Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nemám sebevědomí, jak jej můžu získat?

29. 06. 2017 v 15:07Off-line Alo  (57/-/-)
Ahojky :) S tímhle problémem si už lámu hlavu celkem dlouho. Jsem patnáctiletý kluk a stále nemám sebevědomí. Vždy pečlivě promýšlím, jestli to mám říct a tak. Prostě si nevěřím co se týče mých názorů a ani co se týče mého vzhledu. Zkoušel jsem si sebevědomí probudit už hodně věcmi, například změnou životního stylu, facebookem či instagramem... Můžu mít lajků kolik chci a moje sebevědomí je stejně na bodu mrazu. Asi jsem ztracený případ. Ale s tím přece musím něco udělat nebo ne? Když nezískám sebevědomí teď, tak už asi nikdy :/ Předem díky za pomoc :)
29. 06. 2017 v 15:47Off-line CuddlyCat  (36/173/75)
Jo, asi by sis měl najít něco co tě nast**tuje a dá chuť do života. Bohužel ti moc neporadím. Jsem vyhaslá mrtvola co pořád skáče z práce do práce, měním bydlení, města, zájmy, ve vztazích nevydržím a prostě vše mě velmi rychle omrzí... Ty jsi ještě mladý a může to být jen pubertou. Jestli ne, tak moc šťastný život mít nebudeš :-/
29. 06. 2017 v 15:47Off-line Bahutom  (35/173/60)
Pisni do chatu
29. 06. 2017 v 16:35Off-line Alo  (57/-/-)
Já se cítím skvěle, myslím vždy optimisticky jen nemám sebevědomí.
29. 06. 2017 v 20:41Off-line cnapy  (30/-/-)
Začni cvičiť!!!
29. 06. 2017 v 21:52Off-line beowafle  (29/180/79)
Z vlastní zkušenosti vím, že jediný způsob, jak zvýšit svoje sebevědomí, je přemáhat se a dělat to, čeho se bojíš. Takže pokud si nevěříš v názorech, musíš je o to víc sdělovat. Pokud nerad oslovuješ lidi, musíš je oslovovat o to víc. Proto je tak těžký to překonat - musíš dělat to, čeho se bojíš tak dlouho, až se toho přestaneš bát.
29. 06. 2017 v 22:22Off-line Vlado2  (61/180/80)
Neřeš to! Sebevědomí na rozdávání obvykle nemají ti nejchytřejší, ale naopak ti největší b***i (většinou). A to, že přemýšlíš nad tím co a jak říct? I mlčet je výrazně lepší, než blábolit nesmysly a hrát si na ředitele zeměkoule. No a se vzhledem bych se už vůbec netrápil - Sněhurka je prostě o něco hezčí a Marfuša zase výrazně hnusnější - s tím nic neuděláš.
29. 06. 2017 v 22:53Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Přikláním se k tomu, co napsal beowafle - dělej to, na co si moc nevěříš. Pořád a furt dokola, až časem poznáš, že ti to vlastně jde. A tím se to sebevědomí utuží. Možná bych přidal ještě drobnost - neupínej se tolik k virtuálním věcem (FB, Instagram, apod.), žij v reálu ;-)
29. 06. 2017 v 23:21Off-line Martin.19  (27/-/-)
Mně hodně pomohlo, když jsem přestal řešit, co si o mně okolní lidi myslí. Možná to někomu přijde jako blbost, ale neříkám, že se máš uzavírat do sebe nebo tak (to ať tě nenapadne). Prostě se neboj dát najevo svůj názor, svůj postoj a uvidíš, že i ty sám se budeš cítit líp. :) a sebevědomí může růst.
29. 06. 2017 v 23:41Off-line Bluefox  (37/198/93)
Martin má docela pravdu. U mě nastal tento zlom, když jsem si uvědomil, že obrovské množství lidí kolem jsou retardi a tyhle nemá cenu jakkoliv řešit.
29. 06. 2017 v 23:48Off-line smaragd15  (22/180/85)
Ja som tiež nemal sebavedomie pred pár mesiacmi,ale teraz ma skôr väčšina ľudí pokladá za namyslenca.Facebook,instagram a ine siete kde sa ziskavajú lajky to fakt nezdvihne sebavedomie.Sebavedomie ti zdvihne tvoje využitie mozgu.Začni skôr sekírovať iných a bude ti hej a s týmto si raz dva ho zvýšiš len zas musíš mať aj hubu na to aby si sa mohol brániť
29. 06. 2017 v 23:52Off-line MxP  (22/185/80)
Já nabyl sebevědomí po vstupu do gay světa :)
30. 06. 2017 v 00:22Off-line Peta80  (43/187/-)
1. Co se vzhledu týče, tak podle mě vůbec nemáš důvod mít nějaké mindráky. Nebudu tvrdit, že bych v životě neviděl hezčího kluka, ale určitě jsem viděl spoustu méně hezkých, než jsi ty :). Osobně mi přijdeš jako nadprůměr. Nicméně existuje takové úsloví, že "krása je v očích pozorovatele", tj. že každému se líbí něco jiného, takže někomu se líbit budeš, a někomu zas ne. S tím nic nenaděláš, takový je život :).
2. Co se sebevědomí týče, souhlasím s beowafle a Vlado2. Ono to, že nejdřív přemýšlíš, a pak teprv něco říkáš, ukazuje na určitou vyšší inteligenci, než že by to měl být nějaký tvůj deficit. Ono je sice hezké mít sebevědomí, jenomže spousta těch tzv. "sebevědomých" lidí jsou ve skutečnosti jen arogantní b***i s IQ tykve. Sebevědomý člověk si věří, ale zároveň bere ohledy na ostatní, arogantní je nebere. To je základní rozdíl mezi sebevědomím a arogancí. Ty mě přijdeš jako někdo, kdo ty ohledy bere, proto tak přemýšlíš, což je podle mě velké plus. Jinak má pravdu i ThomPrag v tom, že ti na tohle pomůže konverzace a jednání s lidmi v reálu. Prostě je třeba to zkoušet. :)
30. 06. 2017 v 00:37Off-line Peta80  (43/187/-)
Smaragd15: "... ale teraz ma skôr väčšina ľudí pokladá za namyslenca. ... Začni skôr sekírovať iných a bude ti hej ..."

Úplně nádherná ukázka arogance. :)
30. 06. 2017 v 19:06Off-line smaragd15  (22/180/85)
Však už si musím nacvičovať aroganciu keď budem mať výšku
02. 07. 2017 v 18:41Off-line i8051  (53/184/97)
Rekl bych, ze zalozenim fb nebo ig toto vubec nevyresis, spise ziskas falesnej pocit sebevedomi :-) Vyse par dobrych rad zaznelo, ale zaklad je si tenhle blok v sobe odstranit. Zrejme je to neco z detstvi, nicmene se to da snadno, uspesne a navzdy odbloknout.
03. 07. 2017 v 08:59Off-line onlip  (61/180/84)
Alo, pochybností o sobě si cením víc než nepodloženého sebevědomí. Nic ti neuteklo, vyrovnanost budeš hledat celý život. Jdeš dobrým směrem.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload