Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vypadávání vlasů, jemné vlasy

22. 03. 2017 v 23:18Off-line Anonym
Ahoj. Je mi 20 a mám takový problém, padají mi vlasy a mám jich málo... nejspíš je to dáno genetikou a určitě tomu nepřispívám žehlením (žehlím 5let), tak bych se vás tady chtěl zeptat jestli někdo řešil podobný problém třeba nějákými vlasovými přípravky a jestli to pomohlo. :)

Díky všem za smysluplné odpovědi k tématu.

PS. rady typu "dohola" "na3mm" "strojkem" atd si prosím nechte pro sebe :)
22. 03. 2017 v 23:40Off-line tezkejalfasamec  (25/191/88)
Zkus přehazovačku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
22. 03. 2017 v 23:53Off-line Anonym
NE díky... to si je raději nechám nastřelit...
23. 03. 2017 v 00:37Off-line Followers  (32/-/-)
Zivotni styl, genetika to jsou 2 faktory. Zivotni styl, vice konzumuj zelene zeleniny, orisky, muzes i doplnek stravy (vitaminovy) drahe podporujici sampony, nebo prasky primo proti vypadavani jsou nesmysl.. a nestresuj se, pokud mas dost vitaminu a mineralu, tak je to bohuzel genetika a to ti nepomuze vubec nic, ani nastreleni protoze opet vlasy odumrou a 35000 si vyhodil oknem, je to tezke ale musis se s tim smi***, protoze to proste neovlivnis, p***el ma podobny problem a vzhledem k tomu ze muj ex je kadernik, a taky navic zkousel kde co.. vime ze jsou to vyhozene penize.. hele ber to tak .. chces se libit, a vypadat jako ti kluci co to nosi, p***el mel stejne komplexy, chtel mit vlasy jako bieber, aby o nej kazdy kluk stal, ve finale upravil ucet, a kouty jsou pryc, je to jen o sikovnem kadernikovi, a smireni nosit vlasy na kratko.. pokud te nekdo bude mit doopravdy rad, tak proto jaky si uvnitr, a pokud se nekomu jen nelibis, vykasli se na to, vim ze dost kluku da na krasu, ale vsichni zestarnem a dost lidi a hlavne gayu jde jen po krase, ale za takovou lasku zase trapeni nestoji a ver, ze najdes jednou pravou lasku :) taky jsem chtel vzdy normalniho svalovce z reklamy a dnes muj p***el necvici a je to normalni kluk bez svalu a mam ho vic radsi nez kluka ktery stoji hodiny pred zrcadlem a resi jak vypada.. protoze se rano probudim a mam snidani na stole, ceka na me po praci.. a ne pubertaka, ktery kdyz vidi hezciho, utece za jinym :) ted ti to prijde zbytecne, a budes se s tim snazit cokoliv delat, ten pocit znam.. ale za 3-5 let zjistis ze s tim vazne nic neudelas, a prijde smireni..
23. 03. 2017 v 17:58Off-line Jarda88  (36/-/-)
Mám hlavu jak koleno, přípravky nepomůžou, genům neporučíš..
23. 03. 2017 v 21:39Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Konecne tema, kde si ludia pomahaju, nezhadzuju anonymneho zakladatela a neodskakuju od temy.

U mna to nastastie nie je este take hrozne, ale prijde to, s tym nic moc nenarobim. Najviac toho vypadalo nejaku dobu po obdobi, kedy som sa najviac stresoval a zil nezdravo. Po nasadeni selenu a vitaminu B mam pocit, ze sa to zlepsilo, ale to sa tazko posudzuje :)
23. 03. 2017 v 21:41Off-line BussterX  (103/130/150)
Ty hele ale opravdu je lepší strojek v tvým případě, na tom není nic špatnýho přece... než chodit po světě s plešatým kolečkem a koutama a honit přes to přehazovačku z řídkých vlasů, není lepší elegantní ježek milimetrový? jestli seš tetka s kabelkou tak chápu, ale jinak přece ježek je nejlepší sestřih, já tak chodím 30 let :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 03. 2017 v 22:07Off-line tezkejalfasamec  (25/191/88)
Prostě si ty vlasy z boku nandej na vršek a nalakuj, to je tak těžký? :D :D :D
23. 03. 2017 v 22:08Off-line tezkejalfasamec  (25/191/88)
Už jen ta představa mě dostává :D
23. 03. 2017 v 22:12Off-line BussterX  (103/130/150)
To by ale nesměl foukat vítr :D nebo by moh nosit šátek na piráta 8) jenže pak se vedle něj ráno vzbudíš v posteli a stejně uvidíš drsnou realitu :D
23. 03. 2017 v 22:32Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Paruka. :-P
24. 03. 2017 v 00:57Off-line Anonym
Díky všem za smysluplné odpovědi a díky nim jsem te taky trochu zamyslel, jak se o svoje vlasy starám a vubec jaká byla moje strava a stres dřív než jsem vubec tenhle problém začal vnímat. Určite zkusím nějáké ty doplňky stravy (vitamíny) které vyloženě nejsou určené pro růst vlasů ale muže jim to napomáhat, za které nebudu dávat tolik peněz.. a dlaší věc je že se asi budu muset smířit s tím že to asi jiné nebude- nevadí (nechtěl mě nikdo před tím a teď mi to je u ****)

BussterX---- opět pobavil :) a ne fakt nejsem "tetka s kabelkou" :D ale rád bych měl hezké vlasy...
24. 03. 2017 v 11:15Off-line jan222  (36/-/-)
Zkoušel jsem šampon Aplecin, ale ten obsahuje silikon, takže je k ničemu. Nyní používám Capillus, je sice dražší, ale vlasy už tolik nepadají. https://www.drmax.cz/…-150ml-14676
Jako doplněk stravy pivovarské kvasnice.
17. 06. 2017 v 09:22Off-line julius12  (23/-/-)
Před tím než to začne každodenní kofeinový doping vlasové pokožky, potomaž to začne, zkusit dendroterapeutickou dietu, finasterid/dutasterid, mindoxidil, šampóny proti vypadávání vlasů namíchané v lékárně, metionin....NAVŠTĚVU DOBRÉHO DERMATOLOGA- znamylekar.cz, a pak je spousta tipů na této str. http://www.vicevlasu.cz/. Nemám s tím zkušenosti, ale chci na to dělat SOČ.
17. 06. 2017 v 09:31Off-line MxP  (22/185/80)
Mě vypadávaj vlasy když jsem pod vellym stresem. Mohla by ti tahle informace pomoct?
17. 06. 2017 v 20:58Off-line Noodles  (33/167/56)
Taky mě štvou hodně jemné vlasy a protože tatík má taky jemný a dědek je prý měl. Poslední dva roky sem depkoval, že ty kouty jedou nějak moc rychle xD a na šešuli bude kolečko, ale to je jen úskalí hodně jemnejch vlasů, taky jsem je obarvil (odbarvil) a už to dělat nebudu, vážně se tím poškozujou a mám pocit, že mám od tý doby ty kouty větší...asi už schíza xD. Nebarvit, nežehlit zdravě jíst a žít. Když si vzpomenu používám borovou vodu, na vlasy mi to nepřipadá nic moc, ale protože jsem se smířil že s geny nemá cenu bojovat, tak bojuju alespoň za vousy, když jednou odejdou vlasy a na ty ta voda funguje parádně :)
19. 06. 2017 v 11:28Off-line zrzek  (22/171/54)
Nebarvit, nežehlit, zdravě jíst, nebejt ve stresu, nekouřit (nebo jen trávu) a smířit se s tím, že to o moc lepší už nebude. Jestli máš pěkný oči tak ti nikdo na hlavu koukat nebude :-)
20. 10. 2017 v 22:56Off-line sweetboys  (28/-/-)
Nejspíš máš genetickou predispozici k androgenní alopecii, jsou starší muži ve vaší rodině plešatí? Pokud se jedná o tvůj případ, dalšímu postupu vypadávání lze zabránit užíváním inhibitorů 5AR, například finasteridum. Musel bys zajít za praktickým lékařem a poprosit ho, ať ti předepíše Penester. Hradit si to budeš muset sám, jelikož správně je to indikované na léčbu zbytnělé prostaty. Balení 90 tablet stojí asi 670 Kč. Stačí brát půl tablety denně. Jinak je lepší začít včas, pokročilý ústup vlasové linie už zpět vrátit nelze.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload