Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Je mu 18 let a má přítelkyni, mezi námi se ale něco stalo

02. 04. 2017 v 19:38Off-line Anonym
Ahoj,

mám menší problém a rád si vyslechnu vaše názory.

Včera večer jsem byl v jednom baru v Praze, celý večer jsem pohledem střílel do jednoho kluka, až se ten kluk si s kamarádem šel sednout ke mě. Jeho kamarád byl gay, ten který se mi líbil heterosexuál... Což zamrzelo, protože byl pěkný. Během našeho rozhovoru mi pod stolem byl postupně vytvořen tlak na moji nohu jeho nohou (tím heterosexuálem) jako kdyby se chtěl dotýkat... Když se to stalo po několikáté, tak jsem mu to vrátil, a postupně jsem zjistil, že je BI. Celý večer jsem si s ním krásně povídal o normálních tématech, když jeho kamarád pod vlivem alkoholu na pohovce usnul, tak mě políbil... neustále mě hladil, a já jeho... ráno jsem se s ním coural Prahou a skončil s ním a jeho kamarádem na hotelu, kde byl ještě jeden jejich hetero kamarád, a vždy když se nikdo nedíval, tak se romanticky sehnul ke mě a políbil, pohladil jako bychom byly zamilovaný pár. Problém nastává v tom, že sám má v hlavě zmatek ohledně orientace, ale náš večer byl moc fajn a i on v tom chce pokračovat a nebral to jako nějakou romantickou věc na jednu noc, prý si to moc užíval... Problém nastává v tom, že on bydlí normálně až u hranic se Slovenskem, je mu 18 let a oficiálně má přítelkyni. Nevím zda v takovém směru mám očekávat pravou lásku a postupně od přítelkyně upustí, nebo mu bude se mnou fajn, ale nikdy se hrnout do vztahu nebude. Loučení probíhalo jako ve filmu, nastoupil do vlaku, a naše konečky prstů se postupně vzdalovaly. Když jeho skupinka si sedla do vlaku, on přišel ještě si sám od sebe pro pusu, a pak ještě druhou, při finálním loučení bylo v jeho očích smutek, až skoro slzy... celou cestu domů mi psal, vlastně si píšeme pořád od té doby. Nechci na něho nějak tlačit, naléhat ať se vzdá přítelkyně a pod... Ale nevím co od toho čekat... sice je to první den, ale sám po mě vyst**toval a sám chce být v kontaktu...
02. 04. 2017 v 23:29Off-line Johnny16  (26/186/80)
Těžko říct, ale podle toho popisu loučení to zní, že se do tebe zamiloval :)
03. 04. 2017 v 03:27Off-line Monogatari  (43/195/80)
Vytváření tlaku na nohu je znakem nekonečné lásky ♥
03. 04. 2017 v 10:11Off-line honzak  (33/183/65)
Oh, romantické :333 No stěžejní kroky budou na něm, ne na Tobě. Ujišťuj ho, že o něj stojíš a vyjdi mu vstříc, když se zasnaží být s Tebou. Nevim, co lze víc poradit :D
03. 04. 2017 v 13:37Off-line takjsemtu  (50/189/65)
To je tak krásný a romantický...
03. 04. 2017 v 14:22Off-line misanek007  (24/-/-)
Tvoje laska mu zadek spraska
03. 04. 2017 v 16:49Off-line Janicek  (25/185/79)
Dej mu čas, má v hlavě chudák zmatek, vem si, že to není pro něho snadné, tři roky s přítelkyní, přesvědčuje se o své heterosexualitě max. bisexualitě, a najednou se za 10 minut zamiluje do kluka, říkám, dej mu čas!!! musí si sám určit své prio***y a co v životě chce, hlavně na něho netlač. !!!
04. 04. 2017 v 16:10Off-line registry  (29/183/76)
Pokud budes chtit, napis zpravu. Mam s tim zkusenost...
05. 04. 2017 v 14:32Off-line Anonym
Bude to mit asi happy end, rekl mi ze je mu to jen blbe s p***elkyni ukoncit raz na raz, ale ze me ma rad, a chce byt se mnou, dokonce me pozval k sobe na velikonoce, a porad si piseme a volame, a rekl mi, ze me ma rad a vi do ceho jde :)
05. 04. 2017 v 16:15Off-line Anonym
Tenhle kluk je opravdu slusny. Dost na me zarli, on sam od sebe si zjistil v kolik koncim, jakym vlakem jezdim domu, a hned jak mi skonci prace, minutu po tom vola, jak se mam a tak :) tak snad.. neni jako prazske buzny :) on ani nechtel na prvni schuzce zadny sex, proste jen dotyky, libani.. je pochopitelne kdyz v 18 bydli s p***elkyni 3 roky, ze nerekne ze dne na den hele jsem gay, nebo proste nekoho mam.. taky bych neumel 3 lety vztah pohrbit pres noc.
05. 04. 2017 v 23:38Off-line honzak  (33/183/65)
21m mluví o tom, že takoví lidé se prostě vyskytují. Tak to vem v potaz a mysli i na to. Ale z toho, co píšeš, mi to tak nepřijde, tak by zas byla škoda, kdyby Tě to od něj odradilo :)
Přemejšlim, jak moc ho ovlivnilo, že ho ten jeho kámoš chtěl a on ho odmítal, ale teď potkal někoho, s kym by mohl. Jakože jestli by věděl, do "čeho jde", kdyby si už někdy v minulosti podobný scénář nepromýšlel (a nezavrhl, protože kámoš, kterej je asi jen kámoš nebo se mu nelíbí nebo whatever...) Naráží to na věc šíření (nakažlivosti) homosexuality. Ona se nešíří jako nemoc, protože se s tím člověk narodí, je takovej. Ale pokud vidí, že se taková věc může dít, tak si připustí, že se to může dít i u něj. A tím se vlastně šíří :D
10. 04. 2017 v 12:04Off-line i8051  (53/184/97)
Kdy bude ke stazeni dalsi dil teto argentinske telenovely? :-)
10. 04. 2017 v 15:47Off-line sloth  (102/-/-)
Nebude.. Co jsem slyšel, tak heterák se vrátil k holce a lásky je konec.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload