Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kam za prací?

23. 05. 2017 v 23:06Off-line Anonym
V jaké anglicky mluvící zemi by se vyplatilo pracovat na přividělání a získání zkušeností? Pokud o tom alespoň něco víte a nebo máte zkušenosti z praxe. Kdyby někdo nevěděl, které anglicky mluvící země to jsou, tak je zde radši vypíšu: Velká B***ánie, Irsko, Nový Zéland, Kanada, USA, Austrálie (pokud jsem nějakou opomrnul, tak se omlouvám). Hodně lidí, co tak znám chtějí jít do Velké B***ánie, ale pak se dost často stává, že utratí polovinu výplaty na bydlení a skoro žádné peníze navíc si nepřividělají. Co jsem tak slyšel, tak USA má trochu na nic právní systém, co se týče práce (pracovní smlouvy tam nejsou řádně právně ošetřeny, takže práce je spíše na domluvě, tak jsem to tedy slyšel) ostatně jako Velká B***ánie. Tyto informace, které jsou uvedl neberte prosím vás, tak doslova, protože nemám pořádně ověřenou jejich pravdivost. Děkuji za vaše názory.
24. 05. 2017 v 00:27Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Kámoš dělal plavčíka v D.C. dvě sezóny a co jsem pochopil, tak když nebylo počasí, nebyly lidi, nebyl plavčík a nebyla ani mzda. Každopádně říkal, že letět do U.S. se vyplatí jen dokud seš student, protože jinak tam necháš ještě mrtě peněz na daních. Ale byl tam ještě za Obamy, jak je to s tou prací teď za Trumpa, fakt netuším.
24. 05. 2017 v 10:27Off-line Anonym
Děkuji za názor
24. 05. 2017 v 10:33Off-line Aranel  (28/190/78)
Pracoval jsem rok v Londýně a musím říct, že to byla nejlepší zkušenost, kterou jsem měl. Problém s prací v Londýně je ale v tom, že chtějí, abys už nějaké zkušenosti z Londýna měl (je jim v podstatě jedno, co jsi v Londýně dělal, ale prostě abys tam už nějakou dobu byl). Práce byla skvělá... narozdíl od ČR. Získal jsem hodně zkušeností a zvládl jsem si i dost přivydělat. Je možnost najít si pokoj za 400 liber + 200 liber si zaplatíš za jídlo a cestovné (v průměru) a s platem 1300 liber ti pořád zbyde dost na pošetření nebo rozhazování :-)
25. 05. 2017 v 04:23Off-line iglw  (48/172/77)
Dneska anglicky se domluvíš v celé Evropě.Klidně odjeď,ale tak,ať se můžeš vrátit.Z Ameriky,Austrálie už je to zpět daleko.Taky záleží,co chceš dělat a co umíš.
25. 05. 2017 v 08:51Off-line colombo  (103/192/90)
Anonyme, jen doufám, že AJ ti jde lépe než ČJ... :) Ty opakované hrubky jsou hrůza.
25. 05. 2017 v 16:17Off-line osousta  (23/183/77)
Vim ze to neni anglicky mluvici zeme, pokud ti nevadi delat rukama doporucuju nemecko, plat dobry a za ubytovani moc neutratis :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload