena ze spanku, tak se mu neco nehezkeho ZDA (ale ano, muze to souviset s realnou minulosti) a vetsinu snu si clovek nepamatuje nebo je rychle po probuzeni zapomene. Tim chci rict, ze si ty problemy nemusi v bdelem stavu nejak aktivne uvedomovat (muzou byt "potlaceny" na pozadi mysli) nebo se jimi zabyvat i kdyz ho nejspis (alespon podvedome) tizi...

Ja bych se ho naopak opatrne zeptal, jestli ho neco netrapi, ze ze spani vzlykal... kdyz o tom nebude chtit mluvit, tak do nej nerejt a dat mu cas, kazdopadne ten "poradny hug a pocit bezpeci", co psal 21m, je urcite dobra rada :).
27. 02. 2017 v 15:05Off-line Majgo  (44/166/71)
Skus sa ho opatrne opitat ze ci ho nieco netrapi ze parkrat vnoci si sa prebudil nato ze vzlyka a velmi sa prevaluje ked by ti povedal ze nic sa nedeje tak nanho netlac.Povec mu ze ti nanom zalezi a mas ho rad ze kedykolvek sa bude chciet otom porozpravat ze si tu preneho.
27. 02. 2017 v 16:51Off-line misanek007  (24/-/-)
Zni to roztoomile
27. 02. 2017 v 17:07Off-line michal1324  (24/180/72)
Ked otvorí ústa tak vieš čo tam strčiť :DDDDD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 02. 2017 v 17:25Off-line BlackSwan  (26/183/-)
OMG to je tak pěkně napsané ! MILUJTE SE !
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload