Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozhození kvůli klukovi

20. 05. 2017 v 22:11Off-line Anonym
Dobrý den, mám problém a dost velký.
Je mi 16let a mám obor s mat., takže většinu mého času strávím školou a brigádou. Napsal mi jeden kluk a nějak jsme si psali. na začátku jsme se měli moc rádi. Psali jsme si hezky a venku si vždy rozumíme, ale už na mě hledá chyby a už jsme ve vztahu. pak jsme se hádali kvuli kravině kdo miluje víc a, že jsem stíhačka atd. přesto jsem nic špatného nikdy nic nepsal a jedině co jsem kdy napsal bylo, že jestli nechce ven, protože oba bydlíme ve stejným městě a stejně na mě nemá vubec čas. chodí do školy a na brigádu, a přesto toho stíhám více než on. kdykoliv si na něj najdu čas, ale on prostě ne. Přemýšlel jsem o rozchodu a nějak na vše zapomenout, ale jak jsem psal... bylo to na začátku hezký... a to zapomenout nejde no :/
Navíc dnes jsem potkal dítě asi kolem 12 let a připomněl mi kluk z dětství, který vždy když jsme se viděli, tak jsme se na sebe usmívali a byl to nejlepší kluk na světě, ale pak už jsem ho neviděl po přestěhování a potom mě blokl, že jsem buzna. Všechno je dočasný, ale proč se to tak děje? dělám něco špatně? Furt mi někdo vyčítá, že se furt starám atd. Ale to je součást lásky ne? myslel jsem, že by se měli partneři scházet týdně... a ne měsíčně. a když máme tu možnost, tak to prostě neni ta láska... To mě fakt mrzí
20. 05. 2017 v 22:27Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja tě chápu vo čem mluvíš.Ja jsem měl kluka síce byl vodemně o 2 a pul roku starší nebydleli sme sice v rovnakem meste ale ja chodím poměrne často do toho mesta kde on bydli a psali sme si jen přes net ale stretko...to se nikdy nestalo.Prostě jsou i kluci,který přes internet slibuji lásku atd. ale ve skutečnosti je to nic.Ja mam taky hodně věci ale přesto si udělám čas na to abych si s nim aspon na chvili promluvil.Prostě ten kluk kterého máš mi přijde že to jeden z tych ktery si nevazi toho ze ich někdo miluje protože si mysli ze je lepsi nez jeho partner a ze na kteryho kluka ukaze ze toho bude mit.Ja mam kluka a sme vo všetkom rovnaký.
20. 05. 2017 v 22:28Off-line Pandik  (22/198/78)
Sad story bro... :(
20. 05. 2017 v 23:55Off-line igni  (36/192/130)
Hledas asi ve spatny vekovy kategorii. Kluci pod 20 vetsinou neoceni, ze se staras. chteji si zivot uzivat, poznavat. pokud hledas neco staleho, situaci, kdy pro toho druheho budes vsim, porozhlidni se mezi starsimi. kluci kolem 25 maji vetsinou uz v hlave srovnano co chteji, a pokud hledaji vztah, tak ho hledaji se vsim vsudy a chteji s tim druhym travit vetsinu sveho volneho casu ;)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
21. 05. 2017 v 13:42Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
Je ti smutno? Hoď si lanem.
21. 05. 2017 v 15:29Off-line smaragd15  (22/180/85)
Mr.duckhead to povedal presne
21. 05. 2017 v 20:55Off-line Anonym
Od 20 :D a pak když vidim ty 20letý alone kluky jak jsou sami a mají kočky, tak je to dost vtipný :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload