Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tetuje se zelenou i černou barvou? A vybledne to?

30. 05. 2017 v 07:54Off-line Anonym
Čau
Po letech jsem se konecne odhodlal pro tetovani ale nez se půjdu nechat opichat zajímalo by me jestli všechna tetovani po case vyblednou do te- pro me ošklivé- zelené nebo kdyz tater použije kvalitní černou barvu tak to tetovani zůstane černé? Diky (asi znim hloupe ale nerozumim tomu... nevim jestli se lidi nechavaj tetovat tou zelenou či jak to je tak si odpustte vtipky :D)
30. 05. 2017 v 08:46Off-line BussterX  (103/130/150)
Tetování je možný samozřejmě i v barvě, nejen v zelené ... zajdi si do tetovaciho salonu a promluv si tam o barvách, o cenách atd, všechno se tam dozvíš... barvy jsou dneska kvalitní a pigmenty by neměli blednout působením UV záření... pokud máš mastnější pleť nebo budeš-li používat krém, budou barvy syté pořád a nebudou znevýrazněné usychajícími či odumírajícími šupinkami kůže... rozhodně si ale o tom pokecej v tetovacím studiu, tady se nedozvíš tolik co od profíků
30. 05. 2017 v 10:23Off-line Anonym
BussterX Dik moc
30. 05. 2017 v 11:01Off-line Ingoline  (103/-/-)
Je to jak píše BussterX, tetování je dnes na úplně jiné úrovni než bylo, ale díky tomu že je to dnes dost cool tak je potřeba dobře hledat tatera, já osobně jsem ho hledal víc než rok, člověka ke kterému si získáš důvěru, pak je výsledek přesně takový jaký chceš :-) jinak tater co jsem u něj byl (už dvakrát) používá výhradně přírodní barvy, barevná paleta je jen na Tvé fantazii a šikovnosti tatera, a pokud se budeš o čerstvou kérku starat přesně tak jak máš , tak výsledek bude TOP a vydrží přesně taková jak byla vytvořená. když tak písni SZ pokud bys chtěl ještě více info
30. 05. 2017 v 11:03Off-line i8051  (53/184/97)
Byt drsne potetovanou buznou je dnes in :-) ale poradi ti jinde :-)
30. 05. 2017 v 11:49Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Tetování zhnusní i to nejsexovatější sexy tělo. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 05. 2017 v 12:34Off-line misanek007  (24/-/-)
Tetovani je hezky jen nekdy a jen kdyz neni barevny
30. 05. 2017 v 12:35Off-line misanek007  (24/-/-)
Kdyz mi bylo 15, tak jsem chtel nausnici nebo roztahovak
30. 05. 2017 v 12:39Off-line Titan24  (30/168/56)
No, tak jako tak to v 70 bude vypadat odpudivě :D Takže když tetovat, tak umřít před důchodem :D
30. 05. 2017 v 13:07Off-line misanek007  (24/-/-)
V 70ti je malokdo sexy bez ohledu na to jestli ma nebo nema tetovaani okey
30. 05. 2017 v 13:28Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ok, v tom má Mišánek pravdu, nicméně nechat si tetovat osmnáctileté rajcovní tělo, to je na pěst. Takové tělo přece nepotřebuje obrázky. Takové tělo spíše potřebuje nemít na sobě vůbec nic, ani oblečení, aby si ho lidské oko řádně užilo. .-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 05. 2017 v 15:37Off-line igy  (38/173/81)
Každé tetování se časem rozpíje a vybledne. Tetování jsou přece kapičky inkoustu pod kůží, nepřirozené pro tělo, takže je bílé krvinky ožírají a má to pak ten efekt blednutí a rozpití. Ale barva se nemění, zůstane černé, jen bledší. Ale když si hned nepotetuješ celou ruku, můžeš to pak překrýt něčím novějším ;)
30. 05. 2017 v 16:09Off-line misanek007  (24/-/-)
VESKERE SLOZKY TELA SE NEUSTALE USPORADANE OBNOVUJI
30. 05. 2017 v 17:21Off-line Peta80  (43/187/-)
Misanek007: úplně veškeré ne...
30. 05. 2017 v 18:47Off-line i8051  (53/184/97)
Misanek007 (18/-/-) NOVÉ
VESKERE SLOZKY TELA SE NEUSTALE USPORADANE OBNOVUJI

------------

Doufejme, ze se misankovi obnovi i mozek ... :-))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 05. 2017 v 22:43Off-line BussterX  (103/130/150)
No já nevím igy, já mám svý nejstarší tetování už 30 let, od mejch dvaceti let ... z vojny, dělal mi ho tehdy týpek za flašku vína a vyžrali sme to spolu a tetování není ani rozpitý ani vybledlý, a to mi to dělal tuší do které byly přidaný saze ze spálené podrážky gumové a oční kapky :D
30. 05. 2017 v 23:19Off-line Titan24  (30/168/56)
Nj, Míšo, v 70 je sexy jen Maddona vid? :D :D
11. 06. 2017 v 22:43Off-line Inceptio  (26/178/69)
Dosť záleží od pigmentu,samozrejme,že aj na kvalite farby a koľko krát ti to tatter prebehne. Btw do budúcna radšej použi iné webové stránky,z týchto odpovedi čo tu píšu k***ti sa jedine dogrcáš
11. 06. 2017 v 23:31Off-line Nekomata  (28/178/57)
Nechal jsem se tetovat ve 14 s doprovodem dospělé osoby samozřejmě. Tetování mám již sedm let, ale stále má svůj tvar a barva se také moc nezměnila. Mám ho na ruce, a protože jsem hubený, nemám tak hrubou kůži, takže pochopitelně na některých místech musel tater přidat barvu více vpichy. I přesto, že použil kvalitní černou barvu, tak se dnes může zdát tmavě modrá, je to kvůli vnějším i vnitřním podmínkám, kvalitu výsledné barvy ovlivňuje:
- regenerace kůže (čerstvě potetovaná kůže je smíchaná s krví, takže barva vypadá velmi černě, jakmile se utvoří strupy, které pak vymizí a tetování se zacelí, začne se kůže přirozeně regenerovat po vrstvách, takže ty svrchní potetované jsou nahrazeny spodními, které se tvořili už po tetování a nemají v sobě barvu, proto vypadá tetování vybledlé)
- slunce (proto se zpravidla lidé tetují v zimě, kdy slunce nesvítí tak moc a UV paprsky nepůsobí na čerstvě potetovanou kůži)
- hydratace kůže
- tloušťka kůže (na některých místech se barva špatně chytne, třeba na klouby).

Existují tetování na určitou dobu, ale lidé se mnohem víc nechávají tetovat trvale. Mé doporučení je hlavně takové, aby sis nenechal tetovat kdejakou koninu, která je zrovna populární. Projdeš se po ulici a za den potkáš několik lidí se stejným tetováním. Hodně často potkávám lidi s geometrickými vlky, jeleny, s jehličnatým stromem na ruce a měsícem v úplňku (dafaq?) a různými geometrickými tvary a kdykoliv se jich zeptám „Proč?“, odpověď začíná slovy „Viděl/a jsem to na tom a na té a... “ Chceš-li se nadobro nechat potetovat, dej si záležet. Já to řeším po svém, tetování si kreslím, už mám nakreslené i pro sebe a jen hledám mistra, který mi to dílo přenese na kůži. Jakmile je to hotovo, spálí svou kopii před mýma očima, takže jsem jediný, kdo má mé tetování. Klidně řekni teterovi, aby to nakreslil - většina taterů umí nádherně kresllit - sice ti to asi zahrne do ceny, ale budeš mít jistotu, že jakmile ti nakreslí kresbu, kterou ti pak vytetuje a která bude tvá na kůži i na papíře, nikdo ji nebude moci mít. :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 06. 2017 v 12:10Off-line igy  (38/173/81)
BussterX: No možná proto ti to drží, že bílé krvinky neví, co s tím divným mixem dělat. Já psal o inkoustu, kterým se tetuje obvykle ;) :D

Nekomata: Proč do diskuze o barvě mícháš UV paprsky? V zimě se netetuje proto, aby to neovlivňovalo barvu, ale hlavně proto, že nově potetovaná pokožka je poraněná narušená pokožka, která před UV paprsky vůbec nechrání - to není o tom, že se ti změní barva, ale že dostaneš dost snadno rakovinu kůže. Proto nemáš nově potetovanou kůži vystavovat sluníčku nebo ji musíš mazat padesátkou. A nebo se právě nechat tetovat v zimě, kde máš tu kůži krytou oblečením tak jako tak.
Jinak bych tvou poslední část shrnul do věty "Najdi si dobrého tatéra". Protože dobrý tatér vždy vše nejdřív namaluje, aby jsi to viděl a odsouhlasil. Tedy pokud mu ten návrh už nepřinesu já hotový, což dělám raději. A hlavně dobrý tatér nevytetuje nic, co už má někdo jiný - je to umělec, tak chce být originální, nechce být kopírka.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 06. 2017 v 19:28Off-line Nekomata  (28/178/57)
Igy:
Každý, zdá se, říká něco jiné - myslím tateři. Vím, že sluneční paprsky dokáží poranit kůži, která je nově potetovaná, ale jak jsi sám uvedl - to neovlivňuje barvu, to ovlivňuje zdraví, viď? ;)
Shrnutí je určitě fajn, ale když někdo chce poradit, je lepší nebýt stručný a co se týče originality taterů, tak o tom jsem se, pokud vím, zmínil.
14. 06. 2017 v 03:16Off-line Spider.27  (38/185/71)
Tetování sice nemám, ale myslím, že na serverech o tetování se to píše zcela jasně. "Tetování nevystavovat nadměrně slunci, jelikož to může vést k vybednutí" v případě opalování používat krémy s ochranným faktorem min 30. To je jen jedna z mnoha rad erudovaných tatérů a né Monsignora igyho který je "odborníkem" na kde jaké téma na místní buzna seznamce. Jak napsal busster v prvním komentu, informuj se u odborníků :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload