Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Proč se gay páry chlubí svými fotkami na sociálních sítích?

04. 03. 2017 v 20:27Off-line Anonym
Zdravím chlapci!
Docela by mě zajímalo proč má většina párů tendenci sdílet spousty fotek na sociální sítě (občas i několik fotek denně). Já sám jsem s přítelem rok a půl, také máme společné fotky, ale máme je pro sebe a nemáme potřebu je sdílet se světem. :)
Tak stejně by mě zajímalo jak je někdo schopný napsat/říct: "Jsme spolu UŽ půl roku nebo UŽ dva měsíce." Co si budeme vykládat, ani ten rok a půl není žádná dlouhá doba... Takže nechápu jak někdo může po pár týdnech/měsících napsat že "UŽ".
Vím, že to nejsou žádné závažné problémy, ale občas si říkám proč to tak je. :)
Za vaše názory/odpovědi předem děkuji a přeji hezký den :)
04. 03. 2017 v 20:54Off-line Anonym
Taky mi to přijde docela vtipný. :)
Každopádně ještě vtipnější je, když tenhle "vztah do konce lidského bytí" ztroskotá na prvním problému který se objeví. :) U nás to taky není vždy růžové, ale to přeci není důvod k rozchodu. :) Jak napsal můj oblíbený autor do jedné ze svých knih: "Chceš-li vidět duhu, musíš se vyrovnat s deštěm". :)
04. 03. 2017 v 21:06Off-line misanek007  (24/-/-)
Zalezi asi na osobnosti
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2017 v 00:32Off-line colombo  (103/192/90)
Tak o co ti vlastně jde ? Žijte svůj život a neřeš jiné.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 03. 2017 v 14:29Off-line Anonym
Já jiné neřeším, jen by mě to zajímalo :) Nechápu co se hned čertíš :P
05. 03. 2017 v 14:41Off-line misanek007  (24/-/-)
Na svete je mnoho extrovertnich a optimistickych lidi a ti maji jiny uhel pohledu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 03. 2017 v 14:56Off-line AintThatTheTruth  (29/-/-)
A proc ne proboha?

ikdyby to bylo 10 fotek za den, znamena to minimalne to, ze se za tebe p***el nestydi coz spousta zdejsich kteri "nemaji potrebu na sebe upozornovat a ukazovat se" rict nemuze HAHAHAAH ♥
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
05. 03. 2017 v 16:12Off-line i8051  (53/184/97)
2 mesice u buzen je ale opravdu UZ, tim se samozrejme musi pochlubit, to neni vubec bezny :-) ale tohle chlubeni se na socsitich je uz takova diagnoza, kdy si posteri, co davaj porad nejaky fotky myslej, ze to snad nekoho zajima a ze vsichni udelaji wooooow :-)
05. 03. 2017 v 16:17Off-line Anonym
I8051: Aha :D Děkuji za objasnění :D
06. 03. 2017 v 23:16Off-line esthetique  (41/-/-)
Protoze UZ po par mesicich se spolu nudi a hledaji nekoho do trojky, jinak mas naprostou pravdu, nektere buzny jsou blbe az to boli
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2017 v 08:50Off-line igy  (38/173/81)
"Většina párů"? To rozhodně ne.Ale obecně mám dojem, že to je prostě internetová doba. Někteří lidé (nejen gayové) rádi sdílejí sebe, klidně i několikrát denně. A když si najdou partnera, tak sdílejí i jeho, zažitky s ním a podobně. Ale vážně nevím, proč by to mělo někomu vadit nebo je za to měl někdo odsuzovat. Pokud s tím máš problém, je to tvůj problém a přestaň dotyčné sledovat a vyhledávat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2017 v 12:30Off-line Anonym
Absolutně nechápu co se hned čertíš :) Nemyslel jsem to zle a nevadí mi to, prostě mě jen zajímá, proč to ti lidé dělají, to je vše. Nehledej v tom hned něco negativního :) Ach jo... Vím, že jako Češi jsme zvyklí na to, že si někdo na něco neustále stěžuje, ale tohle není nic proti ničemu... Jen obyčejná zvědavost :) Když se totiž lidí ze svého okolí zeptám, proč to vlastně dělají, tak mi neumí odpovědět. Oni sami odpověď asi neznají nebo to tak aspoň vypadá.
07. 03. 2017 v 23:53Off-line Anonym
Upřímně lituji lidi co se neseznámí dostatečně s probíraným tématem a ihned se začnou ohánět vulgarismy jako pubescentní pako :)
Každopádně mám spoustu přátel a ať chci nebo nechci, jejich příspěvky na soc. sítě se mi zobrazují. Což ty nejspíš nemáš, pokud se ke všem chováš stejně jako se chováš tady :)
08. 03. 2017 v 09:34Off-line weave  (36/177/94)
Delaj to aj heteraci no a pak je tam funkce přestat sledovat příspěvky od...
08. 03. 2017 v 16:56Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Proč se hetero páry chlubí svými fotkami na sociálních sítích?
08. 03. 2017 v 17:25Off-line Anonym
Já do nadpisu nespecifikoval "cílovou skupinu", ale redakce to vzala jinak :) Mám na mysli páry obecně... ne jen gay páry :)
10. 03. 2017 v 09:36Off-line weave  (36/177/94)
Aha mno každý to má jinak a někdo prostě dává svoje fotky na web, jen další forma úchylky :-)
18. 03. 2017 v 20:27Off-line Betonica  (39/191/93)
Zajimava otazka. Zda se, ze obecne plati, ze lide, kteri sdili svoje zivoty na soc. sitich maji potize se sebevedomim a sebeduverou. A tu pak realizuje prave skrze socialni site, kam umistuje svoje fotky ve vire, ze budou vic oblibeni, vic ve stredu deni, vic videt. Umerne to plati i pro vztahy takovych lidi. Takovy lidi je potreba namisto obdivu podpo***, pomoci jim. Plati pravidlo, ze "kdo nejvic krici, od toho to fici". Zdrave sebevedomy clovek nema potreba se prehnane zviditelnovat, upozornovat na sebe. A pak jsou jiste pripady, kdy je clovek exhibicionista s touhou po pozornosti. Muze to taky byt clovek "bavic", "herec" a tak. Tech ale bude mensina, rekl bych.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload