Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechápu tu radu

08. 06. 2017 v 23:01Off-line Anonym
Ahojte:) Už jsem měl celkem dost vztahů a randění, ale bohužel ta krutá realita... ať ten kluk vypadá sebevíc slušněji, tak se stejně za nějakou dobu spolu vyspíme a pak si sice třeba ještě píšeme, ale dostanu náznak že se nechtějí pouštět do ničeho vážného. Ale teď k věci... už hodně lidí mi řeklo ať vztah nehledám, že příjde sám no a... co si pod tímhle mám představit? Neodsuzujte mě prosím za tuhle otázku, ale když nikdo nebude hledat vztah tak nikdy logicky nepříjde. Děkuji předem :)
08. 06. 2017 v 23:21Off-line AEE707  (28/172/55)
Radou, aby si nehľadal vzťah nemysleli to, aby si vzťah odmietal, ale aby ho za každú cenu nezháňal. Keď to má prísť to príde, keď nie tak nie. Čím viac sa za tým budeš hnať, tým horšie dopadneš.
A tak či tak vzťah treba vybudovať, nie nájsť ho niekde na ulici
08. 06. 2017 v 23:27Off-line Bahutom  (35/173/60)
To znamená, že na to kašli ... prostě klidek pohoda nic nehledej a jednoho dne potkáš super člověka... zjistíš, že je fajn, vyspíte se spolu, zjistíš že to bylo fajn a pak když budeš sám doma zjistíš, že ti ten člověk moc chybí a že pořád myslíš jen na něj... a pak zjistíš, že je to tadyyyyyyyyy
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 06. 2017 v 00:04Off-line shiroReloded  (30/178/85)
S hledáním je to vždycky stejný, když něco hledáš a nemůžeš to najít, obvykle najdeš to, cos hledal minule, ale to co zrovna hledáš nenajdeš, takže vztah prostě nepřijde, dokud jeho hledání nevzdáš.
09. 06. 2017 v 02:29Off-line i8051  (53/184/97)
Vztah se nehleda, k dobrymu vztahu se da jen prozit a prosexit :-) samo ti nic nikdy nikde neprijde .. troska snahy nutna je, ale nikoli za kazdou cenu :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
09. 06. 2017 v 09:38Off-line poklad  (29/177/69)
Tohle je jedna z nejblbějších rad kterou jsem kdy slyšel.... Bohužel jí dává spousta lidí.

Sám od sebe vztah nikomu do rukou nepadne... Heteráci můžou dejme tomu někde náhodně potkat lásku svého života aniž by jí hledali, ale u gayů je pravděpodobnost nula nula nic.
Kdo nehledá nenajde.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
09. 06. 2017 v 12:19Off-line i8051  (53/184/97)
Simsalabime, az budes mit v kuse 8 let kluka, tak neco rikej, ty nemas stale nic a jen kafras .. vlastne jak pises, randis a schuzkujes .. ale nic z toho, co? kdo by takovyho vejra vlastne chtel, vsichni po schuzce s tebou hned utecou nebo se zastrelej :-) .. ale je hezky, jak jsi na vztahy odbornik, prestoze tvuj nejdelsi vztah trval celych 14 dni :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 06. 2017 v 17:12Off-line johnj  (40/186/82)
Stejně, jako se vztahy nikde neválejí, aby je někdo našel, tak k nikomu ani nepřicházejí, protože nemají nohy. Nohy má jen lež, i když krátké.
Kdysi to tu někdo ze starších psal jako zkušenost, už na to přišli i čeští odborníci a říkají to taky. Dnes jsou všichni zvyklí mít vše hned a ničeho si "nevážit", protože mají to vše prakticky v neomezeném množství. A stejným způsobem lidi přistupují k ostatním lidem (tedy ke vztahům). Na sociálních sítích má každý desítky přátel. Nelíbí se mi jeden, vymažu ho, protože jich pořád desítky mám k dispozici.
Dřív to bylo jiné, možnosti byly omezné a člověk "musel" mnohem víc přistupovat na kompromisy a druhého si víc vážit.
09. 06. 2017 v 20:23Off-line PetrEM  (30/182/75)
I8051 - Imaginární přítel se ale nepočítá ty hlupáku .
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 06. 2017 v 13:42Off-line iglw  (48/172/77)
Ano,nehledej vztah za každou cenu,sám si Tě najde!Akorát nesmíš být tzv.-v koutě-!Musíš se pohybovat ve společnosti,mít srdce připravené i na velkou lásku!Bolí,uklidňuje,povzbuzuje,stojí to za to!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 06. 2017 v 15:01Off-line HardMode.Vesporax  (28/170/60)
JAKO BAZERANT CHCÍPNEŠ V OSAMĚNÍ, ZVYKEJ SI.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload