Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vztah na dálku?

11. 06. 2017 v 23:12Off-line Anonym
Jaký máte názor na vztah na dálku?
Může fungovat či ne?
11. 06. 2017 v 23:20Off-line Martin.19  (27/-/-)
Dlouhodobě? Kdo ví...
11. 06. 2017 v 23:35Off-line Alo  (57/-/-)
Já měl na dálku poměrně hezký vztah, ale asi to nemá cenu, když se ti dva alespoň sem tam nevidí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 06. 2017 v 00:11Off-line Monogatari  (43/195/80)
Vztahy na dálku jsou nejlepší. Nelezem si hned na nervy a nemusíme spolu furt š***t.
12. 06. 2017 v 01:15Off-line Mychajlo90  (34/185/70)
Fungovat může ostatně sám jsem toho důkazem :) ale důležitá byla perspektiva, že budeme výhledově spolu. Nakonec to skončilo na 3,5 letech víceméně na dálku a teď už víc jak 1,5 roku bydlíme spolu :)
12. 06. 2017 v 05:41Off-line Richard33  (44/185/80)
Fungovat to může, ale jako ve všem.... jak s kým :-)
12. 06. 2017 v 07:45Off-line MxP  (22/185/80)
Příjde mě vtipný že kluk v 15 řķká že měl pěknej vztah na dálku :D přitom se viděli jen jednou a řekli si jak se milujou :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 06. 2017 v 11:04Off-line colombo  (103/192/90)
Jaromil15: jsem rád, že konečně někdo z vás, náctiletých přiznáte, že chodíte i za prachy nás, starších týpků... :) :) Ano, každý má svou cenu, je to limitováno pouze nominální hodnotou příslušné bankovky. :)
12. 06. 2017 v 11:16Off-line colombo  (103/192/90)
Jaromi15: tentokrát naprosto souhlasím ! :) Voda na náš mlýn... :)
P.S.: A neříkejme jim k***y, ale obchodníci.
12. 06. 2017 v 11:57Off-line i8051  (53/184/97)
Pokud je vzdalenost mezi vami D [km], pak pokud ho mas alespon D+0.00015, fungovat to muze :-)
12. 06. 2017 v 12:18Off-line Anonym
Zkusím to nějak objasnit...

Můj EX je z Karviné a má kluka ze slovenska (Košice - Trebišov) údajně.
V březnu toho roku začaly spolu chodit můj EX doma chytl nervy v KA a rozbil celý pokoj místo toho aby odjel za mnou kde bydlím já tak odjel do košic. Nic jsem o něm nevěděl celý víkend jen to od znamých že kupoval v pátek jízdenku do košic a od té doby nikdo nic neví.

Pak u nás spal po noční a já se mu dostal do telefonu četl jsem zprávy typu
Slovák: se mnou ti bude lépe
EX: Hey no
Pak plno takových smajlíku :* :* :*
Slovak: ty mě snad upusinkuješ.
EX: Hey no

Když přišel z wc tak jsem ho na to ptal řekl, mě že je to jen kámoš s kterým mě chtěl přes prázdniny seznámit. že je to dobrý kamarád který s ním zajde na pivo, ukázat mu slovensku nějaké věže nebo co. že i on potřebuje kamaráda že já je mám taky. Udělal to na truc protože jsem nechtěl jezdit na slovensko v té době byla ještě zima a já nechtěl.

Pak jsem za ním jel do KA že jsem nevěděl co s ním je. Tak jsme byl u nich ptal jsem ho jak to bude s námi dvěma první mě řekl že by byl lepší konec a pak hned na to během vteřiny mě řekl já nevím.
Jeho sestra mě řekla: Jeden víkend jsi ze svojím v jeho městě, pak jsi s druhý víkend v KA a třetí víkend jsi ze slovákem. Ale já dělal že jsem nic neslyšel ale stejně se na mě podíval.

Pak přes druhou seznamku si s ním psal kamarád a aby mě něco zjistil tak mu napsal:
Kámoš: jaký byl víkend?
EX: spokojenost přijel můj ze slovenska
Kámoš: a bylo fajn?
EX: Bolo fajne sice trošku utrácel za mě ale jsem za něj rád přijel protože předtím jsem byl za ním já tak teď přijel na oplátku on.
Kámoš: co si myslís o vztahu na dálku může klapat?
EX: neodpověděl.

Moc jsem si já a EX nepsaly spíše jsem si psal ze slovákem ale škoda slov taky nevěděl co má první zda být s ním či ne.

Co vím ze zkušeností tak můj EX je žárlivy typ a do toho že je děv*** že jde za každým když jsme spolu chodily neměli jsme seznamky ale s tím Sk seznamky má. A naví EX nepřemýšlí hlavou ale středem. před pár dny jsem našel na FB jak si daly společnou fotku profilovou jen z košic a tater. Hodně mě t zabolelo na srdci. a ještě vím že i nás ve městě skončil v práci a odešel zpět do KA kde udájně má všechno.

Jak mě jednou řekl na otázku.
Já: na co by ses zahazoval se mnou když más ostravu a KA blízko kde je plno gayů
ON: To máš pravdu.

Proto jsem sem dal téma vztah dálku zda jim to vydrží či ne?
Sice je to jejich věc ale zajímá mě to zda s tím má někdo zkušenosti.
Te´d přemýšlím jelikož mě to hodně trápí že si vezmu život nebo že uteču z domova protože nikde pro mě není bezpečnost všude vidím jen jeho. Byli jsme spolu 8 měsíců.

PS: nekomikuje se mnou a jeho rodině je to celkem jedno jeho život.
Navíc jeho matka to věděla že má někoho navíc a nic mě neřekla, jen řekla:
Já nevím s kým on nakonec bude

To je tak asi vše
12. 06. 2017 v 13:29Off-line i8051  (53/184/97)
Nikdy se zadna zkusenost dvou buzen A a B neda prenest na papirove stejny priklad dvou buzen C a D nebo E a F. Plati nejenom na buzny. Vzdy jde totiz o moralku a vnitrni nastaveni objektu A, B, C, D, E a F :-)

Jinak vyse uvedena story popisuje ponekud kostrbate pomerne bezny nesvar v buzni komunite. Ale malokdo si uvedomuje, ze to, s kym se potka, zacne chodit, vyspi se a posleze zacne zarlit a rozvadet zalezi jen a jen na nem :-)
12. 06. 2017 v 14:17Off-line i8051  (53/184/97)
Wasteman - bolelo to?
12. 06. 2017 v 15:01Off-line Wasteman  (30/-/-)
Jen 15 minut, než projel další vlak
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload